Multi Platform Wo Long: Fallen Dynasty

سازنده
Team Ninja
تاریخ انتشار
March 2023
ناشر
Koei Tecmo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Wo Long: Fallen Dynasty
IMG_20220616_152356.jpg

♤♤♤♤♤♤​

اخرین اطلاعات:

▪️بازی در سبک Soulslike خواهد بود
▪️شخصیت اصلی همانند عنوان Nioh 2 قابل شخصی‌سازیست

▪️همانند سری Nioh اینجا نیز قابلیت Co-Op وجود دارد
▪️بازی از سیستمی مشابه سیستم Nemesis بهره میبرد (مشابه میدل ارث شادو اُ وار)
▪️سلاح های متنوعی در بازی وجود خواهد داشت

▪️بازی فاقد کانسپت های Stamina و Stance است
▪️بازی از نحوه مبارزه هنرهای رزمی چینی و کونگ‌فو للهام گرفته است
▪️یک Chinese Action-Like Battle System در بازی تعریف شده که به شما این امکان رو میده تا بین حمله و دفاع سوویچ کنید

▪️در بازی 17 سلاح وجود داره که 13 مدل برای مبارزات نزدیک و 4 نوع برای مبارزات دور طراحی شدن
این سلاح ها بر اساس هنر های رزمی چینی ساخته شدن و انیمیشن هاشون توسط متخصصین هنر های رزمی چین موشن کپچر شده

▪️ بیش از 40 ست ارمور مختلف در بازی وجود داره که در صورت داشتن متریال مناسب توسط آهنگر بازی قابل ارتقاء خواهند بود

♤♤♤♤♤♤
performance details

IMG_20230210_181736_505.jpg
IMG_20230210_181736_782.jpg

♤♤♤♤♤♤
Screenshots

IMG_20220615_023826_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023823_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023802_copy_800x482.jpg 20220615_023739_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023702_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023659_copy_800x482.jpg
IMG_20220615_023649_copy_800x482.jpg

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️​
گیم پلی تریلر جدید منتشر شد(4شهریور)
کیفیت: HD 720p
🔹️🔹️🔹️​

Reveal Trailer Xbox & Bethesda Showcase 2022

⬇️click⬇️
YouTube
20220615_031246.jpg
🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️
صفحات دیجیتالی بازی

PlayStation Store Click
Microsoft Store Click
Steam Click
🔹️🔹️🔹️🔹️
تاریخ انتشار
03/03/2023
12 اسفند

آخرین ویرایش:

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
تفاوت سطح کیفی بازی با سولزها خیلی زیاده. تقریبا از همه جنبه ها. ولی گیم پلی بازی مثل سیگار میمونه. من که معتادش شدم‌. یه ۲۰ ساعت حداقل میشه لذت برد تو این زندگی. اگه این گیم پلی رو نداشت فکر نمیکنم متاش سبز میشد.

در مقایسه با سکیرو هم، این نسبت به به سکیرو، سولزلایک تره!(سکیرو که تقریبا سولزلایک نیست) ولی در مقایسه با خود سکیرو از هیچ لحاظ نزدیکش هم نمیشه.

وضع پرفورمنس بازی رو کنسول هم خیلی خوب نیست. مثل atomic heart و hogwarts که اونا هم مشکلاتی داشتن اخیرا.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
گیم پلی بازی واقعا خیلی خوب از آب دراومده و تا اینجا که بازی کردم بشدت سرگرم‌کنندست...مخصوصا سیستم Fortitude که تشویق میکنه کل محیط رو بگردی.
نکته جالب اینه که برعکس اکثر بازیهای این سبک، اصلا نیازی حس نکردم که باید برم فارم کنم و به نظرم با اینکه بازی هنوزم چالش داره ولی اصلا اذیت‌کننده نیست و تا الان ریتمش کند نشده و از همون اول حس قدرتمند بودن رو بهت میده. قشنگ یکی از بهترین گزینه‌ها واسه گیمرهایی هست که میخوان تازه بیان سراغ بازیای سولزلایک.
اندازه محیط‌ها هم واسه هر مرحله بنظرم عالیه، نه زیادی بزرگه که از 100 درصد کردنش خسته بشی نه خیلی خطی و کوچیکه که آزادی عمل نداشته باشی.
کلا از اون بازیهایی هست که به خاطر گیم‌پلی خفنش علاقه‌مند میشی که ادامه بدی وگرنه داستان و شخصیت‌ها یا حتی دنیای بازی حرفی واسه گفتن ندارن.

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
هر بار که مردی باید ازش درس بگیری و دفعه بعد قویتر بری جلو هم دیگه کار ساز نیست واقعا پیر شدیم :D
قبلا سولز بورن هارو بازی کردم تا آخر ولی الان واقعا نمیتونم دیگه هر کاری میکنم .
ولی باز باید تلاشِ بیشتر کنم :D

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
چیزی حدود ۱۳ ساعت بازی کردم با استراحت ۱ ساعته بینش. بازی به ثدری گیم پلیش اعتیاد اوره که توی این ۱۳ ساعت هیچ چیزی رو متوجه نشدم. نه گشنگی نه تشنگی :D
بازی برای من دقیقا همون nioh هست. گرافیک بازی ضعیفه ولی تنها چیزی که اصلا بهش توجه نکردم و برام اهمیتی نداشت همین گرافیک بود. چون اونقد گیم پلی و محیط بازی شما رو درگیر میکنه که اصلا فرصت نمیکنین به چیزای دیگه توجه کنین.
بازی نه اسون تر شده و نه سخت تر از قبلی ها. بازی بر اساس یه مکانیزم جدید یعنی پری کردن ساخته شده. اگر با پری کردن مشکل ندارین و مغزتون تایمینگ خوبی داره, پس بازی سخت نیست براتون. اگر با این قضیه مشکل دارین, پس قطعا جهنم بدی در انتظارتونه.
محیط های بازی رو به شدت دوس داشتم تا الان. تا الان ۴ تا باس زدم.
محیط های بازی پر از سوراخ سمبه هست که گشتنشون خیلی لذت بخشه.
طبق روال همیشگی این سری بازی ها, دشمنای عادی بسیار سخت تر از باس ها هستن. بازی هیچ گونه افت فریمی روی پی اس ۵ نداره و فقط کات سین ها روی مود رزولوشن کند و بی کیفیته.
بازی به هیچ عنوان در حد متای ۸۱ ای که گرفته نیست و در حقش شدیدا کم لطفی شده. حداقل امتیازی که میتونم بدم ۸۵ الی ۸۶ هست.
به طور قطع نقطه ی قوت بازی گیم پلیش هست که محاله اگر nioh رو دوس داشتین, بتونین راحت از پای تلویزیون بلند بشین.
حتما بازیو تهیه کنین که محاله پشیمونتون کنه.
به هیچ وجه بازیو نه با سکیرو مقایسه کنین نه الدن رینگ. این بازی رو باید nioh مقایسه کرد. طرفدارای این سری متوجه حرفم خواهند شد.

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
824
نام
سید محمد حسین
چیزی حدود ۱۳ ساعت بازی کردم با استراحت ۱ ساعته بینش. بازی به ثدری گیم پلیش اعتیاد اوره که توی این ۱۳ ساعت هیچ چیزی رو متوجه نشدم. نه گشنگی نه تشنگی :D
بازی برای من دقیقا همون nioh هست. گرافیک بازی ضعیفه ولی تنها چیزی که اصلا بهش توجه نکردم و برام اهمیتی نداشت همین گرافیک بود. چون اونقد گیم پلی و محیط بازی شما رو درگیر میکنه که اصلا فرصت نمیکنین به چیزای دیگه توجه کنین.
بازی نه اسون تر شده و نه سخت تر از قبلی ها. بازی بر اساس یه مکانیزم جدید یعنی پری کردن ساخته شده. اگر با پری کردن مشکل ندارین و مغزتون تایمینگ خوبی داره, پس بازی سخت نیست براتون. اگر با این قضیه مشکل دارین, پس قطعا جهنم بدی در انتظارتونه.
محیط های بازی رو به شدت دوس داشتم تا الان. تا الان ۴ تا باس زدم.
محیط های بازی پر از سوراخ سمبه هست که گشتنشون خیلی لذت بخشه.
طبق روال همیشگی این سری بازی ها, دشمنای عادی بسیار سخت تر از باس ها هستن. بازی هیچ گونه افت فریمی روی پی اس ۵ نداره و فقط کات سین ها روی مود رزولوشن کند و بی کیفیته.
بازی به هیچ عنوان در حد متای ۸۱ ای که گرفته نیست و در حقش شدیدا کم لطفی شده. حداقل امتیازی که میتونم بدم ۸۵ الی ۸۶ هست.
به طور قطع نقطه ی قوت بازی گیم پلیش هست که محاله اگر nioh رو دوس داشتین, بتونین راحت از پای تلویزیون بلند بشین.
حتما بازیو تهیه کنین که محاله پشیمونتون کنه.
به هیچ وجه بازیو نه با سکیرو مقایسه کنین نه الدن رینگ. این بازی رو باید nioh مقایسه کرد. طرفدارای این سری متوجه حرفم خواهند شد.
منم 11 ساعتی بازی کردم .واقعا گیم پلی بینظیره .5 صبح بلند شدم بازی میکردم الانم دل تو دلم نیست سر کارم تموم شه برم خونه بقیشو برم .ولی خب به نظرم متاش منصفانه هست .شما فقط نمیتونی به گیم پلی امتیاز بدی بازی باید یه پکیج کامل از همه چی ( موزیک داستان گیم پلی پرفورمنس گرافیک و ...) باشه .به نظرم اگه این گیم پلی بی نقصو نداشت شاید متاش پایین ترم میشد.
در مورد مقایسه با سکیرو و سولز که اصلا شبیه سولز نیست ولی قبول کن نسبت به nioh یکم فرق داره گیم پلیش بازی بر مبنای deflect می چرخه اگه این مکانیزمو یاد بگیری بازی برات هلو میشه وگرنه جهنم بدی انتظارتو میکشه

