WWE`12 | Xbox 360

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
عزیز الان یادم نیست قدرت F کجا زیاد میشه ولی من امتحان کردم و فهمیدم ربطی به بلند شدن نداره و فقط زود تر حریف داغون میشه وسایل رو هم قدرتشون رو زیاد کنی همینطوریه!!!
برای سوال دوم هم:
Creations رو میری بعد میری Move Set بعد میری Creations Superstars بعد میری رو سوپراستاری که ساختی بعد میری روی Spectial Moves بعد هم Created Finisher و بعد هم فینیشری که ساختی رو اتنخاب و جایگزین یکی از دو فینیشر سوپرساتارت میکنی!
تمام:D

دمت گرم امیر حسین
پس چیکار کنم انقدر زود پا نشن؟ درجه رو Hard هست
به John cena پنج تا Skull crashing finale زدم تو 10 ثانیه پا میشه!

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
يه سوال cass يكي از كشتي گيرهايي هستش كه خودمون توي بازي بايد درستش كنيم ببينم راهي وجود داره كه بشه اين كشتي گيري كه ساختيم رو ويرايش كنيم؟ از كدوم قسمت ؟

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
يه سوال cass يكي از كشتي گيرهايي هستش كه خودمون توي بازي بايد درستش كنيم ببينم راهي وجود داره كه بشه اين كشتي گيري كه ساختيم رو ويرايش كنيم؟ از كدوم قسمت ؟
آره چرا که نه
فقط باید بعد Road to Wrestlemania ادیت شه!
فکر کنم Creation >>>> Superstar

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام.یه سوال داشتم.من قسمت استوری تموم کردم ولی هنوز 3 تا کارکتر ازاد نشدن.چیکار باید بکنم.!!:-/

سه تا کاراکتر کیا هستن
براک لنسر ازاد کردی؟
دوتا هستن مثل همن اون دوتا چی
دمولیشن همچین چیزا یادم نیست؟
یکی هم اون یارو گل دوسته
واسه ازاد کردن goldust یادم نیست یا باید با کودی روز یه مسابقرو ببری یا کودی روزو تو یه مسابقه شکست بدی که اون یارو ازاد شه
واسه اون دونفر دیگه هم باید یه تگ تیم ببری
همه اینا تو یونیورس باید انجام بشه

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
یه مسابفه داشتم The Undertaker بودم VS آقای Big dady cool ! یعنی فقط باید فیلم میگرفتم که اوج هیجان و میدید!:D 2تا Jack knife زد به زور نگه داشتم خودمو:D لهم کرد رسما! ولی دمشون گرم این Comeback من و نجات داد بردمش لذت بخش ترین مسابقه ایی بود که این اواخر بازی کردم

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
اقا امروز داشتم تو یک مجله می خوندم نوشته بود این بازی خیلی ردیف هست یکی بیاد یک سری توضیحات بده ببینیم چطوری ها هست
تنها توضیح اینه که ذهنیتت رو از شماره های قبلی پاک کن بشین این رو بازی کن همین.

یه لینک از ساخت د راک میدین؟
کامل باشه
entrance-move set
همه چی دیگه:d
اهممممم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر