WWE`12 | Xbox 360

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304
منظورت همون Masked kane یا همون Kane قدیمی که ماسک داشته ؟؟؟
اقا میدونم اره گفتم مثله 2011 لباس msked kane برا کین تو بازی هست هرچند تو 2011 مسکد کین رو افتضاح درست کرده بوده
او یکی هم منظورم لباس یکی از شخصیت های تیکر بودش ministry of darkness

---------- نوشته در 01:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:54 PM ارسال شده بود ----------

خبر خوب دیگه حضور brock lesnar توی legend ها است من توی یک سایت کشتی کج خوندم که brock هم است واقعا لذت داره حضورش..
من خیلی از حضورش حال کردم فقط اگر goldberg هم میزاشتن عالی میشد حیف شد///
اره خدا وکیلی ترتیب اسپیر ها کشتی کج قدیما اینجوری بود
1-ادج =یکم درد
2-باتیستا=داغون
3-گلدبرگ=مرگ
خودشو تو اسپیر قشنگ پرت میکرد تو شکم طرف
براکم که تریپل پاور بامباش معروف بود

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
والا ما که هر چی تریلر از گیم پلی بازی دیدم تغییری تو گرافیک بازی ندیدیم.الان THQ چند ساله داره همون بازی با اسم جدید تحویل ملت میده.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
thq وجود Brock Lesnar در شماره آینده خود از سری بازی هایWwe را تایید و امتیاز نهایی او در عنوان پیش رو را نیز 92 اعلام کرد . همچنین THQ ادغان داشت که در حال حاضر تمامی ویژگی های این کارکتر بسیار بهتر از قبل نیز به روزرسانی شده است .

عد از سال 2003 ، این اولین حضور رسمی Brock Lasner در سری بازی های Wwe است . IGN نیز به تازگی چهار اسکرین شات تازه از عنوان WWE 12 و منحصر به سوپراستار Block Lesnar منتشر کرده است که می توانید در پایین آن ها را مشاهده کنید
brock_lesnar_wwe12_screen.jpg
http://www.gamepur.com/files/imagepicker/6/brock_lesnar_wwe12_screen_3.jpg

• Like
Reactions: DeanAmbrose

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
آقا این چه وضعشه بابا .

بهترین بازی Wrestling که من از THQ دیدم تا حالا All stars بوده . این بازی هم دقیقا از آل استار تقلید شده . بیخودی نگین سیستم بازی عوض شده .

فقط به عشق آستین و Booker T این میگیرم ( فکر کنم اولین باره که Booker T توی این بازی ها هست و البته استاد بزرگ لسنار هم که هست . )

کسی نمیدونی مد داستانی یا همون RTWM (Road to wrestle mani چجوریه ؟؟؟ امیدوارم مثل 2011 مسخره نباشه . صد رحمت به 2010 .

Se.y boy هم که نیست :D
یه سوال دیگه :

Edge از کی تا حالا Legend شده ؟؟؟؟؟
این Se.y boy کیه؟! Shawn micheal?!:D

BOXER

کاربر سایت
Sep 29, 2011
98
نام
پارسا
آقا این چه وضعشه بابا .

بهترین بازی Wrestling که من از THQ دیدم تا حالا All stars بوده . این بازی هم دقیقا از آل استار تقلید شده . بیخودی نگین سیستم بازی عوض شده .

فقط به عشق آستین و Booker T این میگیرم ( فکر کنم اولین باره که Booker T توی این بازی ها هست و البته استاد بزرگ لسنار هم که هست . )

کسی نمیدونی مد داستانی یا همون RTWM (Road to wrestle mani چجوریه ؟؟؟ امیدوارم مثل 2011 مسخره نباشه . صد رحمت به 2010 .

Se.y boy هم که نیست :D
یه سوال دیگه :

Edge از کی تا حالا Legend شده ؟؟؟؟؟
اج از اول هم legend بود شما خبر نداشتی...بازیهای اخیرشو برو ببین چطوری میبردش....اگه این لجند نباشه پس حتما سینا لجند هست؟اون که سوپر استار واقعی هم نیست چی برسه به لجند

در ضمن یکی از دوستان از قدرت اسپیر ها صحبت کرد که اج رو از بقیه ضعیف تر ددونست باید بگم گلد برگی که خیلیقبولش دارم اسپیر فینیشرش نبود و با این ن نمیتونست رقیبشو ببره ولی اج با همین فن رقیبشو میبرد حالا خودتون حساب کنید کدوم قویتر بوده

دوستان میسون رایان هیچ سباهتی با باتیستا نداره الکی حرف در نیارین:) من نمیدونم این گلد برگ رو چرا درست نمیکنن تو بازی :-bکجیستی که به نظر من بعد از اندر تیکر بهترین کجیست بود
اصلا بهش بها نمدین

آخرین ویرایش:

a_i_l_r-e-z-a

کاربر سایت
Sep 12, 2011
133
0p91j0fxykvxkuc5a38k.jpg

- طبق گفته خود مسؤلان، باتیستا نیز در این بازی حضور خواهد داشت.
- یکی از دیوا های قدیمی WWE بنام آسم کنگ نیز اضافه شده است.
- در این بازی، اج به عنوان یک استوره حضور دارد.
- سالن NXT و ECW و WCW نیز اضافه شده است.
- در این بازی، 23 کمربند قهرمانی وجود دارد:

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
0p91j0fxykvxkuc5a38k.jpg

- طبق گفته خود مسؤلان، باتیستا نیز در این بازی حضور خواهد داشت.
- یکی از دیوا های قدیمی WWE بنام آسم کنگ نیز اضافه شده است.
- در این بازی، اج به عنوان یک استوره حضور دارد.
- سالن NXT و ECW و WCW نیز اضافه شده است.
- در این بازی، 23 کمربند قهرمانی وجود دارد:

کاشکی اسم کمربند ها رو میگذاشتی .

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
آسم کنگ از لحاظ فنی diva محسوب نمیشه.اخه این دیگه چه جونوریه؟دلم کباب میشد وقتی میدیدم در مسابقات tna دیواهایی مثل tracy brooks و angelina love و talia madison)velvet sky) رو به قصد کشت میزد.حالا نگفت این جزو dlc هست یا نه؟خدا کنه تو بازی اصلی نباشه(حاظرم شرط ببندم اون میتونه من رو هم بزنه):dاینم عکسش:
200px-Awesome_Kong_enters.jpg

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
من از وقتی فهمیدم این کشتی کج همش الکی و نمایش هست دیگه حتی بش هم فکر نکردم ولی شماها حالشو ببرید :D
البته زمان ما که راک (همین که الان هنرپیشه شده) و... بودن کمتر نمایشی بود ...البته از باتیستا پرسیده بودن چرا الان کلا نمایشی شده گفته بود به خاطر اینکه مردم واسه دیدن نمایش و سرگرمی می یان دلیلی نداره کسی صدمه ببینه :D خسته نباشید ..خوبه این ویروس به رشته های دیگه مثل بکس و .. نرسیده

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
من از وقتی فهمیدم این کشتی کج همش الکی و نمایش هست دیگه حتی بش هم فکر نکردم ولی شماها حالشو ببرید :D
البته زمان ما که راک (همین که الان هنرپیشه شده) و... بودن کمتر نمایشی بود ...البته از باتیستا پرسیده بودن چرا الان کلا نمایشی شده گفته بود به خاطر اینکه مردم واسه دیدن نمایش و سرگرمی می یان دلیلی نداره کسی صدمه ببینه :D خسته نباشید ..خوبه این ویروس به رشته های دیگه مثل بکس و .. نرسیده

من خودمم اصلا مسابقه هاشو نگاه نمیکنم ولی خوب بازیش حال میده چون فرقی نداره نمایشی باشه یا نباشه . بیشتر برای سرگرمی بازی میکنم .

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304

مگه قبلا فکر میکردی واقعیه ؟
کشتی کجو ملت همه میدونن خالی بندیه فقط بخار استوری لایناش میبینند و فقط و فقطم افتادناشون واقعی که اون رینگو اون زمین دورشم یه حالت نرم فنری داره که اسیبی نمیبینن ولی من از سال 2006 به اینور غیر رسل مانیا ها دیگه نمیبینم کجو

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
اشتباه نکن.این یه ویروس نیست.این سیاست wwe هست.wwe میبینه مردم چی می خوان.مثلا یکی دوست داره ریمیستریو با یه فینیشر بیگشو رو ببره. wwe میگه پس امشب یک بلیت بخر و بیا چون همین قراره امشب اتفاق بیفته.این باعث میشه افرادی انعطاف پذیر یا خوش هیکل یا هایفلایر هم جایی در این دنیای wwe داشته باشند.وگرنه یکی مثلا برودوس کلی یا اوماگا یا ایزیگیل جکسون میشدند همه کاره wwe و دیگه این مسابقات هیچ جذابیتی نداشت.این سیاست باعث شد حتی مادربزرگ ها هم بدونند مثلا جان سینا کیه.توی wwe بعضی ها استوره میشن بعضی ها ادم بده.(بخاطر دلیلی برای برگزاری مسابقات)اینا باعث جهانی شدن wwe شده.
مگه قبلا فکر میکردی واقعیه ؟
کشتی کجو ملت همه میدونن خالی بندیه فقط بخار استوری لایناش میبینند و فقط و فقطم افتادناشون واقعی که اون رینگو اون زمین دورشم یه حالت نرم فنری داره که اسیبی نمیبینن ولی من از سال 2006 به اینور غیر رسل مانیا ها دیگه نمیبینم کجو
فقط افتادناشون روی رینگ نرم واقعیه؟؟really.خوب برای اینکه ببینی اینطور نیست میتونی یه درخواست برای عضویت wwe بدی.اونا هم بدون شک اولین مسابقه تو رو با برودوس کلی قرار میدن.(نمیدونم چرا این کار رو میکنن)یه عکس ازش میزارم اگه نمیشناسیش.بعد از مسابقه با ایشون میای این پست که نوشتی رو پاک میکنی.(خواهشن از حرفم ناراحت نشو.ولی خودت نگاه کن ...
001.jpg

آخرین ویرایش:

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
من خیلی دیدم خونی مالی میشن
به نظر من فقط 50% نمایشه
فینیشر رندی ارتن یا Undertaker آرومم بزنی یارو داغون میشه (رندی ارتن اونی که سرو میشوته!)
ولی مثلا از فینیشر شان مایکل sweet chin music ...صبر میکنه یارو بلند شه همه هم مثل هم بلند میشن:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر