WWE 13 | Xbox 360

میانگین نمرات این بازی رو پیشبینی کنید

• 90-100

رای‌ها: 20 11.6%
  • 80-90

رای‌ها: 56 32.4%
  • 70-80

رای‌ها: 51 29.5%
  • 60-70

رای‌ها: 21 12.1%
  • 50-60

رای‌ها: 4 2.3%
  • کمتر از 50

رای‌ها: 21 12.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
بعد از نسخه 2007 بازی این بهترین نسخه تو این چند ساله بود ما که خیلی داریم باش حال میکنیم ... گرافیک حقیقتا بهتر شد ..گیم پلی عالیه وحریف روبه روت شنگول نیست به اون صورت.. تاگ تیم هم عالیه ..نمره شخصیه من 9 هست..

آقا یه سوال تقریبا بی ربط من مسابقات رو از شبکه mbc action دنبال میکنم ولی خیلی از شخصیتهای بازی برام جدیده
مشکل از گیرنده ماست:dots: یا شبکه یه سری خاصی رو نشون میده اگه شبکه دیگه ای رو سراغ دارید بگید ممنون

آقا یه سوال تقریبا بی ربط من مسابقات رو از شبکه mbc action دنبال میکنم ولی خیلی از شخصیتهای بازی برام جدیده
مشکل از گیرنده ماست:dots: یا شبکه یه سری خاصی رو نشون میده اگه شبکه دیگه ای رو سراغ دارید بگید ممنون

احیانن قسمت اتیتود ارا رو که بازی نمی کنی؟ :d چون اونجا بازیا از سال 97 شروع میشه و طبیعتن خیلی از سوپر استارای اون موقع دیگه الآن نیستن.

---------- نوشته در 08:18 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:15 AM ارسال شده بود ----------

ign نمره امسالش معقول و درسته. بارسال مونده بود چند بده یکدفعه 9 داد خودش فهمیده چه... کرده
حقیقتا بلای 9 که نمیشد بده:biggrin1:

آره 8.4 منطقیه.تو فیس بوک باید شمارش معکوس واسه اومدن بازیا رو میدیدین طفلکا چه ذوقی میکردن تو آمریکا در حالی که ما صد فرسخ اونور تر لنگامونو انداختیم رو هم داریم بازی میکنیم :دی
اونوقت هی بگین ما عقبیم از لهاظ تکنولوژی هی ناشکری کنین >:)

ATTITUDE ERA تموم شد.ولی یه بار فایده تداره.
اینارو هم ازاد کرده.(البته 100% کردم):
htwgv6nos35rr30jh9e.jpg
ly4bxxds9hxmhgv2jpk.jpg
البته booker T رو شانسی از univers ازاد کردم.شاید ادم های بیشتری هم از univers ازاد بشن.
بقیه هم که میرن واسه DLC

یک نفر بره کاری که میگم رو انجام بده ببینه قابل انجام هست یا نه

برید ببینید میشه یک کمربند رو در بخش Universe بی صاحب یا بهتر بگم Vacent کرد

آخرین ویرایش:
ATTITUDE ERA تموم شد.ولی یه بار فایده تداره.
اینارو هم ازاد کرده.(البته 100% کردم):
htwgv6nos35rr30jh9e.jpg
ly4bxxds9hxmhgv2jpk.jpg
البته booker T رو شانسی از univers ازاد کردم.شاید ادم های بیشتری هم از univers ازاد بشن.
بقیه هم که میرن واسه DLC

ایول بابا روسفیدمون کردی :دی
بوکر تی رو فکر کنم وقتی King Of The Ring رو بازی کنی و ببری آزاد میشه.
ای جانم لیتا :( کاش هنوزم بود :(

---------- نوشته در 02:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:57 PM ارسال شده بود ----------

یک نفر بره کاری که میگم رو انجام بده ببینه قابل انجام هست یا نه

برید ببینید میشه یک کمربند رو در بخش Universe بی صاحب یا بهتر بگم Vacent کرد

پدر محترم اگه پاشه از پای تلویزیون امتحان میکنم بهت میگم :دی

صداگزاری واقعا عالیه! چند بار گفتم، کاش از اول تیم ufc میوردن،نمیدونم شما ها یادتون نسخه 2011 یک فاجعه ای تو صداگزاری
بود، صدای تماشاگرا به کنار،طرف میزدی با تاخیر صدای زمین خوردنش میومد:biggrin1:

بچه ها گلدبرگ هم در بازی هست؟
الان یک نفر در یاهو بهم گفت گلدبرگ هم هست!

نه نیست :(

---------- نوشته در 04:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:30 PM ارسال شده بود ----------

اون لیستی که پایین شخصیت ها همشون رو روش قفل زده مثل راک چهره های دیگشونه ؟ یا شخصیت جدید هم باز میشه؟

جدید هم باز میشه،مثل Mankind (با 4 چهره ی متقاوت)،Xpac،برت هارت و ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or