WWE`12 | Xbox 360

Demolition (Ax and Smash
Michelle McCool
Goldust
سه استاری هستند که توی rtw ازاد نمیشن طریقه ازاد شدنش هم stone cold (امیر) ص 11 گذاشته
من بازم از بازی راضی نیستم خیلی ازار دهندست که ری بیگشو رو بلند کنه
بعد واقعا محدودیت سخت افزار خیلی بده کاش بازی برای pc هم منتشر میشد از چه لحاظ میگ چون دلم میخواد نسل بعد همه چیز بصورت real اتفاق بیافته که بعضا توی کات سکین ها باز هم از پیش تععین شدست مثل شکستن رینگ پرتاب کردن استر به قفس شکستنش و.. بازی فوق العاده میشه
3 سوال
1- کامل بگید بعد از این که با ری گردن طرف انداختم لای رینگ چجوری 619 بزنم بودوم y بزنم؟ بعد برای پرش چی؟
2- چجوری میشه روی کاراکتر عوض کرد مثلا پشتش به من اونوریش کنم نه بکشمش؟ منظورم کشیدن طرف نیست
3-comeback دقیقا چجو.ری میره توی qte زدن y که میزنم فقط بلند میشه زیرش میزنه come back خالی

دقیقا همین 3تا کاراکتری که منصور گفت
آقای گل دوست و آزاد کردم:دی
اما اون 2تای دیگه رو نمیدونم باید چیکار کنم!
Comeback یه سریشون هست وقتی داشته باشه همین Y رو بزنی شروع می کنن اما یه سری دیگشون ظاهرا باید کارای دیگه کنی اول بزنی زمین یا بکوبی به گوشه ی رینگ

• Like
Reactions: ston cold
Demolition (Ax and Smash
Michelle McCool
Goldust
سه استاری هستند که توی rtw ازاد نمیشن طریقه ازاد شدنش هم stone cold (امیر) ص 11 گذاشته
من بازم از بازی راضی نیستم خیلی ازار دهندست که ری بیگشو رو بلند کنه
بعد واقعا محدودیت سخت افزار خیلی بده کاش بازی برای pc هم منتشر میشد از چه لحاظ میگ چون دلم میخواد نسل بعد همه چیز بصورت real اتفاق بیافته که بعضا توی کات سکین ها باز هم از پیش تععین شدست مثل شکستن رینگ پرتاب کردن استر به قفس شکستنش و.. بازی فوق العاده میشه
3 سوال
1- کامل بگید بعد از این که با ری گردن طرف انداختم لای رینگ چجوری 619 بزنم بودوم y بزنم؟ بعد برای پرش چی؟
2- چجوری میشه روی کاراکتر عوض کرد مثلا پشتش به من اونوریش کنم نه بکشمش؟ منظورم کشیدن طرف نیست
3-comeback دقیقا چجو.ری میره توی qte زدن y که میزنم فقط بلند میشه زیرش میزنه come back خالی
فقط میخواستم بگم که این قابلیت که افراد ریزه میزه ادما گندرو نمیتونن راست کنن تو 2007 بودش
حالا بگین 2007 بده
البته یکم شک دارم که 2007 بود یا 8

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: DeanAmbrose
کامیار
میشل مک کول که بدرد نمیخوره میمونه همون یکی که الان برات میگم
دوستان همه کمربند ها توی universe ازاد میشه ..
راستی universe هم اپدیت شد تو این شماره من خوندم زده بود
universe 2.0

من اون 2تا غریبه رو هم آزاد کردم:دی
Univers خیلی حال میده
راستی منصور اون سوال هایی که داشتی جواباشو فهمیدی؟ چجوری یکی وقتی افتاده زمین میشه بلند کرد؟

lt و rt با a بزن یا گاهی اوقات یک جهت بالا هم بده سریع بزن اینا رو
نه هنوز
این کوین ناش ببخشید اینو میگم چه گاویه اومدیم این wcw ازش بگیریم با براک مگه میشه بازی رو گذاشتم ladder هی بلند میشه 10 f5 زدم هی پا میشه از اون ور 10 هم پاور بمب خوردم ولی به اندازه اون انقدر سریع بلند نشدم صورت دو تا مون خونی باید برم table فایده نداره

مُدی برای Money In The Bank داخل بازی هست؟!از نسل قبل تا بحال این بازی رو نگرفته بودم ولی ایندفعه گرفتم.هنوز بازی نکردم.میخوام بدونم این مُد رو داره یا نه!

من امروز بازی رسید دستم
واقعا بهتر از قبلیا شده !
بعد از 2007 بالاخره حس میکنم یه دارم بازی جدیدی بازی میکنم !
بدل زدن هم خیلی نسبت به قبل بهتر شده راحت میشه همه چیرو بدل زد
( وقتی زیاد ضربه بخورید و مردم تشویقتون نکنن بدل زدن سخت میشه و خیلی از ضربه هارو باید بخورین ! )
تعداد گزینه های کاستومایز صورت کم شده اما تعداد اتم هایی که میتونید براش انتخاب کنید بیشتر شده
بقیه گزینه ها مثل ساخت فینیشر و ورودی سوپر استار دست نخورده مونده که احتیاجی به تغییر هم نداشتن !
به زودی باید بریم ادمای TNA و legend ها رو بسازیم :d
برای اونایی که نمیدونن
وقتی A رو میزنید و با جهت دادن RS ( انالوگ سمت راست ) میتونید جا های مختلف بدن رو بگیرین و با زدن دوباره ی A فن رو بزنید مثال : RS پایین میره پشت حریف , RS چپ دست حریف رو میگیره
برای کشیدن حریف روی زمین و یا حالت ایستاده LT و RT رو با هم نگه دارین .............
انصافا THQ امسال ترکوند !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or