Watch Dogs

این بازی برای اولین بار در E3 2012 در کنفرانس Ubisoft رونمایی شد ، ابتدا با یک تیزر بسیار مرموز و هیجان انگیز که در آن به سیستمی کامپیوتری که در آن همه ی ارتباطات یک شهر ، اعم از مدار برق ، اینترنت ، قطار ها ، ارتباطات رادیویی و ... توسط آن کنترل میشود اشاره میشد و در انتها به این موضوع اشاره شد که اگر یک شخص بتواند این سیستم را در اختیار بگیرد چه خواهد شد ؟!

چیز زیادی از داستان که چگونه شخصیت بازی کنترل این سیستم را بدست میگیرد ، چه هدفی را دنبال میکند و ... معلوم نیست ، ولی تریلرهای بازی این موضوع را به ما گوشزد میکنند که داستان فراتر از هک این سیستم و لذت بردن از کنترل شهر و آذار و اذیت مردم است !

در کنفرانس Playstation Meeting 2013 عرضه این بازی برای پلتفرم PS4 تایید شد و ما شاهد نمایش دوباره این بازی به صورت Real Time بودیم ، اما دوباره بر روی یک PC قوی با مشخصاتی نزدیک به PS4 .
تریلر بازی نوید یک دنیای پویا را به ما میدهد ، دنیایی که در آن شما تقریبا به هرچیزی که بخواهید میتوانید دستور دهید ، پول ندارید ؟! پس از یک هک ساده حساب بانکی یک عابر از نزدیک ترین دستگاه ATM پول برداشت کنید ! چراغ راهنمایی مزاحم شماست ؟ چراغ را سبز کنید ! دوست دارید که یک تصادف سینمایی در حد فیلم های هالیوودی ببینید ؟ چراغ را قرمز کنید ! یا هرچیز دیگری که فکرش را بکنید در بازی پیرو شماست !

عرضه این بازی که توسط Ubisoft Montreal ساخته و توسط Ubisoft منتشر میشود تا کنون برای Wii U , PC , Xbox360 , Playstation 3 , Playstation 4 تایید شده .
برای دانلود نمایش بازی در Playstation Meeting 2013 از این لینک استفاده کنید . ( Stream )

نمایش به صورت کاملا On - Screen که دوستمون قرار دادن :

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
چیش شلوغ پلوغه D:
کلی content گذاشتن توی بازی سرگرم بشیم دیگه D:

احساسات عجیب و غریبی داری :

عکسهای 4 هست خودم گرفتم.

باوو چیه خب !! :d
اصلا یه جوریه به دلم ادم نمیشینه !
واس پلات کردنش چقد زمان لازمه؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین

50ساعت
--
تازه من دارم میفهمم چقدر رو فرعیا کار کردن. همینجوری الکی قرارشون ندادن همه گنگ هایداوت ها یا VANTAGE POINT فوق العاده دارن و تمام convoy ها هم برای از بین بردنشون راه های مختلف دارند .
واقعا نفوذ کردن به درون خونه یکی و دیدنش در حالات مختلف خیلی جالبه !
ماشینا هم در مرحله اول فیزیکشون و در مرحله دوم صدای بوق هاشون اذیت میکنه :D
و در آخر تروفی نوشیدنی خوردن ... :| نمیشه گرفتش:|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقا من یه لامبورگینی خریدم از کدوم قسمت بازی باید بیارمش ؟؟ کجا سوار شم ؟؟ کجا میره ؟؟
کلید فلش بالا رو که بزنی فکر کنم تبه app ها باز میشه. یه app هست Cars On Demand که همه ماشینهای unlock شده اونتو هست. خریدی روشون کلیک میکنی نزدیکیات روی نقشه علامت میزنه میتونی بری .

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
قضیه اش چیه این تروفی؟!

قضیه خاصی نداره شما باید بصورت رندم دو نقطه را در داخل دو دایره جداگانه مهار کنید برای چند ثانیه . که در بد ترین شرایط این دایره ها و نقطه ها حرکات رندوم انجام می دن . که یک جماعتی از دستش شاکی هستند و یک عده ای هم توانستند بگیرند کاملا به حوصله و شانس بستگی داره زمانی خیلی زیادی هم مصرف میشه . احتمالش هست در patch بعدی که از طرف ubi میاد یک فکری به حالش کرده باشند . از بچه های اینجا هم فقط "Shervin " فکر می کنم گرفته باشه.
اگر حوصله ، اعصاب داری که حداقل 20 ساعت براش وقت بزاری می توانی بری سراغش.;)

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
قضیه خاصی نداره شما باید بصورت رندم دو نقطه را در داخل دو دایره جداگانه مهار کنید برای چند ثانیه . که در بد ترین شرایط این دایره ها و نقطه ها حرکات رندوم انجام می دن . که یک جماعتی از دستش شاکی هستند و یک عده ای هم توانستند بگیرند کاملا به حوصله و شانس بستگی داره زمانی خیلی زیادی هم مصرف میشه . احتمالش هست در patch بعدی که از طرف ubi میاد یک فکری به حالش کرده باشند . از بچه های اینجا هم فقط "Shervin " فکر می کنم گرفته باشه.
اگر حوصله ، اعصاب داری که حداقل 20 ساعت براش وقت بزاری می توانی بری سراغش.;)

منکه دقیق متوجه نشدم !!

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
خب معلومه این یه NewIP و اصلا نباید با بازی قدیمی مثل Gta مقایسش کنی و هسته ی گیم پلی هر دوتاشون فرق داره و این رو بیشتر باید با بازیهایی مثل sleeping dogs مقایسه کرد.

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
منکه دقیق متوجه نشدم !!

تو Act III قشنگ باهاش آشنا ميشى

آقا من یه لامبورگینی خریدم از کدوم قسمت بازی باید بیارمش ؟؟ کجا سوار شم ؟؟ کجا میره ؟؟
دكمه بالا رو بزن تو منوى اسمارت فون برو تو car on demand بين رده ها بگرد پيداش كن روش x رو بزن توضيحات مياره x رو دوباره بزن دليور ميكنه يه جايى رو بهت هم تو نقشه هم تو محيط بازى نشون ميده نزديكت برو سوار شو

Last edited by a moderator:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
پلات کردن بازی رسما آدمو پیر میکنه :|
40 تا FIXER Contract و 30 تا فلانو 17 تا بیصارو همینجوری ادامه داره :|
Social Lubricant رو قراره براش آپدیت بدن ؟ منبع رسمی دارید ؟ اگه آپدیت میدن اونو نگیرم صبر کنم تا آپدیتش بیاد .
ویرایش : تو فروم یوبی رفتم . تاپیکشون در مورد این تروفی 64صفحه رفته جلو و هیچ چیزی مبنی بر اینکه پچ میدیم تایید نشده . همه هم از لول 6 pawnee مینالند :|

آخرین ویرایش:

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
بازی انصافا خوب بود ولی از انصاف نگذریم به جزییات گرافیکی مثل سری بازی های GTA در این عنوان زیاد اهمیت داده نشده بود.
گیم پلی و مراحل هم میتونست با امکانات آیدن بهتر خیلی بزرگتر باشه که متاسفانه ماموریتی که برای همیشه تو ذهنم بمونه(مثل برخی مراحل GTA)تو بازی وجود نداشت اما به آینده این بازی کاملا امیدوارم...
دوتا چیز هم زیاد اذیتم کرد یکی اینکه وقتی یه جایی کاور میگرفتی و دشمن میومد میخواستی با دایره بکشیش کلا از کاور بیرون میومد و خیلی اوقات دیده میشد و گند میزد به همه زحماتت در حالی که تو سری بازیهای ASSASSINS CREED و SPLINTER CELL اصلا این اتفاق نمی افتاد.
دومی هم اینکه نور چراغ اتومبیل ها سایه ایجاد نمی کرد که برای نسل هشتم واقعا زشت بود.
اما یک خواهش اینکه ممنون میشم اگر یکی از دوستان یه توضیح جامع در مورد مدهای بخش آنلاین بازی بده که تو هر مد چه کاری باید انجام بشه(جز مسابقات)

آخرین ویرایش:

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
پلات کردن بازی رسما آدمو پیر میکنه :|
40 تا FIXER Contract و 30 تا فلانو 17 تا بیصارو همینجوری ادامه داره :|
Social Lubricant رو قراره براش آپدیت بدن ؟ منبع رسمی دارید ؟ اگه آپدیت میدن اونو نگیرم صبر کنم تا آپدیتش بیاد .
ویرایش : تو فروم یوبی رفتم . تاپیکشون در مورد این تروفی 64صفحه رفته جلو و هیچ چیزی مبنی بر اینکه پچ میدیم تایید نشده . همه هم از لول 6 pawnee مینالند :|
به نظرم امکان نداره یوبی پچ بده
چون این ایتم سخته ولی مشکل یا باگی نداره که نیاز به پچ باشه

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
از دوستان کی این تروفی Drinking لول 10 رو گرفته؟

این یه روشی ، بوستی، چیزی واسه گرفتنش نیست آخر آخراش خیلی سخت میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر