WWE 13 | Xbox 360

میانگین نمرات این بازی رو پیشبینی کنید

• 90-100

رای‌ها: 20 11.6%
  • 80-90

رای‌ها: 56 32.4%
  • 70-80

رای‌ها: 51 29.5%
  • 60-70

رای‌ها: 21 12.1%
  • 50-60

رای‌ها: 4 2.3%
  • کمتر از 50

رای‌ها: 21 12.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
من تو کامل کردن یکی از اهداف گیر کردم:( مشخصات اینه؛b-)
hunter hurt helmsy vs bret hart raw is war 1997
whie bulldog is distracting the ref.lrish whip bret out of the ring towrads the annoncer table :-/

ماشاالله موقع کمک که میشه هیشکی جوابگو نیست!!! :|
نمیدونید میشه در i quit match حریف تهدید کرد؟ یا بتونیم میکروفون خودمون تو دست بگیریم؟؟ چون فقط زیرش میزنه یک b رو بزن

من تو کامل کردن یکی از اهداف گیر کردم:( مشخصات اینه؛b-)
hunter hurt helmsy vs bret hart raw is war 1997
whie bulldog is distracting the ref.lrish whip bret out of the ring towrads the annoncer table :-/
دازی شوخی میکنه؟:d
اگه جدی میگی:
داره میگه وقتی بولداگ داره داور رو گیج میکنه،(حواسش رو پرت میکنه)،برت هارت رو irishwip کن و بندازش بیرون از رینگ (البته همون سمت که میز گزارشگرها هست)

دمت گرم دانیال راستی، تو I QUIT نمیشه تهدید کرد یا میکروفون بگیریم. این SUMBSION ها هم سخت شده تو هدف بازی با بولداگ هر چقدر زدم انصراف نداد دستم شکست انقدر تند تند دکمه رو زدم. خیلی طبیعی شده هی میره طرف طناب

دمت گرم دانیال راستی، تو I QUIT نمیشه تهدید کرد یا میکروفون بگیریم. این SUMBSION ها هم سخت شده تو هدف بازی با بولداگ هر چقدر زدم انصراف نداد دستم شکست انقدر تند تند دکمه رو زدم. خیلی طبیعی شده هی میره طرف طناب
اره امسال بعضی جیزا سخت شده و بعضی چیزا اسون.
مثلا سابمیشن سخت شده.
اما کامبک اسون شده.و گلاویز شدن و دکمه زنی اسون شده.
....
I QUITE رو فکر نکنم تهدید و اینا داشته باشه.بعید میدونم خودمون میکروفون بگیریم.

اره مثل این که، ولی اگر میکروفون دست خودمون بود بهتر بود ولی هنگام سامبیشن هم میشه در حال زدن بگی داور بیاد چک کنه
با جریکو خیلی حال میده 5 دقیقه نگه داشتم والز اف جریکو اخرم، نگفت :dبازی جالبی بود.هنوز یونیورس تازه نرفتم.
یونیورس شروع کردی؟

ایا میدانید که جان سینا بسیار عاشق وینس مکمن است و هرشب با وینس مکمن *** میکنه و حتی وقتی وینس نیست هم تحمل دوری از وینس را نداره و در خیالش با وینس *** مجازی میکنه!

اره مثل این که، ولی اگر میکروفون دست خودمون بود بهتر بود ولی هنگام سامبیشن هم میشه در حال زدن بگی داور بیاد چک کنه
با جریکو خیلی حال میده 5 دقیقه نگه داشتم والز اف جریکو اخرم، نگفت :dبازی جالبی بود.هنوز یونیورس تازه نرفتم.
یونیورس شروع کردی؟
یونیورس رو نه.فقط چند تا مسابقه تفننی رفتم.انقدر کارکترها زیادند که حتی فرصت نکردم همشون رو یک بار امتحان کنم.
کلا حاشیه های این بازی خیلی زیاد شده و وقت زیادی از ادم میگیره.من بخاطر WWE13 حتی ، فعلا بی خیال AC II و NFS شدم.
واقعا بازی لذت بخشه.با در نظر نگرفتن بعضی از ایرادات جزیی،باید بگم که WWE13 در اوج قرار داره.
الان که فکر میکنم میبینم WWE12 (پارسال)،یه کابوس بود.(منوی بازی فقط 2 تا اهنگ داشت:|)
ولی در مورد منوی wwe13
بسیاز زیبا و هنری هست.بک گراند مخوفی داره.تم مشکی و خاکستری و قرمز و اون خالوبیها و علامت ها ، ادم رو یاد چیزای وحشتناک میندازه.میکس فوق العاده ی بهترین اهنگ های سوپراستارها،عالیه.هیجان خاصی داره.
اگه بخوام به منوی بازی نمره بدم،نمره ی کامل رو میدم.

اره منو ش هم خوب شده، ولی از همه جالب تر این omg ها هستن حتی وقتی فینیشر روی میز گزارشگر میزنی replay میده خیلی خوب کار شدن.
همه چیز بازی تو تنظیمات گذاشتم روی درجه اخر خالش بیشتره. بهترین لحظه اتیتود بازی با بولداگ بود عجیب بازی خونین و قشنگ شده بود و سر امدش هم بازی اندر بود
سری اول بعد از این که کین تومبستون زد رفت، برای تموم کردن کار اندر امدم از بالا ببرم روش ای ذل غافل یکدفعه mid air رد یک تومبستون زد و کارم تموم شد سخت شده بود
راس میگی ها الان که فکر میکنم میبینم 12 واقعا چقدر ضعیف بود این همه مدت بازی میکردم اینو تا موقع 14 قشنگ بازی میکنم

یک نفر بره کاری که میگم رو انجام بده ببینه قابل انجام هست یا نه

برید ببینید میشه یک کمربند رو در بخش Universe بی صاحب یا بهتر بگم Vacent کرد

ببین تو منوی بازی یه قسمت داره Title Management میتونی هر کمربندی رو که خواستی Vacant کنی یا به هر کی دلت میخواد همینجوری بدی :)

---------- نوشته در 08:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:26 PM ارسال شده بود ----------

ماشاالله موقع کمک که میشه هیشکی جوابگو نیست!!! :|
نمیدونید میشه در i quit match حریف تهدید کرد؟ یا بتونیم میکروفون خودمون تو دست بگیریم؟؟ چون فقط زیرش میزنه یک b رو بزن

منصور جان چرا میزنی حالا؟؟؟؟؟ :d
اگه بودیم که با کله جواب میدادیم ;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or