WWE`12 | Xbox 360

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
در مورد ازاد کردن این 2 تا کارکتر میشه یه توضیحی بدید!!
داشی از قرار معلوم باید وایسی خودم برسم به اونجا توضیح بدم واست

---------- نوشته در 12:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:00 AM ارسال شده بود ----------

60 سال بعد.......... :d
همه جا اوردن
مگه شما چطوری خرید میکنی
اینترنتی یا مغازه؟

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
saint rows رسیدین به مسابقه کشتی کج؟:dخیلی باحال بود:dعجب مسابقه ای شده بود.thq خیلی بلا شده.66% از بازی رو برین مرحله کشتی کج میاد.به شدت توصیه میشه.حس میکنین واقعا تو رینگین:d wwe 12.5

R4GE

کاربر سایت
Feb 9, 2011
445
نام
امیر

---------- نوشته در 12:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:00 AM ارسال شده بود ----------

همه جا اوردن
مگه شما چطوری خرید میکنی
اینترنتی یا مغازه؟

از مغازه بیشتر ولی چرا سایتهای معروف نمیارن؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,442
نام
Ali
لینک دانلود بازی WWE 2012 بصورت دایرکت و میرور و زودتر دانلود کنید تا اکسپایر نشده!!!

دانلود پارت ۱ : Multiupload Rapidshare Direct Link
دانلود پارت ۲ : Multiupload Rapidshare Direct Link
دانلود پارت ۳ : Multiupload Rapidshare Direct Link
دانلود پارت ۴ : Multiupload Rapidshare Direct Link
دانلود پارت ۵ : Multiupload Rapidshare Direct Link
دانلود پارت ۶ : Multiupload Rapidshare Direct Link
دانلود پارت ۷ : Multiupload Rapidshare Direct Link
دانلود پارت ۸ : Multiupload Rapidshare Direct Link

منبع .downloadha.com

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
ممنون امیر جان.متوجه شدم باید چطور ازاد شن.اگه میشه یه توضیح درمورد ازاد شدن Booker T بده.
از مغازه بیشتر ولی چرا سایتهای معروف نمیارن؟
شما اگه بری توپخونه به راحتی میتونی بازی رو تهیه کنی.البته از اینجا هم میتونی خرید کنی.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خوب رفتم توی بخش creation یک چرخی بزنم بخش create a finishers به نظرم باید برای استار ها هم میشد یعنی یک جای خالی سومی هم وجود داشت من میتونستم استانر استن کولد قشنگ تر کنم و ادیتش کنم یا براک لنسار یک بدی دیگه اینه نمیشه واسه لادر فینیشر ساخت برای بیشتری ها همش سوپلکس است بخش های دیگه هم همونه من اومدم enterance تریپل رو به king of king تغییر دادم ولی اینجا هم نمیشه کار خاصی کرد بازی محدود میکنه ادمو
بعد اگر موافق باشن دوستان چون لگو های رستلمانیا 1-28 است هر کی ساخته اشتراک بذاره همه استفاده کنیم تازه لگو های راو . اسمک دان 2003 2004 هم است میشه برد تو اون حالت و ادی و براک تو اون جو قرار داد
راستی میخواین بازی رو طبیعی تر کنین برین به تنظیمات امسال اومدن یک سری خط هایی گذاشتن مثلا میشه احتمال ریورس فینیشر فن و .. کم زیاد کرد زیاد کنید تا حالت بهتری بگیره هم خودتون میشه هم حریف مثل فیفا 12 که میشه درصد خطا ها رو مشخص کرد

آخرین ویرایش:

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
آقا من تو اجرای Come back به مشکل خوردم
وقتی اجرا می کنید تو هر ضربه یه سری دکمه باید بزنید مثلا Y اما هرچی میزنم نمیگیره آخرم حریف بدل می کنه ضربه رو

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
من تنها چیزی که فعلا نمیدونم اینه که چطوری میشه یک بازیکن را بگیری مثلا بیاریش روی table منظورم اینه که اونو حل ندی اون را بگیری یا مثلا وقتی افتاده روی رینگ میخواهی پین کنی پاش بیرونه باید اونو بگیری بکشیش بعد پین کنی این که چطوری اینکار را بکنیم بلد نیستم میشه یکی بگه چه دکمه هایی را باید زد؟

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
آقا من تو اجرای Come back به مشکل خوردم
وقتی اجرا می کنید تو هر ضربه یه سری دکمه باید بزنید مثلا Y اما هرچی میزنم نمیگیره آخرم حریف بدل می کنه ضربه روچون شما فقط دکمه رو یه بار میزنه.
چون شما فقط دکمه رو یه بار میزنی.این دکمه ها رو هم باید رگباری بزنی.:d

من تنها چیزی که فعلا نمیدونم اینه که چطوری میشه یک بازیکن را بگیری مثلا بیاریش روی table منظورم اینه که اونو حل ندی اون را بگیری یا مثلا وقتی افتاده روی رینگ میخواهی پین کنی پاش بیرونه باید اونو بگیری بکشیش بعد پین کنی این که چطوری اینکار را بکنیم بلد نیستم میشه یکی بگه چه دکمه هایی را باید زد؟
در پست های قبلی گفته بودم.LT RT رو با هم نگه دار بعد راه برو.
سلام چطوری میشه بدن ریکاوری کرد ...
سیستم ریکاوری دیگه مثل قبل نیست.ادم ها دیگه خودشون ریکاوری ریت دارن که مثلا اگه درصدش بالا باشه زود تر از ناتوانی در میاد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Amin_Evil_Dead

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر