Wolfenstein: The New Order

با درود
wolfenstein-the-new-order.jpg

Wolfenstein: The New Order

Developer : Machine Games
Publisher : Bethesda Softworks
Release Date : 20/5/2014

خب بالاخره شماره ی جدیدی از Wolfenstein series یکی از سری های محبوب در دنیای گیم معرفی شد ، Wolfenstein: The New Order !
بازی در تاریخ 7 می 2013 برای تمامی دوست دارن FPS های واقعی رسماً معرقی شد!همچنین این بازی در سال 2013 و برای PC , XBOX 360 , PS3 , PS4 & Xbox oneخواهد آمد!
موتور بازی همانند تمامی پروژهای پیش روی شرکت Bethesda همان id Tech 5 خواهد بود!!
این بازی بخش مولتی پلیر یا چند نفر نیز نخواهد داشت!!

تصاویر بازی Wolfenstein: The New Order

تریلر اولیه بازی

تریلر 28 می 2013

03808139553132831930.jpg

Pre-Order کنید بتای دوم 4 میدن :-s

اطلاعات جدیدی از تازه ترین ساخته استدیو Machinegames منتشر شده است.
در بحث کیفیت اجرای بازی، Wolfenstein: The New Order بر روی کنسول های نسل هشتم یعنی PlayStation 4 و Xbox One با رزولوشن 1080p و 60 فریم در ثانیه اجرا خواهد شد. مراحل بخش تک نفره بیش از 15 ساعت به طول خواهد انجامید و همچنان بخش چندنفره وجود نخواهد داشت. با انجام challenge های مختلف می توانید گزینه های بشتری را در شاخه تکنولوژی خود آزاد کنید همچنین صحبت های بسیاری نیز در میان است که شما حتی در کره ماه با ناتزی ها مبارزه می کنید. شخصیت اصلی بازی یعنی B.J می تواند به طور همزمان دو عدد اسلحه تک تیر انداز را حمل کند! چنین چیزی غیر عادی هم نیست زیرا پای سازندگان Chronicles of Riddick و The Darkness در میان است.
با تشکر از A.R.A.$.H
biggrin1.gif

آخرین ویرایش:

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
درود خدمت دوستان عزیز!
.
اقا بالاخره این عنوان رو چند روز پیش تجربه کردم! واقعا خوب بود. البته نسبت به سری های قبل یک مقداری منطقی تر شده بود!
.
درود به شرف کارمندان ای دی سافت ور! اکشن و فیزیک بازی به نظرم حرف نداشت! داستان بازی هم بد نبود هر چند باید بیشتر روش کار میکردن! اسلحه ها و گیم پلی در کنار موسیقی هیجانی بازی دیگه کار رو تموم میکرد! فوق العاده لذت بردم از بازی و راحت ترین بازی ای بود که پلات کردم! :D . البته وقت زیادی ندارم وگرنه بیشتر بازی میکردم مثل جوونی هام ! به شدت منتظر نسخه ی دوم بازی هستم و البته قبل اون باید حتما old blood رو بازی کنم!

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
کجاشو دیدی... بازی یکی بهترین هاست... هیچی کم نداره...
فقط میتونم بگم معرکه... داستان عالی و بسیار زیبا روایت میشه... ب شدت درگیر کننده... گیم پلی بسیار لذت بخش... چقد شخصیت پردازی عمیقی داره مخصوصا خود کاپتان بلازکوویچ...موزیک ک محشره مخصوصا گیتار راک منو اول بازی..جلوتر هنوز موزیک زیباتر میشه ......
جدا یکی از بهترین های تاریخ گیمم بود...بازی اونطور ک باید سر صدا نکرد

انشاءالله بازی رو ک تموم کردی میفهمی چ شاهکار شاید تکرار نشدنی ای بود...
همچین حال و هوایی مثه ولفنشتاین واقعاً گیر نمیاد دیگه... خیلی قشنگ گفتی اینو...

Sent From Sony Xperia Z2

اعضای این استدیوی Macjine Games از اعضای سابق استدیوی استار بریز هستن که شاهکاری مثل ریدیک و دارکنس رو در دو نسل ششم و نسل هفتم ساخته بودن و اون بازی ها هم آن چنان که باید و شاید سر و صدا نکردن !!! به خصوص دارکنس که اصلا چیز عجیب و غریبی بود ! و ریدیک هم بی نظیر بود !

واقعا نمیدونم داستان چیه و چه دلیلی داره ولی هر چه هست اعضای اصلی سابق استدیوی بی نظیر استار بریز که کوچ کردن به این استدیوی جدید بازم هم یه شاهکار دیگه به مجموع بازی های خودشون اضافه کردن !

شک ندارم نسخه دوم ولفنشتاین هم باز هم شاهکار از آب در میاد ولی باز هم آن چنان که باید و شاید بهش پرداخته نمیشه !!!

• Like
Reactions: Xenon360

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
بعد از تجربه بازی فوق العاده زیبا new order رفتم سراغ old blood
طبق معمول همه چی عالی بود
شلیک کردن با اسلحه های خوش ساخت بازی ، لذت وصف ناپذیری داره
تایم بازی با توجه به حالت dlc بودن خوب بود ولی با اضافه شدن بخش challenge دیگه خیلی بهتر و کامل شد
امروزم old blood پلات شد :x
امیدوارم در آینده نزدیک شاهد معرفی قسمت دیگه ای از این سری جذاب توسط سازنده توانا machinegames باشیم

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازیش زیادی اسون نیست؟ من تو درجه اخر نرفتم ولی رو هارد رفتم قسمت مبارزه با ماشین هاش واقعا سخته مخصوصا اون دو تا ماشین بزرگ من بالای 30 بار تکرار کردم یعنی یک لحظه از کاور غفلت کنی که کاور ها هم تخریب پذیرن تمومه کارت ولی سربازاش راحت میمیرن

.::MATIN::.

کاربر سایت
Oct 26, 2015
83
نام
متین
سلام دوستان
شرمده تاپیک زیر خاکی رو میکشم بالا ولی من تازه بازی رو تموم کردم زبانم زیاد خوب نیست اکثر داستان رو فهمیدم ولی بعد از کشتن باس اخر درست نفهمیدم چی میگه؟!؟
یکی از دوستان اگه لطف کنه بگه اونجا چی گفت ممنون می شم

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان بازی را تازه گرفتم و میخواستم بدونم که آپدیشو بریزم یا نه؟

منظورم اینه که اگه آپدیتش واقعا تغییر خاصی تو بازی بوجود میاره و مثلا امکانات جدید به بخش تک نفره اضافه میکنه دانلودش کنم، وگرنه چیزایی مثل برطرف کردن باگ و اینجور چیزاش برام مهم نیست. البته میدونم ظاهرا یه بخش امتیازی هه به بازی اضافه میشه ولی بازم برام مهم نیست.

چون حجمش 10 گیگه و منم چون از دانلود شبانه استفاده میکنم برام بازم زیاده و میخوام اگه مهم نیست دانلودش نکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر