WWE`12 | Xbox 360

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اقا ما از این شماره هم خسته شدیم تنوعی هیچی نداره دیگه حال نمیده چه کنیم؟>
لا مصب فیزیک ناقص بازی هم که زد حال تره همه رو راحت میبریم حال نمیده دیگه
خبری تازه از هکر ها نشد قابلیت های جالبی بود دیدم

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان برای رد کردن مرحله Steel Cage بهتره Vader رو به گوشه رینگ بفرستید و برید جلوش و RS رو به سمت بالا بدید!(شوک سمت راست)
بعد از قفس فرار کنید!

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
اتفقا بسیار قابلیت خوبی و در بازی های تگ بسیار بدرد میخوره:d

توی تگ آره ولی همه تو رینگ رقیبن دیگه خیلی مضحکه.یعنی دریغ از یه ذره شعور اگه این سوپر استارا داشه باشن :-b

---------- نوشته در 03:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:11 PM ارسال شده بود ----------

واسه دفا کردن کلا فقط RT کاربرد داره LB اینا پشمن؟:d

آره. ولی اونم گاهی اوقات پشم میشه و اثر نداره.

---------- نوشته در 03:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:12 PM ارسال شده بود ----------

حالا یه سوال:
وقتی حریف Come Back میزنه یا خودم میزنم چرا دکمه هایی که نشون میده رو به هر صورتی میزنم (نگه میدارم،سریع میزنم...) هیچ اتفاقی نمیافته و من داغون میشم؟!!!

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
حالا یه سوال:
وقتی حریف Come Back میزنه یا خودم میزنم چرا دکمه هایی که نشون میده رو به هر صورتی میزنم (نگه میدارم،سریع میزنم...) هیچ اتفاقی نمیافته و من داغون میشم؟!!!
درجه سختی بازی چیه.
من رو نرمال راحت زدم ولی رو بالاتر come back تست نکردم.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,442
نام
Ali
نه بابا من تو این ورژن اولین کاری که کردم همین بود.هیچ فرقی نداره!!!صندلی اینا که هیچی انگار با کاغذ زدی تو سر طرف.یه چیز دیگم که خیلی اعصاب خورد کنه اینه که داری یه نفرو میزنی یکی دیگه میاد وسط فنت هی کرم میریزه میره :D

خوب دیگه تو ورژنهای قبل خیلیها اعتراض کردن که چرا نمیشه تو فنها دخالت کنی و اینا اومدن این کار رو کردن و یادمه تو ورژن Her Come The Pain فن گیو اپ رو موقعی روی حریف اجرا میکردی دیگه هیچ کس نمیتونست بیاد دخالت کنه و تو ورژن 2009 اگه در حالت چوک داور رو میگرفتین هیچ کس نمیتونست به شما اسیبی بزنه و تا خودتون ول نمیکردین هم ازاد نمیکرد و خیلیها تو انلاین با این فن حال گیری میکردن.

کسی تاحالا به سیستم Limb targeting دقت کرده بود؟! اگر 10 بار بزنید تو 1 مسابقه اچیو میده
فکر من هرروز بازی می کنم تازه دیروز دیدم!:-o با A که طرق رو میگیرین RB رو میزنید یه شکل کوچیک از بدن حریف ظاهر میشه
بعد سمت هر قسمت بدن یه کلید زده مثلا بخوایی سرش و بزنی Y میزنی اگه پاشو شل کنی A مزنی دستش B .... خیلی خوبه کلا این سیستم...دمشون گرم

بابا کشاف:d
قبلا هم گفتم اگه میخواین تمامی فنها رو یاد بگرید برید به قسمت حرکات سازی برای کاراکترها و تمامی ریزه کاریها هم میشه از این قسمت یاد گرفت!!!

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
دیگه کاشفیم دیگه داداش:D
آقا چجوری قدرت فینیشر هارو زیاد کنم؟ زود پا میشن خیلی!
یه سوال
من الان فینیشر ساختم..میخوام بزارم رو Custome superstar که ساختم! چیکار کنم؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
توی تگ آره ولی همه تو رینگ رقیبن دیگه خیلی مضحکه.یعنی دریغ از یه ذره شعور اگه این سوپر استارا داشه باشن :-b

---------- نوشته در 03:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:11 PM ارسال شده بود ----------

آره. ولی اونم گاهی اوقات پشم میشه و اثر نداره.

---------- نوشته در 03:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:12 PM ارسال شده بود ----------

حالا یه سوال:

فقط باید سریع بزنی نگه نباید بداری بعضی اوقات اثری نداره..
اقا من یکجا رو پیدا کردم اونجا چند تا کاراکتر ساخته شدن مثل جریکو با مو های بلندش و جف هاردی به اینجا رفتی..
علی اقا حالا اینا بهترن یا مال شما؟ اینا رو بگیریم اونا کدوم؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دیگه کاشفیم دیگه داداش:D
آقا چجوری قدرت فینیشر هارو زیاد کنم؟ زود پا میشن خیلی!
یه سوال
من الان فینیشر ساختم..میخوام بزارم رو Custome superstar که ساختم! چیکار کنم؟

عزیز الان یادم نیست قدرت F کجا زیاد میشه ولی من امتحان کردم و فهمیدم ربطی به بلند شدن نداره و فقط زود تر حریف داغون میشه وسایل رو هم قدرتشون رو زیاد کنی همینطوریه!!!
برای سوال دوم هم:
Creations رو میری بعد میری Move Set بعد میری Creations Superstars بعد میری رو سوپراستاری که ساختی بعد میری روی Spectial Moves بعد هم Created Finisher و بعد هم فینیشری که ساختی رو اتنخاب و جایگزین یکی از دو فینیشر سوپرساتارت میکنی!
تمام:D

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
اقا ما از این شماره هم خسته شدیم تنوعی هیچی نداره دیگه حال نمیده چه کنیم؟>
لا مصب فیزیک ناقص بازی هم که زد حال تره همه رو راحت میبریم حال نمیده دیگه
خبری تازه از هکر ها نشد قابلیت های جالبی بود دیدم

الان یکماه بازی کردی دوس داری خستنه نشی؟
فقط شانس اوردین که پینگ پایینه وگرنه حال همتونو میگرفتم:D

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,442
نام
Ali
فقط باید سریع بزنی نگه نباید بداری بعضی اوقات اثری نداره..
اقا من یکجا رو پیدا کردم اونجا چند تا کاراکتر ساخته شدن مثل جریکو با مو های بلندش و جف هاردی به اینجا رفتی..
علی اقا حالا اینا بهترن یا مال شما؟ اینا رو بگیریم اونا کدوم؟
سلام
بهتز و بدتر نداره و هر کدوم رو دوست داری انجام بده.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اصلا قدرت فینیشر زیاد نکن کامیار من کردم نتیجه عکس داد
براک لنسار ورداشتم با جان سینا لست من استادینگ با صندلی و پله زدمش تا 9 خوابید بلندش کزدم با فینیشر زدم در هر دو حالت چه با فیگور چه بی فیگور تا 2 بلند شد این ژاپنی ها چقدر احمقن خدایا بازی میدادن به midway بیچاره تا الان نه برشکست میشد نه..یا به ea لامصب تا 2015 قرار داد بستن

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام
ممنون از دوستان بابت اظهار لطفشون و من که کاری نکردم و دست کسانی که اینا رو ساختن درد نکنه و من فقط چندتاش رو به سلیقه خودم ساختم:d

خوب کسانی که میخوان از این سیو استفاده کنن این مژده رو بگم که راه حل استفاده صحیح از سیو به صورت 100 درصد پیدا کردم چون بعضی از دوستان دفه پیش نتونسته بودن از سیو استفاده کنن.

این سیوی که الان میزارم فول کامپلیت هست وتمامی کاراکترها و ارناها که لیستشون رو دیدید درش هستن و بازی هم بصورت فول کامپلیت شده و خودم این سیو رو جوری ساختمش که دوستان بتونن با امورش زیر ازش استفاده کنن.

اول سیو زیر رو دانلود کنید.

http://www.mediafire.com/?vgfuyt9dabukdfj

اموزش دراوردن سیو از کنسول و وارد کردنش رو اکثرتون میدونید و چون اموزش اون راحته اون رو نمیزارم و هر کس بلد نیست بره به تابیک زیر و برنامه CONcept رو هم اگه ندارید از همین تابیک دانلود کنید.

