WWE`12 | Xbox 360

اخه بازیش فرق میکنه...ufc که از این خشن تره....البته بعضیا هم اصلا سبک رزمی دوست ندارن....راستی من این سری بازی هارو تو درجه سختی اخر ۱ دقیقه ای میبرم طرفو حتی اونا ۳ نفره من ۱ نفره هم میبرم تگ هم نمیکردن....و خیلی دوست دارم مثل شماره قبل ابکی نباشه

من فکر میکنم امسال ماچو من رندی سوج هم به جمع لجند ها در بازی اضافه بشه بخاطر اینکه پارسال فوت کرد.
اما شخصا به جز گلدبرگ که واقعا اضافه شدندش مثل یک رویا میمونه کسانی که دلم میخواهد اضافه بشن
لکس لوگر شاید به خاطر اینکه پازسال جزو dlc بود اضافه کنند
همینطور اسکات هال اینها اگر اضافه کنند جمع wcw دور هم جمع میشه و با توجه به اینکه شنیدم امسال رینگشو گذاشتند عالی میشه

قبلا که امیدی به اضافه شدن goldberg نبود دیگه احتمالش برای این بازی و برای سال های بعد هم 100 درصد به صفر رسید چون یه مصاحبه با گلدبرگ انجام دادن در مورد بازگشت به wwe که یه چیزایی گفت که ترکوند.
مثلا گفت: wwe وجود نداره من هیچ وقت به اونجا بر نمیگردم فقط wwe میتونه بیاد با.سن من رو ببوسه=))

قبلا که امیدی به اضافه شدن goldberg نبود دیگه احتمالش برای این بازی و برای سال های بعد هم 100 درصد به صفر رسید چون یه مصاحبه با گلدبرگ انجام دادن در مورد بازگشت به wwe که یه چیزایی گفت که ترکوند.
مثلا گفت: wwe وجود نداره من هیچ وقت به اونجا بر نمیگردم فقط wwe میتونه بیاد با.سن من رو ببوسه=))
ای ممل ول کن این گلد برگو
ولی عجب چیزی بودا
منظورم اون کلمه اخره:دی

دیشب توی راو سانتینو ماریلا داشت wwe12 را بازی میکرد همانطور که قول داده بودند بازی هفته اینده بعد از سوروایور سریس ریلیز میشه اما لینک بازی احتمالا زودتر روی سایتها گذاشته میشه

هر وقت این تاپبک میاد بالا قلبم وا میسه.فک میکنم خبر لیک شدن بازیه.(رحم کنین:d)
mike foley و Macho Man رو هم ساختن.اخه الان؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دارم دیوانه تر میشم>:d<
waiting . . . .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or