Wolfenstein: The New Order

با درود
wolfenstein-the-new-order.jpg

Wolfenstein: The New Order

Developer : Machine Games
Publisher : Bethesda Softworks
Release Date : 20/5/2014

خب بالاخره شماره ی جدیدی از Wolfenstein series یکی از سری های محبوب در دنیای گیم معرفی شد ، Wolfenstein: The New Order !
بازی در تاریخ 7 می 2013 برای تمامی دوست دارن FPS های واقعی رسماً معرقی شد!همچنین این بازی در سال 2013 و برای PC , XBOX 360 , PS3 , PS4 & Xbox oneخواهد آمد!
موتور بازی همانند تمامی پروژهای پیش روی شرکت Bethesda همان id Tech 5 خواهد بود!!
این بازی بخش مولتی پلیر یا چند نفر نیز نخواهد داشت!!

تصاویر بازی Wolfenstein: The New Order

تریلر اولیه بازی

تریلر 28 می 2013

03808139553132831930.jpg

Pre-Order کنید بتای دوم 4 میدن :-s

اطلاعات جدیدی از تازه ترین ساخته استدیو Machinegames منتشر شده است.
در بحث کیفیت اجرای بازی، Wolfenstein: The New Order بر روی کنسول های نسل هشتم یعنی PlayStation 4 و Xbox One با رزولوشن 1080p و 60 فریم در ثانیه اجرا خواهد شد. مراحل بخش تک نفره بیش از 15 ساعت به طول خواهد انجامید و همچنان بخش چندنفره وجود نخواهد داشت. با انجام challenge های مختلف می توانید گزینه های بشتری را در شاخه تکنولوژی خود آزاد کنید همچنین صحبت های بسیاری نیز در میان است که شما حتی در کره ماه با ناتزی ها مبارزه می کنید. شخصیت اصلی بازی یعنی B.J می تواند به طور همزمان دو عدد اسلحه تک تیر انداز را حمل کند! چنین چیزی غیر عادی هم نیست زیرا پای سازندگان Chronicles of Riddick و The Darkness در میان است.
با تشکر از A.R.A.$.H
biggrin1.gif

آخرین ویرایش:
اقا خدایی ارزش داره بگیرم؟؟؟یا صبر کنم UFC بگیرم؟

خدايي اين ٢تا بازي دخلي بهم ندارن :d
به نظر من خيلي ارزش داره واقعا يه شوتر درجه يكه ، اما خود من UFC چندتا Match بزنم خسته ميشم ولش ميكنم مگه اينكه سبك مورد علاقت باشه

دیگه حداقلش باید یکم از قدرت نسل بعد استفاده کنه :)) چی داره که روی 60 فریم نباشه! گرافیکش معمولیه ! مولتی هم نداره ! ارزش 60 دلار! ! نداره روی pc 360 ps3 بگیرید کفایت می کنه ...
گرافیک بازی بر روی ps4 اصلا قابل مقایسه با xbox 360 نیست:))
حجم بازی 51 گیگ هستش
به نظر من ۱۰۰٪ ارزش خریدن داره و جز بهترین بازی هایی هست که برای ps4 اومده;)

بعضی محیط های بازی که رفتم شدیدا یاد half life میندازه . سیستم اپگرید بازی بر مبنای کارهایی نظیر کشتن مثلا بیست نفر با شاتگان و یا مخفی کاری هست که متناسب با نوع عملکرد مخفی کاری یا کشن پیش میره .
بازی نسبتا طولانیه
۱۶ چپتر داره
. و ۵ تام درجه ی سختی اولین در جه سختی اسمش اینه can i play daddy :d. همزمان هم میتونید حدودا ۶ سلاح سردو گرم حمل کنید شاما چاقو و اسنایپ و شاتگان و هندگان و ماشین گان و بمب و ... شخصیت پردازی B.J هم سعی شده عمیق باشه و بعضا عاشقانه و صدا گذاری هم خصوصا موسیقی کار شده هست.

ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻫﺮﻛﺴﻲ اﻳﻦ ﺑﺎﺯﻱ ﺭﻭ ﺧﺮﻳﺪﻩ و ﺗﻤﻮﻡ ﻛﺮﺩﻩ ﻳﺎ ﺑﻌﺪ ﺗﻤﻮﻡ ﻛﺮﺩﻥ ﻗﺼﺪ ﻓﺮﻭﺵ ﺩاﺭﻩ ﻣﻦ ﺧﺮﻳﺪاﺭﻡ.ﻗﻴﻤﺖ ﻫﻢ ﺗﻮاﻓﻖ ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ.

ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻫﺮﻛﺴﻲ اﻳﻦ ﺑﺎﺯﻱ ﺭﻭ ﺧﺮﻳﺪﻩ و ﺗﻤﻮﻡ ﻛﺮﺩﻩ ﻳﺎ ﺑﻌﺪ ﺗﻤﻮﻡ ﻛﺮﺩﻥ ﻗﺼﺪ ﻓﺮﻭﺵ ﺩاﺭﻩ ﻣﻦ ﺧﺮﻳﺪاﺭﻡ.ﻗﻴﻤﺖ ﻫﻢ ﺗﻮاﻓﻖ ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ.

برادر اینجا جای این بحثا نیست بازیرو میخوای برو بازارسنتر تقاضا بده.

يكي از دوستاني كه بازي رو تموم كرده برام توي اسپويلر اخر بازي رو اسپويل كنه :d

و توضيح بده براي چي اين بشر پاشده بوده رفته بود
كره ماه توي بيس المان ها :| توي يه استريم ديدم

١ساعت پيش رسيدم به اون Easter Egg
خيلي عالي بود !! يعني بازي رو بدونه تجربه ي اون يه تيكه تموم كنيد هيچ ارزشي نداره :d
از خود بازي هم سخت تر بود !! :d

خيلي عالي بود !! يعني بازي رو بدونه تجربه ي اون يه تيكه تموم كنيد هيچ ارزشي نداره :d

دقیقا !!!! متاسفانه من اصلا تو باغ نبودم و مورد تهاجم دشمن از پشت قرار گرفتم ! :دی

داداش بازیش خیلی فاز میده انگار.ارزش داره الان که 220 هست بخرمش یا صبر کنم واسه واچ؟آخه من عاشق جنگ جهانی هستم.کلا نظرت چیه؟بخرم؟یا صبر کنم ارزون تر بشه؟؟؟؟دارم الان پولشو

دقیقا !!!! متاسفانه من اصلا تو باغ نبودم و مورد تهاجم دشمن از پشت قرار گرفتم ! :دی

منم از پشت زدن ! هيچكس نبودا تا رفتم نميدونم از كجا اومد بيرون و تا برگشتم مردم ، انشاالله دفعه بعد :d

داداش بازیش خیلی فاز میده انگار.ارزش داره الان که 220 هست بخرمش یا صبر کنم واسه واچ؟آخه من عاشق جنگ جهانی هستم.کلا نظرت چیه؟بخرم؟یا صبر کنم ارزون تر بشه؟؟؟؟دارم الان پولشو

به نظر من كه بخر اگه خودت علاقه داري و پولتم جاي ديگه نميخواي خرج كني ، گيم پلي بازي فوق العادس پشيمون نميشي
بازي كوتاهم نيست و كلي سرگرمت ميكنه ، بازم خودت ميدوني

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or