Multi Platform Wo Long: Fallen Dynasty

سازنده
Team Ninja
تاریخ انتشار
March 2023
ناشر
Koei Tecmo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Wo Long: Fallen Dynasty
IMG_20220616_152356.jpg

♤♤♤♤♤♤​

اخرین اطلاعات:

▪️بازی در سبک Soulslike خواهد بود
▪️شخصیت اصلی همانند عنوان Nioh 2 قابل شخصی‌سازیست

▪️همانند سری Nioh اینجا نیز قابلیت Co-Op وجود دارد
▪️بازی از سیستمی مشابه سیستم Nemesis بهره میبرد (مشابه میدل ارث شادو اُ وار)
▪️سلاح های متنوعی در بازی وجود خواهد داشت

▪️بازی فاقد کانسپت های Stamina و Stance است
▪️بازی از نحوه مبارزه هنرهای رزمی چینی و کونگ‌فو للهام گرفته است
▪️یک Chinese Action-Like Battle System در بازی تعریف شده که به شما این امکان رو میده تا بین حمله و دفاع سوویچ کنید

▪️در بازی 17 سلاح وجود داره که 13 مدل برای مبارزات نزدیک و 4 نوع برای مبارزات دور طراحی شدن
این سلاح ها بر اساس هنر های رزمی چینی ساخته شدن و انیمیشن هاشون توسط متخصصین هنر های رزمی چین موشن کپچر شده

▪️ بیش از 40 ست ارمور مختلف در بازی وجود داره که در صورت داشتن متریال مناسب توسط آهنگر بازی قابل ارتقاء خواهند بود

♤♤♤♤♤♤
performance details

IMG_20230210_181736_505.jpg
IMG_20230210_181736_782.jpg

♤♤♤♤♤♤
Screenshots

IMG_20220615_023826_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023823_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023802_copy_800x482.jpg 20220615_023739_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023702_copy_800x482.jpg IMG_20220615_023659_copy_800x482.jpg
IMG_20220615_023649_copy_800x482.jpg

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️​
گیم پلی تریلر جدید منتشر شد(4شهریور)
کیفیت: HD 720p
🔹️🔹️🔹️​

Reveal Trailer Xbox & Bethesda Showcase 2022

⬇️click⬇️
YouTube
20220615_031246.jpg
🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️
صفحات دیجیتالی بازی

PlayStation Store Click
Microsoft Store Click
Steam Click
🔹️🔹️🔹️🔹️
تاریخ انتشار
03/03/2023
12 اسفند

آخرین ویرایش:

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,609
نام
Alireza
تشکر کلا این دفلکت رفته رو اعصابم سکیرو عالی بود اما رو این اصلا نمیتونم تمرکز کنم حتی یک بار هم نتونستم
بازه زمانی deflect بسته به Agility کارکترت (عملا همون وزنه) کم و زیاد میشه. با وزن کمتر راحت تره.

• Like
Reactions: all4u

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
دوستان دیشب ورژن کرکی بازی رو نصب کردم اما در همون Loading گیر میده (بعد اجرا شدن) .. چه باید کرد ؟ در ضمن گیم سرویس رو نمی تونم نصب کنم چون ارور میده از پاورشل نصب کن نصبم که میکنم باز همین ارور رو میده

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,530
نام
مــاکــان
  • Like
Reactions: Dark_Souls

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
833
نام
سید محمد حسین
خب من بیلد نهایی بازی را چهار ساعتی بازی کردم قبلا دمو رو رفته بودم .اول از همه بگم بازی قطعا نسبت به نیو یه عقبگرد اساسی داره که خب تو متای بازی هم خودشو نشون داده .بازی به وضوح مشکل پرفورمنس داره تازه من روی ps5 میرم که نسبت به PC ورژن بهتری است . البته علتش تا حدودی مشخصه بازی قبلی اینا موقع لانچ فقط روی ps4 بود الان همزمان روی شونصدتا کنسول و پی‌سی داره عرضه میشه .
چقدر گرافیک بازی بده بسیار پایین تر از نیو اصلا ورژن نسل نهم لازم نبود همون نسل هشت کارو در می آورد.
داستان همون جور که بچه ها گفتن تو دیواره البته تو این ضمینه خیلی فرقی با نیو نداره اونم تو دیوار بود .
گیم پلی بازی ولی مثل همه بازی های تیم نینجا لذت بخشه .
توصیه که به بچه ها دارم تو این وضع اقتصادی یا بازی را کرکی بزنید اگه شده من خبر ندارم یا روی گیم پس برید یا اگه میخواید مثل من روی ps برید یا باید عاشق بازی های تیم نینجا باشید یا وایستید تخفیف بخوره

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,035
باس اول بازیو باس تنها زد حتما نمیشه کسی رو آورد کمک ؟ :D اگه میشه چطوریه
من خودم نرفتم ولی مثل بازی های دیگه موقعی که میری پیش battle flag رست میکنی جونت پر شه اونجا چند تا منو هست گزینه آنلاین لابی و کوآپ هستش میتونی لابی بسازی یکی رو اینوایت بدی.

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,035
خب من بیلد نهایی بازی را چهار ساعتی بازی کردم قبلا دمو رو رفته بودم .اول از همه بگم بازی قطعا نسبت به نیو یه عقبگرد اساسی داره که خب تو متای بازی هم خودشو نشون داده .بازی به وضوح مشکل پرفورمنس داره تازه من روی ps5 میرم که نسبت به PC ورژن بهتری است . البته علتش تا حدودی مشخصه بازی قبلی اینا موقع لانچ فقط روی ps4 بود الان همزمان روی شونصدتا کنسول و پی‌سی داره عرضه میشه .
چقدر گرافیک بازی بده بسیار پایین تر از نیو اصلا ورژن نسل نهم لازم نبود همون نسل هشت کارو در می آورد.
داستان همون جور که بچه ها گفتن تو دیواره البته تو این ضمینه خیلی فرقی با نیو نداره اونم تو دیوار بود .
گیم پلی بازی ولی مثل همه بازی های تیم نینجا لذت بخشه .
توصیه که به بچه ها دارم تو این وضع اقتصادی یا بازی را کرکی بزنید اگه شده من خبر ندارم یا روی گیم پس برید یا اگه میخواید مثل من روی ps برید یا باید عاشق بازی های تیم نینجا باشید یا وایستید تخفیف بخوره
اره دقیقا الان تو استیم بازی Mostly Negative هست برای پرفورمنس ضعیف گیم. گرافیک هم کمی تو ذوق میزنه. خوبه حالا قفل نداره و کرک شده سریع ولی بهتره منتظر پچ و آپدیت های جدید باشین تا گیم استیبل بشه. مثل اینکه بازی با موس و کیبورد هم مشکل هم داره فعلا.

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
241
من خودم نرفتم ولی مثل بازی های دیگه موقعی که میری پیش battle flag رست میکنی جونت پر شه اونجا چند تا منو هست گزینه آنلاین لابی و کوآپ هستش میتونی لابی بسازی یکی رو اینوایت بدی.
اه لعنتی خاموشه باس تنها زد خیلی سخته :D x_x

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
241
آره این مورد تو مرحله بعد باز میشه.
من یک پست دادم صفحه قبل بخون شاید کمکت کنه.

میتونی باس ببری به Phase 2 ؟
آره فاز اولش آسونه میزنمش منتهی دیگه سه تا جونم به فاز دوم نمی‌رسه میزنه جر میده :D
دمت گرم برم بخونمش بلکه یبارم من جرش دادم:-<

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,530
نام
مــاکــان
آره فاز اولش آسونه میزنمش منتهی دیگه سه تا جونم به فاز دوم نمی‌رسه میزنه جر میده :D
دمت گرم برم بخونمش بلکه یبارم من جرش دادم:-<
خب پس 80-70 درصد کار رو انجام دادی ، اونجا توضیح دادم که تو این فاز چی کار باید کنی.
فقط حواست به مورال باشه که قبل باس ببری بالا.
اسپل و... هم نمیخواد ، بدون لول آپ هم میتونی باس رو بندازی.

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
241
ببین آسون تر از چیزیه که فکر میکنی ، ضربات معمولی رو میتونی بلاک کنی با L1.
اگه میخوای پری کنی هم L1 بگیر و بعد پری کن که اگه پری فیل شد دمیج نخوری ، البته زیاد نمیتونی پشت به پشت بلاک کنی چون از نفس میفتی و گاردت باز میشه.
وقتی که قرمز میشه فقط قبل از اینکه ضربه بخوری باید پری کنی ، داره لمست میکنه باید پری کنی وگرنه رجیستر نمیشه.

یک چیز دیگه که بازی داره Morale هست که با فارم کردن بدست میاری.
اون عددی که بالای خط سلامتیت هست ، دشمن ها هم دارنش.
هرچی مورال بالاتری داشته باشی هم اتک قویتری میزنی و هم کمتر دمیج میخوری.
اگه یکی از این mob ها (دشمن های عادی) بکشتت ، Qi یا چی (همون سول) و مورالت رو از دست میدی و مورال طرف میره بالا ، با شکست دادنش دوباره بدست میاری.

اگه از باس شکست بخوری دور بعد که باس رو میبینی دوباره بدست میاریش ولی دو سه تایی کمتر میشه.
فقط قبل بدست آوردن مورال چه دشمن عادی باشه یا باس نباید بمیری که خب از بین میره مثل سولزبورن.

مورد دیگه هم این جاهایی که پرچم میکاری رو پیدا کن و فعال کن ، اینها بیس مورالی که میتونی داشته باشی رو زیاد میکنن ، یعنی هرچقدر بمیری دیگه از اون عدد پایینتر نمیاد.

در مورد باس اول هم با فارم کردن مورال ببر بالا و برسون به 20 یا 25 و Phase اول فقط نرمال اتک ( پلی استیشن مربع) یا X (ایکس باکس) بزن تا اون نواز زیر خط سلامتی باس کم بشه و بعد از یک مدت از نفس بیفته.
اینجا اسپریت اتک یا مثلث یا Y میزنی که خیلی ازش کم میکنه.

اگر پری کردن برات سخته کلا از دستش در برو وقتی قرمز میشه .
Phase دوم از باس دور باش و فقط بدو ، فقط بزار وقتی قرمز شد که شمشیرش رو پرت کرد سمتت پری کن ، اینطوری میکشونیش سمت خودت و همینطوری اتک بزن تا باز از نفس بیفته و بعد اسپریت اتک بزن.
این Phase خیلی راحته چون نیاز نیست تا آخر جونش بندازی ، وارد این Phase که میشی سمت راست تصویر کنار مارشال آرت یک آیکون میبینی که داره پر میشه.
دوبار که اتک قرمزش رو با مورال بالا پری کنی پر میشه و میتونی فعالش کنی (مثلث + دایره) یا Y+B و تموم میشه به همین راحتی.

باس های بعدی تو مرحله بعد از این خیلی راحت ترن ، در واقع باس اول کمی سخت تر ساختن که مکانیکهارو همون اول یاد بگیری.
آقا دمت گرم واقعا زدم جرش دادم بلاخره :D

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,699
نام
milad
فک کنم دیگه باید بپذیرم که پیر شدم تو گیم
تو همون ببر اول بازی 100 بار مردم :D
هر بار که مردی باید ازش درس بگیری و دفعه بعد قویتر بری جلو هم دیگه کار ساز نیست واقعا پیر شدیم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر