WWE`12 | Xbox 360

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
DLC جدید دیواها مخصوص دستگاه جیتگ

30655309005729969507.jpg

http://www.multiupload.com/96XMWWW533

لینک کمکی

Hotfile.com: 1 klik file hosting: wwe12dlc3full.rar
منم میخوام.اووووووووووووووووووووف:dهر چند دیوایی که خودم ساختم جیگریه واسه خودش.:x
شب یلداتون خوش:)

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
باتیستا پکش اوایل 2012 گفتن
اون دیوا خپله کیه؟
تمام لذت بازی الان درک کردم اینه که بازی بزارید روی لجند بعد توی تنظیمات ai و... همه رو تا ته ببرید بالا اون وقت بازی کنید ببینم چند رده حلاجید اونوقت comeback حال میده چون خیلی کتک میخورین البته بازی بزارین روی 3 نفره یا 4 نفره تک به تک راحت تره برید توی کیج اونوقت فوق العاده حال میده سخت میشه چپ و راست دفاع میکنن یکی از قشنگترین بازی هایی که کردم دیشب بود بتل رویال 4 نفره
triple h vs big show vs kane vs randy orton خودم اچ اولش رندی راحت اوت کردیم ولی ما 3 تا که ماندیم چپ و راست کتک میخوردم به زور دوتایی با کین بیگ شو رو انداختیم بیرون هر دو تامون دو تا فینیشر داشتیم یک دونه چک سلام زد نیافتادم پایین بعد من هلش دادم هی دفع رد یک فینیشرم رفت یک پادگیری زدم بعد بلند شد و اون چند تا مشت زد تا افتادم لبه رینگ بعد انداختم پایین خیلی جالب بود

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,442
نام
Ali
باتیستا پکش اوایل 2012 گفتن
اون دیوا خپله کیه؟
تمام لذت بازی الان درک کردم اینه که بازی بزارید روی لجند بعد توی تنظیمات ai و... همه رو تا ته ببرید بالا اون وقت بازی کنید ببینم چند رده حلاجید اونوقت comeback حال میده چون خیلی کتک میخورین البته بازی بزارین روی 3 نفره یا 4 نفره تک به تک راحت تره برید توی کیج اونوقت فوق العاده حال میده سخت میشه چپ و راست دفاع میکنن یکی از قشنگترین بازی هایی که کردم دیشب بود بتل رویال 4 نفره
triple h vs big show vs kane vs randy orton خودم اچ اولش رندی راحت اوت کردیم ولی ما 3 تا که ماندیم چپ و راست کتک میخوردم به زور دوتایی با کین بیگ شو رو انداختیم بیرون هر دو تامون دو تا فینیشر داشتیم یک دونه چک سلام زد نیافتادم پایین بعد من هلش دادم هی دفع رد یک فینیشرم رفت یک پادگیری زدم بعد بلند شد و اون چند تا مشت زد تا افتادم لبه رینگ بعد انداختم پایین خیلی جالب بود

اون اسمش کارما هست که فکر کنم از tna اومد wwe و بعد چند وقت الان بعلت حاملگی فعلا رفته و نیستش و خیلی هم خر زوز بود:d

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
اون اسمش کارما هست که فکر کنم از tna اومد wwe و بعد چند وقت الان بعلت حاملگی فعلا رفته و نیستش و خیلی هم خر زوز بود:d
حامله؟مگه این موجود شوهر هم داره.:dاره اون TNA مسابقه میده.قشنگترین مسابقاتش هم در مقابل یه زن از خودش دیوانه تر به اسم ODB بود.اینم عکسش.
ODB-Pumped-Up-in-Ring.jpg
اقا...دقت کردین اهنگ تم ورود aj stylez کشتیگیر tna چقدر باحاله؟:punk:
Aj Styles Theme Song Mp3 Download

M.Black

کاربر سایت
Nov 7, 2011
5
علی جان یه سوال این کارکترایی که تو بازیت داری اونایی که از تی ان این روش مبارزشون فینیشراشونو این جور چیزا عین خود واقعیشون یا فقط قیافشون هست

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اقا ربطی به این تایپک نداره ها.. ولی یک سوال؟
بازی impact که 2007 midway داد بیرون چه جوری بود؟ از نظر تنوع چه جوری بود؟> نوع مسابقات و..

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
اقا ربطی به این تایپک نداره ها.. ولی یک سوال؟
بازی impact که 2007 midway داد بیرون چه جوری بود؟ از نظر تنوع چه جوری بود؟> نوع مسابقات و..
سلام
همون TNA رو میگی دیگه.
tna-impact_xbox36002.jpg
1218731306.jpg

بازی خوبی بود.ولی خوب الان دیگه TNA اپدیت شده.مثلا رینگش دیگه 6 گوشه نیست.و کریشن اونجا نیستو . . .
کشتیگیران زن هم نداره.ولی گیمپلی نرم و روونی داره.گرافیکش هم از wwe بیشتره(با ue ساخته شده .بعد این قابلیت ضربه زدن وسط فن رو هم داره تازه کاملتر از wwe .استوری لاین خودش هم داره.
گیمپلیش کمی زمان میبره تا دستت بیاد.چطور یاد اون افتادی؟هوس کردم برم بخرمش:bash:
دارم میرم بخرمش:bash:تا بعد....
,.................................
با هزار زحمت tna رو گیر اووردم.در یک کلام فیزیک و گرافیک و صدای رینگ و انیمیشن عالی.
منصور خدا خیرت بده:xاین همون چیزیه که الان بهش نیاز داشتم.>:d<
wwe12 فعلا تعطیل:sorry:

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,442
نام
Ali
علی جان یه سوال این کارکترایی که تو بازیت داری اونایی که از تی ان این روش مبارزشون فینیشراشونو این جور چیزا عین خود واقعیشون یا فقط قیافشون هست

تقریبا شبیه هست و اصل شکلش هست و فنهاش رو که هر چی میخوای میشه گذاشت.

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
توي بازي wwe12 بعد از اتمام مراحلي كه اولش با شيمس هستي و بعدش تريپل ايچ و بعدش هم كـــس( كه اينو خودمون درست ميكنيم ) ديگه ادامه نداره كه با كشتي گير ديگه اي مراحل رو ادامه داد ؟ و سوال بعدي اينه كه چطوري ميشه نفرات يك تك تيم رو تغيير داد يا مثلاً با انتخاب 2تا كشتي گير يك تك تيم جديد ساخت

آخرین ویرایش:

R4GE

کاربر سایت
Feb 9, 2011
445
نام
امیر
خط داستانی رو تموم کردم خیلی طولانی بود یه اچیومنت تپل ام داد :d چه حالی کردم هم کوین نش رو ترکوندیم هم یار هاش رو :d وقتی 2 3 نفری میومدن تو رینگ میزدنم به مرض خود زنی میرسیدم دیگه =))

---------- نوشته در 12:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:17 PM ارسال شده بود ----------

تو این بازی برای دانلود کردن باید پول داد یا همین که به وای فای وصل شیم و دانلود کنیم کافیه؟

باید بخری عزیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر