WWE`12 | Xbox 360

كشتي كج تا زماني كه wwf بود ديدن داشت ( فدراسيوت داشت و ورزش حساب ميشد)
يادش بخير استيو آستين همه رو ميتركوند
اون موقع خود خارجیام میگن دوران طلایی یا اوج کج بود بیگ شو کین تیکر استن راک همشون تو اوجشون بودن استوری لاین های محشر مسابقات خدا خون و فحش هم ازاد بود هی........:d

تازه فکر کردی من مثلا با همچین کسی دعوام سه میترسم ؟! من با یه رفیقم که 180 کیلوه کشتی میگیرم بلندش میکنم این برودوس که 150 کیلوم نیس
اخه خداییش خیلی وحشیه.با هر کی کشتی میگیره دلم براش میسوزه.قسم میخورم اندر ترکر که هیچی حتی بلادمیر کازلاو یا ایزیگیل جکسول رو هم میزنه.ولی بیگ شو و مارک هنری رو شک دارم بتونه.

اخه خداییش خیلی وحشیه.با هر کی کشتی میگیره دلم براش میسوزه.قسم میخورم اندر ترکر که هیچی حتی بلادمیر کازلاو یا ایزیگیل جکسول رو هم میزنه.ولی بیگ شو و مارک هنری رو شک دارم بتونه.
بابا کشتی کج در حق خیلی ها نامردی کرده مثلا در حق بیگ شو و کالی از وقتی wwf تموم شد و kid friendly شد جان سینا شد سوپرمن بیگ شو رو مجبور کردن بیشتر مسابقات ببازه وقتی کالی اومد تیکر رو 1 بار زد(میدونم بدش تیکر سرویسش کرد خودمم عشق تیکرم) داشت طرفدار جمع میکر تبدیلش کردن به فیس و از اون موقع گفتن که از ادمایی مثل رندی اورتون و کریسشن و ... ببازه :|
این برودوس هم چونکه تازه اومده میزارن ببره که یکم اسم در کنه و محبوب شه بعدا میزارنش بقل بقیه کج کارای معمولی درست مثل کاری که با شیمس کردن اون اوایل که اومد هی برد برد چمپین شد کینگ اف د رینگ شد حالا جزو معمولیاس

دوستان چرا هذیون میگید...کی میگه کشتی کج همش فیلمه.....اره فیلمه ولی نه همش...بعدشم اندر تیکر مرد بی رقیبه تو کشی کج بعضیا میبینم چرت میگن دربارش اینجا ولی اینو بدونین اندر تیکر هیچ رقیبی نداره تو کشتی کج و نداشته الا گلد برگ

ره فیلمه ولی نه همش...بعدشم اندر تیکر مرد بی رقیبه تو کشی کج بعضیا میبینم چرت میگن دربارش اینجا ولی اینو بدونین اندر تیکر هیچ رقیبی نداره تو کشتی کج و نداشته الا گلد برگ
دقیقا درست میگی کاملا باهات موافقم اندرتیکر یکی از پول شاز ترین و پر طرفدار ترین و بهترین کج کاریی که کمپانی تا حالا داشته خودشونم اینو میدونن

دوستان چرا هذیون میگید...کی میگه کشتی کج همش فیلمه.....اره فیلمه ولی نه همش...بعدشم اندر تیکر مرد بی رقیبه تو کشی کج بعضیا میبینم چرت میگن دربارش اینجا ولی اینو بدونین اندر تیکر هیچ رقیبی نداره تو کشتی کج و نداشته الا گلد برگ
تو راست میگی;)
البته اندرتیکره 10 -20 ساله پیش.الان دیگه سن و سال کار خودشو کرد.پس اون مقایسه بالا که با کازلاو مقایسه کردم بی ربط (چرت)نبود.اولین مسابقه که کازلاو رو ول داده بودن اندرتیکر رو عملا داغون کرد ومسابقه رو برد (3 تا هد بات بهش زد اندر از رینگ پرت شد بیرون)ولی توی ریمچش خیلی اسون کازلاو شکست خورد و همینطور ادامه پیدا کرد.همینطور که god of game اشاره کرده بود(چون ایشون اطلاعاتش بالاس و از روی تعصب حرف نمیزنه)

اقا حالا میخواید همین بحث ها رو تا چند صفحه دیگه ادامه بدید..
خبرهای جدید چی هست؟ 15 روز مونده به عرضه

اخرین خبر جدیدی که از بازی بود همون بود که براک لزنر هم تو بازی هست فکر کنم saint row the third که 24 ابان میاد اینم 15 روز دیگه اینام بیان دیگه حالا حالا ها بازی خوبی نمیاد...

خبری نداریو چه نوع مسابقاتی رو امسال اضافه کردند؟ بعد از fire که تو 2008 اضافه کردن هیچ نوع جدیدی افزوده نشد فقط ورداشتن هل این سل ویرایش کردن و...
تو اصلی ادم حال میکنه streacher و i quiet match و میرن بیرون از از رینگ و..
فقط تو ps1 بود که همه نوع مسابقاتی داشت البته از حق نگذریم the pain هم میشد بری بیرون حتی هلی کوپتر میومد واقعا فوق العاده بود تر خدا thq ول کن تو فقط به فکر اینی پول رو بگیری هر سال یک ویرایش کنی بگی اره کارمون کردیم امسال اگه نمرات پایین باشه بهونه ات چیه دیگه امسال خوب وقت هم گرفتید که تا 1 اذر..
ولی من فقط میدونم امسال مانی این د بانک 8 نفره است
و تو رویال رامبل هم محدودیتی نیست از لحاظ نفراتی تو زمین

نمیدونم thq داره چه غلطی میکنه.کارکترها ساخته شدند.(به غیر از چند تا که زده coming soon)حالا اومده روی اواتارهای کنسول هم کار کرده وکاره این هم تموم شده.بعد اومده تم لایو برای بازی داده که این هم تموم شدmove list جدید هم که دیگه قرار نیس اضافه شه.خوب بازی رو بده بیرون دیگه.... .البته فکر کنم 15 روز دیگه هم نیست(طبق معمول یک هفته زودتر نسخه کپی)

خیلی منتظر این بازی ام
با 2011 ام کلی حال کردم ساعت ها بازی کردم با تمام ایراد هاش دوست دارم این بازی رو
شاید به خاطر اینه که کلا کشتی کج دنبال میکنم
از نسخه ی ps1 بازی کردم تا الان هرچی اومده!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or