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
منم 11 ساعتی بازی کردم .واقعا گیم پلی بینظیره .5 صبح بلند شدم بازی میکردم الانم دل تو دلم نیست سر کارم تموم شه برم خونه بقیشو برم .ولی خب به نظرم متاش منصفانه هست .شما فقط نمیتونی به گیم پلی امتیاز بدی بازی باید یه پکیج کامل از همه چی ( موزیک داستان گیم پلی پرفورمنس گرافیک و ...) باشه .به نظرم اگه این گیم پلی بی نقصو نداشت شاید متاش پایین ترم میشد.
در مورد مقایسه با سکیرو و سولز که اصلا شبیه سولز نیست ولی قبول کن نسبت به nioh یکم فرق داره گیم پلیش بازی بر مبنای deflect می چرخه اگه این مکانیزمو یاد بگیری بازی برات هلو میشه وگرنه جهنم بدی انتظارتو میکشه
بله. پکیج کاملی از اینا هست امتیاز یک بازی. به چشم من خیلی این موارد بد نبوده. گرافیک سری بازیهای nioh هیچ وقت بالا نبوده و همیشه ساده بوده.خود الدن رینگ هم همین بود . البته الدن رینگ گرافیک بالاتری داشت. اما قطعا گرافیک نسل بعدی نبود.

• Like
Reactions: all4u

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
824
نام
سید محمد حسین
بله. پکیج کاملی از اینا هست امتیاز یک بازی. به چشم من خیلی این موارد بد نبوده. گرافیک سری بازیهای nioh هیچ وقت بالا نبوده و همیشه ساده بوده.خود الدن رینگ هم همین بود . البته الدن رینگ گرافیک بالاتری داشت. اما قطعا گرافیک نسل بعدی نبود.
بد که نبوده اما اصلا فوق العاده هم نبوده .ببین سوتفاهم نشه من دارم با بازی زندگی میکنم فقط حرفم اینه که متایی که گرفته حقش بوده .متای ۸۲ واقعا متای خوبیه ‌براش :D

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
یه ۴ ساعتی بازی کردم و به شدت عاشق گیم پلیش شدم واقعا اعتیاد اوره .متاسفانه پرفورمنس‌ رو پیسی تعریفی نداره با این بالا ۱۰۰ فریم میگیرم ولی استاتر حس میشه به علاوه پاپ شدن ابجکت ها و گهگاهی فلش سفید ... امیدوارم زودتر با اپدیت حل بشه

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
من هم یه 4 ساعتی بعد از ظهر یه ضرب بازی کردم من معمولا خسته میشم پیوسته ولی این اصلا نفهمیدم زمان کی گذشت و میخکوب شدم انقدر گیمپلی خوبه الان که باید برم بیرون خونه کار دارم ناراحتم که باید ولش کنم.:D اینکه توی محیط بگردید میتونید اون پرچمها رو بزنید تا لول حداقلتون بره بالا خلاقیت خیلی جالبی بوده بنظرم برای اینکه پلیر تشویق به گشت گذار بشه.
پ.ن: 2023 از اولش چپ و راست جنس خوب میاد.:D

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
خب دوستان منم بازی رو یک چند ساعتی بازی کردم و رسیدم به باس دوم هرکی اوکی هست پ خصوصی بده با هم بازی کنیم فقط میکروفون هم داشته باشید
بازی در حد دارک سولز و بقیه نیست
کلا nioh هم بازی نکردم اما به نظرم سکیرو خیلی سخت تر بود و اینکه کل بازی داج و پری هست و تمرکز رو همون پری

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
نمیشه کاری کرد این دوستان انقد همراه ما نیان و کمک نکنن؟ :D منظورم نیروی کمکی خود بازیه. تو باس فایت هم هستن
از تو قسمت reinforcement فکر کنم بشه حذفشون کرد یا بفرستشون جلو صبر کن کامل بمیرن revive هم نکن
تو nioh هم بود ولی اینجا ظاهرا خیلی بدتره و رو اعصاب ادم راه میرن مخصوصا سر دفلکت کردن اتک ها

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
سلام بر دوستان من کوآپ بازی کردم با دوستام، ولی انگار تو کوآپ پیشرفت بازی رو ذخیره نمیکنه، آیا اینطوریه یا من اشتباه کردم یا کاری باید بکنم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,423
نام
مــاکــان
سلام بر دوستان من کوآپ بازی کردم با دوستام، ولی انگار تو کوآپ پیشرفت بازی رو ذخیره نمیکنه، آیا اینطوریه یا من اشتباه کردم یا کاری باید بکنم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
هم آره و هم نه.
اگه برای coop رندوم بهت جوین بشن فقط تو که هاست هستی پیشرفت برات محاسبه میشه.

اما اگه دوستت رو اینوایت کنی (با پسورد و... ) برای دو طرف کاملا محاسبه میشه.

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
824
نام
سید محمد حسین
این lu bu بی پدر مادر چقدر سخت بود راحت ۲ ساعت پاش بودم تا بالاخره زدمش .خیلی سخت ولی خیلی لذت بخش بود .
شبیه باس Gyoubu Oniwa توی سکیرو بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر