WWE 2K14 | Xbox 360

به نظر شما بازی های wwe2k عناوینی موفق خواهند بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    213
به نظرتون تو این بازی به نظرتون امکان تغییر اورال ها موجود نیست که مثلا بتونم اورال جان سینا رو بیاریم پایین:-&گلد برگ و اندرتیکر رو ببریم بالاb-)رندی اورتن یه اورال فضایی واسش بزاریم:xراستی من از این چهره ی جدید هیل رندی اورتن خیلی خوشم اومده لامصب همرو میزنه کتلت میکنه8-x8-x8-x8-x8-x8-x8-x8-x

به نظرتون تو این بازی به نظرتون امکان تغییر اورال ها موجود نیست که مثلا بتونم اورال جان سینا رو بیاریم پایین:-&گلد برگ و اندرتیکر رو ببریم بالاb-)رندی اورتن یه اورال فضایی واسش بزاریم:x
نه این قابلیت واسه استارای ارجینال نیست متاسفانه.....
ولی تو نسخه های قدیمیه WWE میشد ( مثل pain و svr اولی )

خخخخخ اینم حرفیه :d
چرا اون 3 تا سلطان!!!!! هم یه NWO افسانه ای رو بندازیم به جونش تا جا داره بزننش >:)
ولی اگه یادت باشه منصور بالاترین اورالی که تو کل تاریخ گیم هایی که ساختند ماله تیکر بود تو S VS R 2010 که 98 بود !! :| یادت هس ؟؟
نه خیلی وقته بازی نکردم 2010 تو انبار گذاشتمش.ولی کلا الیاس ذهنت مشغول اورال نکن اصلا مهم نیست همین گلدبرگ با 92 واقعا هیولایی هست من دیدم با این هوش مصنوعی بازی کسی نمیتونه خطری واست ایجاد کنه ، فقط ممکنه تو ریورس هوش مصنوعی اذیت کنه.

Kourosh k نه هیچ راهی نیست اورال ببری بالا پایین

به نظرتون تو این بازی به نظرتون امکان تغییر اورال ها موجود نیست که مثلا بتونم اورال جان سینا رو بیاریم پایین:-&گلد برگ و اندرتیکر رو ببریم بالاb-)رندی اورتن یه اورال فضایی واسش بزاریم:xراستی من از این چهره ی جدید هیل رندی اورتن خیلی خوشم اومده لامصب همرو میزنه کتلت میکنه8-x8-x8-x8-x8-x8-x8-x8-x
این قابلیت تغییر که تو wwe 13 بود
ولی فقط باید fan axxsese رو خریده باشی
من که خودم شخصا استین کلد رو 100 کرده بودم

جی تگ که فایده نداره تا اونجای که میدونم اچیومنت بهت نمیده
اما امشب که دارم وصل میشم به لایو ببینم بن هستم یا نه البته با این دستگاه اولین بار هست وصل میشم فعلا که داره اپدیت میکنه چیزی نگفته
پسر عمه ام گفت 400 پوینت داره نمیخوادش یه 400 تا دیگه میگیرم پک nwo را میگیرم راستی اون پک دیگه کیا بودن ؟ اصلا لیست کامل داری منصور جون من بقهمم چی به چی هست کدوما مجانی میشه دنلود کرد
یک سوال دیگه توی 12 یادمه میشد از استارهایی که افراد مختلف ساختن دنلود کنی البته من از ترس بن به لایو وصل شدم سوالم اینه ایا باز هم این قابلیت را داره ایا باید بازم پوینت بخریم یا مجانی میشه دنلود کرد؟
اگر بشه فوق الاده میشه دیگه اون همه زحمت مثل 12 نداره راحت میری استار و رینگی که قبلا درست شده دنلود میکنی من هنوز دارم 12 بازی میکنم دیگه با امدن این نسخه یکم برام سخته ادامه دادنش
اخه من هنوز دارم wcw بازی میکنم هفته به هفته طبق داستان خودش:d

نه اون دانلود کردن راستر های ساختگی مجانی . لیست پک ها رو ص 62 گذاشتم با عکساش ، یک پک nwo ، یک پک فن ها و داستی رودز و ریک رود و snake roberts و دو تا رلستر فعلی فاندانگو و بیگ ، یک پکم برای فیس های چندتا راستره ؛ همش هم میتونی بخری با قیمت ارزون تر تخفیفات ویژه در نظر گرفتن . ولی شما رو من خوب میشناسم پک nwo:"> کارت راه میندازه چون تو همون نوامبر در دسترسه منم میخوام بگیرم شاید تا عید بگیرم پول پوینت جمع شه

نه اون دانلود کردن راستر های ساختگی مجانی . لیست پک ها رو ص 62 گذاشتم با عکساش ، یک پک nwo ، یک پک فن ها و داستی رودز و ریک رود و snake roberts و دو تا رلستر فعلی فاندانگو و بیگ ، یک پکم برای فیس های چندتا راستره ؛ همش هم میتونی بخری با قیمت ارزون تر تخفیفات ویژه در نظر گرفتن . ولی شما رو من خوب میشناسم پک nwo:"> کارت راه میندازه چون تو همون نوامبر در دسترسه منم میخوام بگیرم شاید تا عید بگیرم پول پوینت جمع شه

مرسی منصور جون خیلی اقایی
اره nwo که هیچ اون باید بگیرم تا روی لایو امد گلد و پوینت را میگرم و خلاص
اما اون پک فنها اینطوری که گفتی با ریک رود و داستین رودز هست که اونم باید بگیرم بد نیست در ضمن اگر اون فیسها هم قیمتش مناسب باشه عالی میشه
فقط نمیدوتم چند هستند الان 400 پوینت دارم کافی هست یا بازم میخواهد ؟من تا 40 هزار تومان میتونم کنار بزارم و الله بیشترش بعیده چون زن و بچه ام گرسنه میمونند :d

همون پک nwo رو بگیر خلاص ، برای اون یکی پکم که داستی رودز داره با فیس باید 800 پوینت دوباره بدی !!
پک nwo 800 پوینت درمیاد خودتم که 400 پوینت داری ..

خوش بختانه بن نیستم اما یک مشکل بزرگ دارم
نه ایمیلم یادمه نه پسوردم نمیدونم چی کار کنم 6 سال پیش توی لایو رفتم تاره کی نفر دیگه هم برام ساخت حتمی هم باید با همین پروفایل برم نمیدونم چی کار کنم

بدون فن اکسس هم میشه ولی دیگه اورجینال نخواهد بود
یه قابلیت اضافه شده که اچیومنتم داره

[TABLE="width: 638"]
[TR]
[TD="class: ac2"]one of a kind superstar[/TD]
[TD="class: ac4, align: right"]15
gp-g.png
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: ac3"]Create a Custom Superstar that uses a Superstar head.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
یارو رو میسازی بعدم قدرتاشو درست میکنی
بعد حرکاتشو کپی میکنی

یه سوال این پک فیسها چیه دقیقا؟به چه دردی میخوره؟

بدون فن اکسس هم میشه ولی دیگه اورجینال نخواهد بود
یه قابلیت اضافه شده که اچیومنتم داره

[TABLE="width: 638"]
[TR]
[TD="class: ac2"]one of a kind superstar[/TD]
[TD="class: ac4, align: right"]15
gp-g.png
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: ac3"]Create a Custom Superstar that uses a Superstar head.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
یارو رو میسازی بعدم قدرتاشو درست میکنی
بعد حرکاتشو کپی میکنی

یه سوال این پک فیسها چیه دقیقا؟به چه دردی میخوره؟

پیشنهاد میشه تریلر ببینی بهتر متوجه میشی ، یکسری فیس های قدیمیشون هست مثلا cm punk با موهای بلند مثل سال 2008
Daniel bryan بدون ریش ، گلدبرگ فیشش همونه فقط 3-4 تا لباس داره مال زمان wcw . شامل اینا میشه.

eddie gurero=Danie bryan =Gold berg =92 :sniper:

hollywood hulk hugan=88
[-o< ~x(~x( [-o=d>=d>

بابا اینا یه مشت چوپونن به خدا ...من نمیدونم رو چه معیاری این اورال های فضایی رو ست می کنند ...گوسفندن گووووووسفند..گلدبرگ باست هم اورال یکی مثل ادی گرورو و دنیل برایان باشه و عمق فاجعه اینجای که باتیستا و هوگان زیر ادی گرورو و دنیل برایان :| چووپون که شاخ و دم نداره دیگه یه مشت نوووووبند اومدن واسه دل خودشون اورال گذاری کردند.....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or