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=30781

قبل از شروع کار هم حتما از سیو خودتون بکاب بگیرید تا اگه مشکلی پیش اومد و یا از سیو خوشتون نیومد چیزی رو از دست ندید و برای استفاده از سیو مذکور هم حتما باید سیو خودتون رو بصورت کامل قبلش پاک کنید!

این اموزش برنامه CONcept هست که برای سیو wwe هست و طبق این روش فقط عمل کنید.

برای استفاده از سیو باید ID پروفایل و ID سخت افزاری کنسول رو بدونید و این دوتا ایدی رو میتونید از یکی از سیوهای داخل دستگاه خودتون که حالا میتونه مربوط به هر بازی باشه بدست بیارید.

برای دونستن ایدی کافیه برنامه CONcept رو باز کنید و از طریق گزینه open مسیر سیو مربوط به کنسول خودتون رو بهش بدین و طبق عکس زیر اون دو کد رو یکجا تو یک فایل نوشتاری نوت پد ذخیره کنید و برای اینکه در برنامه هم ذخیره بشه روی گزینه Save ID Set هم کلیک کنید.

qatmelk7qqz15b7sqweh.jpg

تا اینجا 60 درصد راه رو رفتین و حالا باید سیو بازی که میخوایم به دستگاهمون بریزیم رو باید اماده استفاده کنیم و معمولا اگه تعداد فایلهای سیو یک بازی کم باشه ما از همون تب اول برنامه که Single con file هست استفاده میکنیم و اگه تعداد فایلهای سیو بازی مثله همین بازی کشتیکج زیاد باشه از تب دوم برنامه که Multiple Con File هست برای سرعت عمل بیشتر استفاده میکنیم و در اینجا شما برید به تب دوم برنامه که Multiple Con File هست و روی اون کلیک کنید تا برید و حالا در این تب باید از طریق گزینه Add Con File همه فایلهای بازی کشتیکج رو بصورت یکجا انتخاب کنید و بعد از انتخاب نوبت همون دوتا ایدی هست که اینجا به دو روش میشه اونا رو در برنامه وارد کرد و یکی دستی هست که اونا رو با کپی کردن در کادر مربوطه اونا رو وارد میکنیم و راه دوم که اوسونتر هست فقط یکبار کلیک کردن روی گزینه Load ID Set هست و چون ما در مرحله اول ایدی رو ذخیره کرده بودیم اینجا بدردمون توسط این گزینه خورد و اگه احیانا این گزینه کار نکرد از همون روش دستی استفاده کنید و در پایان میمونه کلیک کردن روی گزینه Resign All و دیگه کار تمومه و فایل رو دیگه باید انتقال بدیم به کنسول.

تمامی مراحل هم به ترتیب شماره براتون مشخص کردم!!!

7ic4lo0gxy5rhqyv2xj.jpg

1- توضیح درباره بدست اوردن id ها میدی من به save بازی هام رفتم چیزی دستگیرم نشد///
2- اون مراحلی که باید با usb xgrof کار کنیم نگفتی هم باید انجام بدیم دیگه یعنی مرحله اول که همون پاک کردن سیو و مرحله اخر کپی کردن یا نیازی نُ.

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,442
نام
Ali
1
- توضیح درباره بدست اوردن id ها میدی من به save بازی هام رفتم چیزی دستگیرم نشد///
2- اون مراحلی که باید با usb xgrof کار کنیم نگفتی هم باید انجام بدیم دیگه یعنی مرحله اول که همون پاک کردن سیو و مرحله اخر کپی کردن یا نیازی نُ.

اصلش مرحله Usb Xtaf Gui هست که باید یاد بگیری تا بتونی سیو رو از کنسول در بیاری و برای ایدی هم کافیه یک سیو که ماله کنسولت هست رو با برنامه CONcept باز کنی و پاک کردن سیو هم که از طریق خود کنسول هم میشه انجام داد و برای اینکار باید بری به بخش هارد یا مموری کنسول.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر