Wolfenstein: The New Order

با درود
wolfenstein-the-new-order.jpg

Wolfenstein: The New Order

Developer : Machine Games
Publisher : Bethesda Softworks
Release Date : 20/5/2014

خب بالاخره شماره ی جدیدی از Wolfenstein series یکی از سری های محبوب در دنیای گیم معرفی شد ، Wolfenstein: The New Order !
بازی در تاریخ 7 می 2013 برای تمامی دوست دارن FPS های واقعی رسماً معرقی شد!همچنین این بازی در سال 2013 و برای PC , XBOX 360 , PS3 , PS4 & Xbox oneخواهد آمد!
موتور بازی همانند تمامی پروژهای پیش روی شرکت Bethesda همان id Tech 5 خواهد بود!!
این بازی بخش مولتی پلیر یا چند نفر نیز نخواهد داشت!!

تصاویر بازی Wolfenstein: The New Order

تریلر اولیه بازی

تریلر 28 می 2013

03808139553132831930.jpg

Pre-Order کنید بتای دوم 4 میدن :-s

اطلاعات جدیدی از تازه ترین ساخته استدیو Machinegames منتشر شده است.
در بحث کیفیت اجرای بازی، Wolfenstein: The New Order بر روی کنسول های نسل هشتم یعنی PlayStation 4 و Xbox One با رزولوشن 1080p و 60 فریم در ثانیه اجرا خواهد شد. مراحل بخش تک نفره بیش از 15 ساعت به طول خواهد انجامید و همچنان بخش چندنفره وجود نخواهد داشت. با انجام challenge های مختلف می توانید گزینه های بشتری را در شاخه تکنولوژی خود آزاد کنید همچنین صحبت های بسیاری نیز در میان است که شما حتی در کره ماه با ناتزی ها مبارزه می کنید. شخصیت اصلی بازی یعنی B.J می تواند به طور همزمان دو عدد اسلحه تک تیر انداز را حمل کند! چنین چیزی غیر عادی هم نیست زیرا پای سازندگان Chronicles of Riddick و The Darkness در میان است.
با تشکر از A.R.A.$.H
biggrin1.gif

آخرین ویرایش:

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,517
داداش بازی آپدیت داره؟
اگه آره چقدری هست آپدیتش رو PS4

من با New Order ب شدت حال کردم و لذت بردم

این Old Blood هم جزء واجبات هر گیمری هست رفتنش....
امیدوارم نسخه ی بعدی ولفنشتاین هم بخش مولتی نداشته باشه تا مثل New order از بخش داستانی لذت بخشی برخوردار باشه...

نسخه دیجیتالی قبلا داشت اما الان نداره و نسخه فیزیکی هم چون دیرتر اومد نداره

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
Wolfenstein The Old Blood بازم روزهای اول خریدم، مثل همیشه جذاب، فوق العاده و پر از هیجان و خون و خون ریزی بود:d:x

بازی رو یه بارم تموم کردم 60 % تروفی داد:d
سر کار میرفتم اگر نه میشد پلتش کنم، روی درجه سختی بالا هم میشد رفت بدک نبود:d
آپدیت هم فعلا براش نیومده، به همه توصیه میکنم مثل نسخه قبلی نسل هشت The Old Blood رو هم بازی کنن.

تا توی بازی سنتر برای فروش گذاشتم سریع هم فروش رفت :(

در ضمن هوش مصنوعی دشمنان روی درجه سختی های بالا خیلی عالیه و خیلی سریع عکس العمل نشون میدن و جابجائی ها و کاور گیری هاشون فوق العاده و باور نکردنیه

آخرین ویرایش:

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان بعد از تموم کردن بازی بخش Chapter Select داره یا نه از همین اول تمام کارا واسه پلات کردن رو انجام بدم؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
اوووووف چقدر بازی خوبه من تازه چپتر 3 هستم اصلا فکر نمیکردم انقدر بازی خوب باشه مخصوصا موزیک بازی عالیه و اسکریپت و داستان هم تا الان عالیه من خیلی خوشم اومده از نحوه پیش رفتن داستان . درسته بازی از نظر تکنیکی خیلی سطح بالا نیست ولی واقعا درجه یکه , حس خوب یه شوتر قدیمی رو به آدم میده . چیزی که دیگه گیر نمیاد ...

