WWE`12 | Xbox 360

من خودم و بابا و داداش وسطیه ( از من بزرگتره ) اینکاره اییم ولی داداش بزرگه اصلا خوشش نمیاد حتی حاضر نیست 30 ثانیه هم کشتی کج نگاه کنه :d

راستی نمیدونم چند نفر این هفته SmackDown رو دیدن ولی این اتفاق افتاد که خودم به شخصه خیلی باهاش حال کردم
Randy توی مسابقه با شیمس که سر کمربند سنگین وزن بود برد ( داور هم کریستین بود ) بعد از تموم شدن مسابقه کریستین با کمربند زد توی صورت رندی و کمربند رو گرفت بالا >:d< :d

در کل امیدوارم توی این نسخه چند هفته مونده به عرضه بازی Boo یا Cheer بودن شخصیت ها رو درست کنند و از الان اینکار رو نکنند تا هی مجبور نشیم وقتی بازی عرضه شد تک به تک خودمون درستشون کنیم
اینا از الان واسه رندی ریش نذاشتن=((
حالا میخوای Boo & Cheer رو آخراش بذارن:d

من خودم و بابا و داداش وسطیه ( از من بزرگتره ) اینکاره اییم ولی داداش بزرگه اصلا خوشش نمیاد حتی حاضر نیست 30 ثانیه هم کشتی کج نگاه کنه :d

راستی نمیدونم چند نفر این هفته SmackDown رو دیدن ولی این اتفاق افتاد که خودم به شخصه خیلی باهاش حال کردم
Randy توی مسابقه با شیمس که سر کمربند سنگین وزن بود برد ( داور هم کریستین بود ) بعد از تموم شدن مسابقه کریستین با کمربند زد توی صورت رندی و کمربند رو گرفت بالا >:d< :d

در کل امیدوارم توی این نسخه چند هفته مونده به عرضه بازی Boo یا Cheer بودن شخصیت ها رو درست کنند و از الان اینکار رو نکنند تا هی مجبور نشیم وقتی بازی عرضه شد تک به تک خودمون درستشون کنیم

بیخیال بابا من که اخیرا با رندی خیلی حال میکنم
چریستنم قاطیه باو

این بازی شده عین قضیه PES تو این نسل .هر سال هیچ پیشرفت گرافیکی و گیم پلی نمیکنه.
تا خودم تریلری از گیم پلی نبینم هیچ امیدی به این شماره ندارم..
این کاورم خیلی مضخرفه ...خیلی از این بچه ک...(رندی) )xبدم میاد....ولی این فونت WWE12 و برداشتن اسمک و را خیای خوب شده.:)
فقط یه خط اسم داشته...:d

خب اولین تریلر از گیم پلی بازی در E3 من که خیلی امیدوار شدم مخصوصا اون بخش Come Back همون چیزیه که فکرش رو میکردم

http://www.youtube.com/watch?v=FA8PRPmy8Jg
من این FLASHPLAYER 10 رو دانلود کردم و نصب کردم ولی نمیتونم تریلرو ببینم ..چیکار کنم؟؟؟
دوباره میگه باید ارتقا بدین

من این FLASHPLAYER 10 رو دانلود کردم و نصب کردم ولی نمیتونم تریلرو ببینم ..چیکار کنم؟؟؟
دوباره میگه باید ارتقا بدین

من که برای دیدن تریلر مشکلی نداشتم ( شما از V * P * N استفاده کن ببین درست میشه یا نه )

به همه دوستان توصیه میکنم تریلر رو ببین به نظر من که امسال خیلی بهتر از سالهای قبله :x

من که برای دیدن تریلر مشکلی نداشتم ( شما از V * P * N استفاده کن ببین درست میشه یا نه )
اره با *** رفتم.شاید با مرورگر OPERA مشکل داره......
دوستان چاره ای دیگه ای ندارن.

ماشا...چقدر طرفدار کشتی کج زیاده تو این سایت:|
بازدید ها 120:|

خوب منم اومدم:d

1000بار تو اون یکی تاپیک گفتم این جا هم میگم خجالت نمیکشن گرافیک افتضاحه.
بازی های امسال همه بهبود کیفیت داشتن این همون گرافیک رو نیگه داشته.)x

سلام من یکی از طرفداران پروپا قرص کشتی کج هستم وهر شب این مسابقات رو دنبال می کنم همیشه هم بابازی هاش کلی حال میکنم اما ده ساله که منتظرم نسخه ی PCبیاد که البته نمیاد تاپارسال باکمک شبیه سازPcsxسریPS2این بازی رو روی کامپیوتراجرا میکردم اماحالاکه دیگه نسخه یPS2نمیاد نمیدونم چی کارکنم.شمابرنامه ای رونمیشناسیدکه به کمکش بشه بازی های xbox360رو روی کامپیوتراجراکرد؟ ممنون.

خب بروبچس منم امدم
باید بگم بابا دمتون گرم چرا بی خودی از بازی ایراد میگیرید من گیم پلی بازی را دیدم عالی بود واقعا تغییر کرده من از این بابت خوشحالم من احساس میکنم خیلی از دوستان اصلا نمیدونند کشتی کج چی هست و این بازی را مثل بازی کامبت نگاه میکنند .من 15 الی 16 ساله که دارم کشتی کج نگاه میکنم و از wcw nitro که روی pc بود و wcw thunder که توی ps one بود تا الان همه نسخه های این بازها را دنبال کردم حتی svr 06 , svr 07 , svr 08 , svr 09 , svr 10 را یک سال تمام بازی میکردم بقیه را هم اونقدر بازی کردم که همه بازی را کامل تمام کردم باید بگم هیچ سالی مثل الان ساخته نشده .
من توی سایتهای دیگه توی بخش کشتی کج فعالیت میکنم و اونجا همه از من سوالاتشون را میپرسند .
طبق خبر رسمی خود wwe این بازی به همراه پی پی ویو vengence که دیشب برگذارشده ریلیز شده و از امروز همه میتونند این بازی را تهیه کنند در صورتی که قرار بود در ماه نوامبر این بازی بیرون بیاد .
به هر حال بهتره اگر از wwe خوشتون نمیاد این بازی را نگیرید چون بیخودی نظر میدید و بقیه را از خرید این بازی منصرف میکنید.

:dسلام به همگی.wwf برگشته تا wwe رو راه بندازه:d.سلام جف.راضیم ازت بابت تاپیک.نگران نباش جف هاردی فعلا رفته tna مرخصی ولی بر میگرده.
خوب از کجا شروع کنم؟1.دوسته عزیزی گفتن اج نیست ولی اج هست توی wwe12 (عکس میزارم ببینی)2.گفته شده بازی امشب میاد اما تاریخ رسمی 22 نووامبر هست اگه مطمعنی که بازی میاد بگو تا من خودمو بکشم(از خوشحالی)3.گلدبرگ گفته گرافیک من هم میگم گرافیک هر سال در حال پیشرفته ولی لاکپشتی(امسال بازی هم شارپ تره هم تکسچر ها بهتره هم سایه زنی)
بعضی از امکانات جدید:1 ویک اپ تانت(در شرایط خواص باعث میشه حریف از جاش پاشه به طرف شما
2.ساختن رینگ(با امکانات فراوان. . . خیلی عالیه)
3.کام بک برای بعضی کشتی گیرها (مثل دنیل برایان و کوفی کینگستون)
و چند تای دیگه که در پست اول نوشته شده(مرسی بچه ها)
چند تا نکته جدید:1.سرعت بازی واقعا بیشتر شده.
2.کوری(کارگردان بازی )میگه هوش مصنوعی بالا رفته وبازی سخت تر شده.میگه این لجندش واقعا لجنده.
3.بعضی از فینیشرها این قابلیت رو دارند که خودتون مراحلش رو کنترل کنید(مثل ری مستریو)
4.بیش از 100 حرکت به موولیست بازی اضافه شده.
5.رینگه کشتی کج دیگه یه رینگه مرده نیست(کاملا داینامیک شده و حساس به حرکات مثلا وقتی بیگ شو روی زمین بیفته طنابهای رینگ به رقص در میان.
6.رود تو رسامانیا هم امسال ظاهرا فرق کرده و حق انتخاب کشتیگیر رو نداریم و خودشون در طی داستان عوض میشن.(فک می کنم این بهتره)
7.راجع به کاور بازی.اگر بازی رو پیش خرید کنید راک هم جزو سوپراستار خواهید داشت
wwe-12-01.jpg
نکته جالب:این نکته بیانگر ان است که فیزیک بازی تغییر اساسی کرده.ماریس یکی از دیواهای wwe هنگام ورود به رینگ موهایش را به صورت شلاقی به عقب بدنش میراند.در این ویدیو شاهد این هستیم که در svr 2011 این کار هیچ تاثیزی روی موهایش نداشت ولی در wwe 12 . . . خودتون ببینید.(به قول بچه های یوتوب موهاش بالاخره کار کردند:d.
http://www.youtube.com/watch?v=3ZWGaek0es0
این هم اج
WWE-12-Road-to-WrestleMania-Edge.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or