Wolfenstein: The New Order

با درود
wolfenstein-the-new-order.jpg

Wolfenstein: The New Order

Developer : Machine Games
Publisher : Bethesda Softworks
Release Date : 20/5/2014

خب بالاخره شماره ی جدیدی از Wolfenstein series یکی از سری های محبوب در دنیای گیم معرفی شد ، Wolfenstein: The New Order !
بازی در تاریخ 7 می 2013 برای تمامی دوست دارن FPS های واقعی رسماً معرقی شد!همچنین این بازی در سال 2013 و برای PC , XBOX 360 , PS3 , PS4 & Xbox oneخواهد آمد!
موتور بازی همانند تمامی پروژهای پیش روی شرکت Bethesda همان id Tech 5 خواهد بود!!
این بازی بخش مولتی پلیر یا چند نفر نیز نخواهد داشت!!

تصاویر بازی Wolfenstein: The New Order

تریلر اولیه بازی

تریلر 28 می 2013

03808139553132831930.jpg

Pre-Order کنید بتای دوم 4 میدن :-s

اطلاعات جدیدی از تازه ترین ساخته استدیو Machinegames منتشر شده است.
در بحث کیفیت اجرای بازی، Wolfenstein: The New Order بر روی کنسول های نسل هشتم یعنی PlayStation 4 و Xbox One با رزولوشن 1080p و 60 فریم در ثانیه اجرا خواهد شد. مراحل بخش تک نفره بیش از 15 ساعت به طول خواهد انجامید و همچنان بخش چندنفره وجود نخواهد داشت. با انجام challenge های مختلف می توانید گزینه های بشتری را در شاخه تکنولوژی خود آزاد کنید همچنین صحبت های بسیاری نیز در میان است که شما حتی در کره ماه با ناتزی ها مبارزه می کنید. شخصیت اصلی بازی یعنی B.J می تواند به طور همزمان دو عدد اسلحه تک تیر انداز را حمل کند! چنین چیزی غیر عادی هم نیست زیرا پای سازندگان Chronicles of Riddick و The Darkness در میان است.
با تشکر از A.R.A.$.H
biggrin1.gif

آخرین ویرایش:
دوستاني كه علاقمند هستن بازي رو روي درجه سختي Uber برن نياز نيست دهن خودشون رو سرويس كنن
اولين Enigma Code رو حل كنيد 999 Mode باز ميشه كه :

بازي شلوغ پلوغ تر ميشه
Healthـتون از ٩٩٩ شروع ميشه
تيرتون هم بينهايته
بريد حالشو ببريد :d

دوستاني كه علاقمند هستن بازي رو روي درجه سختي Uber برن نياز نيست دهن خودشون رو سرويس كنن
اولين Enigma Code رو حل كنيد 999 Mode باز ميشه كه :

بازي شلوغ پلوغ تر ميشه
Healthـتون از ٩٩٩ شروع ميشه
تيرتون هم بينهايته
بريد حالشو ببريد :d

باحاله اما به نظرم عادی بری بهتره چون باید سختی بکشی ! اینجوری مزش میپره .

خوب من هم امروز گیم را خريدم :)

یک مرحله رفتم فعلا فقط سر این اپديته هی پیغام میده ، حجمشم خیلی زیاده :|

هنوز اپديت نکردم نمیدونم دو دل هستم بزارم اپديت بشه بعد بازی را برم یا بیخیالش بشم:-/

فکر نکنم کسی تا حالا روی این درجه سختی رفته باشه :))

من رو همون نرمالش فعلا شروع کردم :d

این بازی اصلا" بالانس نیست ! خدایی از چه چیز این بازی خوشتون اومده ؟!
بعد از کشتن چند تا نازی و انتهای مرحله وارد کاتسین میشه بعد یک دفعه میره تو فضا !
بعد دوباره بعد از کاتسین بعدی میره زیر دریا! و این قضیه همینجور ادامه داره ...
گرافیکم که تعطیله ... اگه این خوب بود آدم محیطو نگاه میکرد یکم دلگرم میشد
اول بازی هم کلا" تعطیله ... خدایی صد رحمت به کال آف دیوتی حداقل میفهمی داری چیکار مکینی
کلا" من بازیش میکنم اسکل میشم !

آخرین ویرایش:
اول بازی هم کلا" تعطیله ... خدایی صد رحمت به کال آف دیوتی حداقل میفهمی داری چیکار مکینی

COD مثلا چه چیز عجیبی داره ؟ میری چند نفرو میکشی 2تا صحنه سینمایی میذاره جلوت کات سین میشه میری چپتر بعد و الی آخر !!

COD مثلا چه چیز عجیبی داره ؟ میری چند نفرو میکشی 2تا صحنه سینمایی میذاره جلوت کات سین میشه میری چپتر بعد و الی آخر !!
میدونم اونم مالی نیست ولی حداقل یه چهار چوب مشخصی در طول بازی داره
البته من فقط نظرمو گفتم
شما خریدیش باید نهایت لذت رو هم از بازی ببری .
فقط امیدوارم در آینده از انجین idtech5 برای ساخت ادامه بازیها استفاده نکنن چون خیلی آشغاله...

آخرین ویرایش:
بالاخره بازی منم رسید:d
البته هنوز شروع نکردم بازیو روی Xbox One ولی امروز صبح روی PC (مال من نبود:d ) بازیو رو بهترین تنظیمات گرافیکی حدود 2 ساعت بازی کردم و خیلی خوشم اومد، مخصوصا داستان بازی که عالی کار شده، گرافیک بازی هم خوب بود (البته خیلی بالا نیست در کل)
کشتن سرباز های نازی هم خیلی تو بازی لذت بخش.
الان می رم روی Xbox One بازی می کنم، میام بیشتر توضیح می دم:d

این بازی اصلا" بالانس نیست ! خدایی از چه چیز این بازی خوشتون اومده ؟!
بعد از کشتن چند تا نازی و انتهای مرحله وارد کاتسین میشه بعد یک دفعه میره تو فضا !
بعد دوباره بعد از کاتسین بعدی میره زیر دریا! و این قضیه همینجور ادامه داره ...
گرافیکم که تعطیله ... اگه این خوب بود آدم محیطو نگاه میکرد یکم دلگرم میشد
کلا" من بازیش میکنم اسکل میشم !

اولا ، یه چیزی هست بهش میگن سلیقه :دی

دوما ، شما اگه با کال آف حال میکنی خب برو اون رو بخر و بازی کن . چرا میای این بازی رو میکوبی ؟

اولا ، یه چیزی هست بهش میگن سلیقه :دی

دوما ، شما اگه با کال آف حال میکنی خب برو اون رو بخر و بازی کن . چرا میای این بازی رو میکوبی ؟
حالا من اسم یه بازی رو آوردم دیگه قرار نیست شما زوم کنید رو اون بازی که من گفتم
کال آف هم نسخه ی آخریش آشغال بود
من به طور کلی گفتم بازی ارزش خرید نداره ، هر کسی میخاد بازی کنه رو پی سی یا رو کنسولهای دیگه یه بار تمومش کنه
اگر هم پولش رو داره بره بخره بازی کنه
بعد هر کسی نظرشو میگه معنیش کوبیدن بازی نیست ، اینجا همه فن بازی در میارن
صلاح کار خویش خسروان دانند.

آخرین ویرایش:
من بازی رو شروع کردم (البته روی PC فعلا ) همینطوری بگم اگر کسی روی خریدش شک داره اصلا شک نکنه . در حده یک بازی shooter و یک fps خیلی خوب ( که 4 نداشت ! "به عنوانه داشتن یه singe player خوب " ) به نظرم Wolf بازی هست که 100% انتظارات رو براورده میکنه !
shooter بازی کاملا روان هست و توصیه بیشترم اینکه روی درجه سختی بالا بازی کنید که حسه اکشن و هیجانش کلا بیشتر بشه !
مقداری مشکلات داره بازی مثلا دو اسلحه ها توی pc هم نشونه گیریش سخته دیگه چه برسه روی کنسول D: و یا مثلا سیستم برداشتن تیرو... که همهش با زدن یک کلید هست مقداری صدمه زده به مکانیزم بازی و دیگه وقتی ادم جلو میره بدون اینکه اصلا بدونه چی داره برمیداره فقط همینطوری کلید برداشتن رو میزنی
از نظر تنوع مراحل خودش رو خیلی خوب نشون میده ! شاید بخشه stealth بازی خوب باشه اما به نظرم مقداری ساده هست و لزومی نبود که باشه . مقداری بعضی جاهاش میتونه کمی تکراری بشه اما سریعا دوباره محیط ها و استایل عوض میشه و به بازی تنوع داده میشه. اسلحه ها خوب هستن به نسبت اما به نظرم جا داشت بیشتر روشون کار بشه.
از نظر گرافیکی هم بازی متوسط رو به خوب هست و حرفه خاصی برای گفتن از نظره تکنیکی نداره اما از نظر هنری و دقت به جزییات میشه گفت مثل rage به زیبایی به تصویر کشیده شده !
کلا که اگر دنبال یه FPS کلاسیک shooter حسابی هست 100% طرفه این بازی برید :)

من بازی رو شروع کردم (البته روی PC فعلا ) همینطوری بگم اگر کسی روی خریدش شک داره اصلا شک نکنه . در حده یک بازی shooter و یک fps خیلی خوب ( که 4 نداشت ! "به عنوانه داشتن یه singe player خوب " ) به نظرم Wolf بازی هست که 100% انتظارات رو براورده میکنه !
shooter بازی کاملا روان هست و توصیه بیشترم اینکه روی درجه سختی بالا بازی کنید که حسه اکشن و هیجانش کلا بیشتر بشه !
مقداری مشکلات داره بازی مثلا دو اسلحه ها توی pc هم نشونه گیریش سخته دیگه چه برسه روی کنسول D: و یا مثلا سیستم برداشتن تیرو... که همهش با زدن یک کلید هست مقداری صدمه زده به مکانیزم بازی و دیگه وقتی ادم جلو میره بدون اینکه اصلا بدونه چی داره برمیداره فقط همینطوری کلید برداشتن رو میزنی
از نظر تنوع مراحل خودش رو خیلی خوب نشون میده ! شاید بخشه stealth بازی خوب باشه اما به نظرم مقداری ساده هست و لزومی نبود که باشه . مقداری بعضی جاهاش میتونه کمی تکراری بشه اما سریعا دوباره محیط ها و استایل عوض میشه و به بازی تنوع داده میشه. اسلحه ها خوب هستن به نسبت اما به نظرم جا داشت بیشتر روشون کار بشه.
از نظر گرافیکی هم بازی متوسط رو به خوب هست و حرفه خاصی برای گفتن از نظره تکنیکی نداره اما از نظر هنری و دقت به جزییات میشه گفت مثل rage به زیبایی به تصویر کشیده شده !
کلا که اگر دنبال یه FPS کلاسیک shooter حسابی هست 100% طرفه این بازی برید :)

کاملا موافق هستم باهات من تازه شروع کردم دو سه مرحله‌ای رفتم واقعا لذت بردم :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or