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
اوووووف چقدر بازی خوبه من تازه چپتر 3 هستم اصلا فکر نمیکردم انقدر بازی خوب باشه مخصوصا موزیک بازی عالیه و اسکریپت و داستان هم تا الان عالیه من خیلی خوشم اومده از نحوه پیش رفتن داستان . درسته بازی از نظر تکنیکی خیلی سطح بالا نیست ولی واقعا درجه یکه , حس خوب یه شوتر قدیمی رو به آدم میده . چیزی که دیگه گیر نمیاد ...
کجاشو دیدی... بازی یکی بهترین هاست... هیچی کم نداره...
فقط میتونم بگم معرکه... داستان عالی و بسیار زیبا روایت میشه... ب شدت درگیر کننده... گیم پلی بسیار لذت بخش... چقد شخصیت پردازی عمیقی داره مخصوصا خود کاپتان بلازکوویچ...موزیک ک محشره مخصوصا گیتار راک منو اول بازی..جلوتر هنوز موزیک زیباتر میشه ......
جدا یکی از بهترین های تاریخ گیمم بود...بازی اونطور ک باید سر صدا نکرد

انشاءالله بازی رو ک تموم کردی میفهمی چ شاهکار شاید تکرار نشدنی ای بود...
همچین حال و هوایی مثه ولفنشتاین واقعاً گیر نمیاد دیگه... خیلی قشنگ گفتی اینو...

Sent From Sony Xperia Z2

ALBERT WESK3R

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
Gold User
Feb 15, 2016
429
نام
بهزاد
The Old Blood واقعا عالی بود. من روی اخرین درجه سختی رفتم. واقعا لذت بخش بود.

تنوع مراحل خیلی خوب بود، تنوع اسلحه ها و دشمنان مختلف.

چلنج مپ ها هم خیلی خوب بود.

در کل حتما بازی کنید.

امیدوارم امسال قسمت دوم بازی معرفی شه

• Like
Reactions: Xenon360

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
The Old Blood واقعا عالی بود. من روی اخرین درجه سختی رفتم. واقعا لذت بخش بود.

تنوع مراحل خیلی خوب بود، تنوع اسلحه ها و دشمنان مختلف.

چلنج مپ ها هم خیلی خوب بود.

در کل حتما بازی کنید.

امیدوارم امسال قسمت دوم بازی معرفی شه
پایان بسیار زیبایی داره بازی... مثل پایان فوق العاده ی نسخه ی New Order

Sent From Sony Xperia Z2

• Like
Reactions: ALBERT WESK3R

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,348
نام
محمدرضا
خب بازی اصلی(Wolfenstein The New Order) پلات شد:x، اولین بازی بود که تو ps4 پلات کردم:D
تموم کردن برای اولین بار یه ذره طولانی شد ، ولی تو درجه uber با وجود اینکه خیلی تیرها دمیج بالایی دارن زودتر تموم کردم چون قلقش اومد دستم.
خیلی از بازی خوشم اومد بهترین هیجان رو زمانی که با اسحه های خوش ساخت بازی بقیه رو تیکه پاره میکنی میتونی تجربه کنی ، امیدوارم نسخه بعدی هر چه زودتر معرفی بشه
برم سراغ The Old Blood تا دیرتر نشده:D

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
خب بازی اصلی(Wolfenstein The New Order) پلات شد:x، اولین بازی بود که تو ps4 پلات کردم:D
تموم کردن برای اولین بار یه ذره طولانی شد ، ولی تو درجه uber با وجود اینکه خیلی تیرها دمیج بالایی دارن زودتر تموم کردم چون قلقش اومد دستم.
خیلی از بازی خوشم اومد بهترین هیجان رو زمانی که با اسحه های خوش ساخت بازی بقیه رو تیکه پاره میکنی میتونی تجربه کنی ، امیدوارم نسخه بعدی هر چه زودتر معرفی بشه
برم سراغ The Old Blood تا دیرتر نشده:D

برو جیگر.ان هم عالیه.خدا کنه تا e3 سال بعد قسمت دوم بازی هم معرفی شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر