WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213
هنوز لیک نشد)xاساسین و بتلفیلد هر دو لیک شدن ولی بازی مورد علاقه ما لیک نمیشه .
...
راجع به اورال ها : گفتن نداره چون همه میدونین.خیلی چیزا روی اورال تاثیر میزاره.مثلا سرعت، استامینا و اگلیتی (چابکی) و جامپ (پرش) و ... . خوب مطمعنا دنیل برایان از این لحاظ از مثلا هالک هوگان بهتره . پس تعجبی نداره دیگه.مگه نه:d
...
..
یه ویدیو الان دیدم جالب بود.بدن کارکتر رو ساخته بودیم و برای کله اش از کله ی سوپر استارهای اصلی استفاده کرد.این قابلیت خوبیه.اصلا شاید بشه از لباسشون هم استفاده کرد.
بازی باید بیاد تا ببینیم.
نمیاد که لعنت بهش.معمولا زودتر لیک میشد

آخرین ویرایش:
...
راجع به اورال ها : گفتن نداره چون همه میدونین.خیلی چیزا روی اورال تاثیر میزاره.مثلا سرعت، استامینا و اگلیتی (چابکی) و جامپ (پرش) و ... . خوب مطمعنا دنیل برایان از این لحاظ از مثلا هالک هوگان بهتره . پس تعجبی نداره دیگه.مگه نه:d
...
..
یه ویدیو الان دیدم جالب بود.بدن کارکتر رو ساخته بودیم و برای کله اش از کله ی سوپر استارهای اصلی استفاده کرد.این قابلیت خوبیه.اصلا شاید بشه از لباسشون هم استفاده کرد.

پسر خوب اين چه حرفيه؟ مگه سينا و راك خيلي سرعت و پرشو تكنيكشو چابكيشون بالاس؟ يا مثلا گلدبرگوباتيستا با اون هيكل بزرگشو چابك و انعطاف پذير نبودند

- - -ویرایش - - -

بابا اینا یه مشت چوپونن به خدا ...من نمیدونم رو چه معیاری این اورال های فضایی رو ست می کنند ...گوسفندن گووووووسفند..گلدبرگ باست هم اورال یکی مثل ادی گرورو و دنیل برایان باشه و عمق فاجعه اینجای که باتیستا و هوگان زیر ادی گرورو و دنیل برایان :| چووپون که شاخ و دم نداره دیگه یه مشت نوووووبند اومدن واسه دل خودشون اورال گذاری کردند.....

فكركنم سياست مسخرشون اينه كه بگند بهترينها تو همين دوره كشتي ميگيرند مثل جان سينا راك سي ام پانك يعني اينكه شما داريد زيباترين دوره رو تماشا ميكنيد پس چيزيو از دست نداده ايد

اورال ها امسال هم کیلویی هستش .....گلد برگ = دنیل برایان :|

گلدبرگ و اندتیکر و کین و باتیستا و هوگن و تریپل اچ و مایکلز و راک جز لجندری هایه کمپانی هستند .....حداقل اورال واسشون 95 به بالاست ....

پسر خوب اين چه حرفيه؟ مگه سينا و راك خيلي سرعت و پرشو تكنيكشو چابكيشون بالاس؟ يا مثلا گلدبرگوباتيستا با اون هيكل بزرگشو چابك و انعطاف پذير نبودند

- - -ویرایش - - -

فكركنم سياست مسخرشون اينه كه بگند بهترينها تو همين دوره كشتي ميگيرند مثل جان سينا راك سي ام پانك يعني اينكه شما داريد زيباترين دوره رو تماشا ميكنيد پس چيزيو از دست نداده ايد

آره ارواح عمشوووون .......الان من یکی که دارم بال در میارم تو این دوره کشتی کج و منتظرررررررررم هر هفته راو و اسمک برگزار شه فقط هم کار و زندگیمو ول کنم رستلینگ الان و نگاه کنم.................
حالا من راک و که هیچی قبول دارم جزو نسل طلایی هاست و اورال بالاش چیز عجیبی نیس...ولی امثال این پانک وسینا دیگه نباید از نسل طلایی های کمپانی که همون دوره اتیتود ارا بود بالاتر باشند الان یه نگاه به اینا بندازید و یه نگاه به همون نسل طلایی های دهه 90 ...ببینید اونا چه سلطه ای رو کمپانی داشتند و هر هفتشون کمتر از 4 تا omg نداشت ...( سال 91 تا 95 یه کمپانی بود یه هیتمن - 95 تا 98 یه کمپانی بود و یه مایکلز - اوج دوران کمپانی هم یعنی همون اتیتود ارا دیگه بدون شرح بود..تیکر - آستین - کین - هانتر - راک - منکایند وووووو ) ببینید اونا چی کار می کردند و اینا ................ سینا و سی ام پانک خودشون رو بکشند انگشت کوچیکه اونموقع تیکر و آستین و اون بقیه نسل طلایی ها نمیشند چون کاریزمای اونا رو ندارند....به pg هم کار نداره کلا نمی تونند اون حس لذت درونی رسلینگ رو که اون سال ها میدیدیم حتی ذره ای کوچیکش رو به مخاطب عرضه کنند

- - -ویرایش - - -

...
...
..
چه ربطی داره ؟؟؟ پس الان که مثلا تیکر دیگه به خاطر سنش نه speed داره نه استامینا باست بره زیر اون 2 تا فنچوولا ؟؟؟؟؟؟ اصن منطقی به حساب نمیاد ...گلدبرگ هم همینطور ...گلدبرگ که دیگه همه چی داشت پاور - تکنیک - سرعت ( با همون هیکلش ) ووو......

بازی احتمالا طی این 24 آینده باست لیک بشه ( فک کنم با BF4 همزمان بوده عرضه رسمیش 29 اکتبر و الان میبینیم BF4 لیک شده امروز صبح )....:-/
تا فردا همین موقع ها احتمالا بیاد دیگه...

واسه اورال ها هم فقط یه آستین و تیکر موندند + هوگان 80 ( تو تاپ ها ) بقیه همه درج شده
اینارو هم از اورال سینا وراک بالاتر نمیزنند ..(به خاطر سیاست های سال کمپانی) مسخرست به خدا

Last edited by a moderator:
واسه اورال ها هم فقط یه آستین و تیکر موندند + هوگان 80 ( تو تاپ ها ) بقیه همه درج شده
اینارو هم از اورال سینا وراک بالاتر نمیزنند ..(به خاطر سیاست های سال کمپانی) مسخرست به خدا

Undertaker 93 ... retro undertaker 94 هست قبلا دیدم اینا

پس چرا تو سایت رسمی wwe2k هنوز نزده اورال اینا رو ؟؟ از کجا دیدی ؟؟ رسمیه؟؟
من لایو استریم بازی برای creation suite دیدم صفحه انتخاب راستر ها اورال هاشونو دیدم ، اگه غلط بود که من نمیگفتم باتیستا 90 همش رسمیه اطمینان داشته باش ، چند ص پیش چندتاشونو من گذاشتم

من لایو استریم بازی برای creation suite دیدم صفحه انتخاب راستر ها اورال هاشونو دیدم ، اگه غلط بود که من نمیگفتم باتیستا 90 همش رسمیه اطمینان داشته باش ، چند ص پیش چندتاشونو من گذاشتم
خب باتیستا رو که تو سایت رسمیش هم زده بود اورالش رو ...ولی خب این تیکر هارو هنوز نزده تو صفحه رسمیش..ok
آستین و هوگان 80 چندند ؟؟

خب باتیستا رو که تو سایت رسمیش هم زده بود اورالش رو ...ولی خب این تیکر هارو هنوز نزده تو صفحه رسمیش..ok
آستین و هوگان 80 چندند ؟؟

قبل اینکه اعلام رسمی شه باتیستا 90 من تو توضیحات لایو استریم گفتم چندتا اورال ها رو که باتیستا هم جزوش بود ، هوگن نمیدونم نشون نداد ،
ولی استین ندیدم ، استین احتمالا 94 ولی اندر ها 100 درصد درسته.

خب دوستان بازی بالاخره لیک شدش :bighug:

58103386522022680502.jpg

Title: WWE 2K14
Genre: Action
Language/s: English
Subb:English, French, Italian, German, Spanish

بازی همین امشب میرسه دستم ، اولین نفریم که تا بازی لیک شد ، چند دقیقه بعد ثبت سفارش کردم ، : اولین بخشی هم که سعی میکنم کم کم بازی کنم مد 30 ساله رستلمانیا ، چون میدونم جذاب ترین بخش بازی همینه مثل اتیتود ارا ، ولی خوب ضعف های بازی موقعی نمایان میشه که این قسمت داستانی تموم میشه ، حال گیری و باگ شروع میشه. به نمراتم اصلا خوشبین نیستم ، پس بهتر شد که بازی قبل از انتشار نقدها به دستم میرسه معیار خودم بازی میبینم.d

دارم بازي رو دانلود ميكنم اميدوارم يه چيز درستي از آب در بياد ( ميدونم كه نميشه زياد ازش انتظاري داشت ) ولي حد عقل دلمون به چيزهاي جديدش خوش باشه

بازی همین امشب میرسه دستم ، اولین نفریم که تا بازی لیک شد ، چند دقیقه بعد ثبت سفارش کردم ، : اولین بخشی هم که سعی میکنم کم کم بازی کنم مد 30 ساله رستلمانیا ، چون میدونم جذاب ترین بخش بازی همینه مثل اتیتود ارا ، ولی خوب ضعف های بازی موقعی نمایان میشه که این قسمت داستانی تموم میشه ، حال گیری و باگ شروع میشه. به نمراتم اصلا خوشبین نیستم ، پس بهتر شد که بازی قبل از انتشار نقدها به دستم میرسه معیار خودم بازی میبینم.d
منصور توجه کردی واسه ایکس باکس 8 گیگه واسه پی اس تری 12 گیگ :d
4 گیگ اختلاف ؟؟؟ :-/

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or