Watch Dogs | Xbox 360

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
من دیسک هاش رو امروز گرفتم اما وقتی میزارم توی دستگاه اسم بازی رو عکسش نمیاد و فقط نوشته play game و وقتی هم میزنم روش صفحه سیاه میشه و بعد پیام میده که دیسک کثیف یا خرابه !!! بنظرتون مشکل از دیسک هست (هر دو دیسک اینطوریه) یا چیز دیگه ؟ دیسک ها رو با abgx360 تست کردم عکسش اینه ؛

درصد رایتش 49 درصده بنظرتون خراب رایت کردن ؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
من دیسک هاش رو امروز گرفتم اما وقتی میزارم توی دستگاه اسم بازی رو عکسش نمیاد و فقط نوشته play game و وقتی هم میزنم روش صفحه سیاه میشه و بعد پیام میده که دیسک کثیف یا خرابه !!! بنظرتون مشکل از دیسک هست (هر دو دیسک اینطوریه) یا چیز دیگه ؟ دیسک ها رو با abgx360 تست کردم عکسش اینه ؛

درصد رایتش 49 درصده بنظرتون خراب رایت کردن ؟

فکر کنم دیسک خرابه...

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بالاخره بازی رو تموم کردم ،
اوایل که بازی رو شروع کردم به شدت توی ذوقم خورد ، هم گرافیک هم گیم پلی ، همه و همه دست به دست هم دادن تا بزارمش کنار و بعد از اینکه یه سری بازی دیگه انجام دادم باز رفتم سراغش و تمومش کردم .
ولی بعد از یه مدت هم به گرافیک عتدن کردم ، هم گیم پلی و فیزیک بد ماشین ها هم قابل توجه بود .
البته بازی به هیچ عنوان با بازی ای مثل جی تی ای 5 قابل مقایسه نبود ولی در کل به عنوان یه بازی محیط باز قابل قبول بود ، داستان بازی هم هر چی جلوتر رفتیم بهتر شد ، فقط این تیکه رو یکی میتونه توضیح بده :

آخره بازی روی اون برج دریایی ، اونجایی که آیدن به یارو میگه که بازیش داده ، داشتان چی بود ؟ یعنی اون یارو دقیقا چه جوری آیدن رو بازی داد ؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
بالاخره بازی رو تموم کردم ،
اوایل که بازی رو شروع کردم به شدت توی ذوقم خورد ، هم گرافیک هم گیم پلی ، همه و همه دست به دست هم دادن تا بزارمش کنار و بعد از اینکه یه سری بازی دیگه انجام دادم باز رفتم سراغش و تمومش کردم .
ولی بعد از یه مدت هم به گرافیک عتدن کردم ، هم گیم پلی و فیزیک بد ماشین ها هم قابل توجه بود .
البته بازی به هیچ عنوان با بازی ای مثل جی تی ای 5 قابل مقایسه نبود ولی در کل به عنوان یه بازی محیط باز قابل قبول بود ، داستان بازی هم هر چی جلوتر رفتیم بهتر شد ، فقط این تیکه رو یکی میتونه توضیح بده :

آخره بازی روی اون برج دریایی ، اونجایی که آیدن به یارو میگه که بازیش داده ، داشتان چی بود ؟ یعنی اون یارو دقیقا چه جوری آیدن رو بازی داد ؟
منظورت دوست ژاپنیشه یا دیمین...
اون رفیق ژاپنیش از سمت مشتریا اجیر شده بود که ایدن رو بکشه که بغدا هم زنگ زد به ایدن و بهش گفت که "همونطور که قبلا گفته بودم کار جدا و رفاقتم جدا! که ایدنم درک کرد البته...موضوع خیانت نیوده اصلا!
همین منظورت بود دیگه؟؟؟:D

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
راستش منظورم اون یکی بود که اسمشو یادم رفته ولی فکر کنم همین دیمن که گفتید . کلا همون دو نفری که رو برج دریایی بودن . یکیشون که ژاپنی بود که هیچ . اون یکیو میگم .

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
552
نام
کامران
من بازی رو خریدم وقتی نصب تموم میشه پیام که dvd 2 رو بزار میزارم بعد دو باره میگه dvd1 بزار و دوباره شروع به نصب میکنه کسی میدونه مشکل از چیه؟

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
من بازی رو خریدم وقتی نصب تموم میشه پیام که dvd 2 رو بزار میزارم بعد دو باره میگه dvd1 بزار و دوباره شروع به نصب میکنه کسی میدونه مشکل از چیه؟
DVD 1 بازی Data Pack هست. شما منظورت کدوم نصب هست؟ نصب کامل بازی روی هارد یا نصب Data Pack ؟

Majidjan

کاربر سایت
May 24, 2007
62
منظورت دوست ژاپنیشه یا دیمین...
اون رفیق ژاپنیش از سمت مشتریا اجیر شده بود که ایدن رو بکشه که بغدا هم زنگ زد به ایدن و بهش گفت که "همونطور که قبلا گفته بودم کار جدا و رفاقتم جدا! که ایدنم درک کرد البته...موضوع خیانت نیوده اصلا!
همین منظورت بود دیگه؟؟؟:D

شما زبانت خوبه يا از محيط بازي و بازي كردن ، اين موضوع رو تشخيص دادين ؟
من خودم اين بازي رو نكردم ، اما كلا برام سئواله كه داستان اين بازيها رو از كجا ميشه در آورد ؟
لازم به توضيحه كه من خودم با كنسول بازي نميكنم . پسرم كه 13 سالشه بازي ميكنه . اونم زبانش قوي نيست.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
Patch Notes 08/21/2014

Hello all,

Great news! A new patch will be released in the next days for Watch_Dogs. The main purpose of this patch is to respond to community feedback by changing or improving certain features, as well as fixing some minor bugs. It was ultimately designed to optimize your player experience and add some replay options to the game. The patch will be available for all systems on August 21st in the Americas, Europe and on August 26th in Asia.

We know it has been a bit since the last patch and this is the reason why. We’ve been hard at work making these changes.

See below the list of changes that will be in the patch.

Single Player Added Features

- REPLAY OPTIONS – After having completed the main story line, players will now have the option to reset previously played Gang Hideouts and Convoy Missions. – (ALL PLATFORMS)

- DRINKING GAMES – The Drinking Games were re-tuned based on community feedback. – (ALL PLATFORMS)

- Increase round fail time by 20%. More time for player to finish.
- Increase button cycling time by 50%. More time between button switch.
- Increase player reticle radius by 25% in collect button mode. Allow easier button press succeeded on bad latency tv.
- Increase player reticle last frame velocity impact on this frame position (inertia friction) by 70%. The player reticle slow down faster when no input from player -> easier to stay on the spot targeted & More precise player control.
- Increase player input factor by 50%. More precise and more reactive player control.
- Reduce max force applied randomly to player reticle from 0.35 to 0.29. Less strong random impulse for drunk effect.
- Reduce moving target speed by 15%. Easier for player to time his button press on a target.

Multiplayer Added Features

- HACK YOUR FRIENDS – You can now select available friends via the grid and hack or tail them without their knowledge. This can be disabled under online options. – (ALL PLATFORMS)

- CTOS MOBILE – Mobile players disconnecting will no longer result in the gameplay ending for the console/PC player. Console and PC players will play their match to the end and receive some Notoriety points for doing so. – (ALL PLATFORMS)

- MULTIPLAYER BAD BEHAVIOR – Players who are frequently disconnecting from multiplayer matches will be pooled together and paired only against players with similar online behaviors. – (ALL PLATFORMS)

If you’re playing against someone else who disconnects unfairly, you will get the same amount of Notoriety as if you had won at that moment.

The disconnector will not receive any Notoriety.

Single Player Fixes

- POKER – Fixed a bug in which players were getting stuck playing poker if they used the camera against the last opponent in a low stakes game. – (ALL PLATFORMS)

- MISSING PERSONS INVESTIGATIONS – Fixed instances in which the wrong text was appearing in Portuguese language. – (ALL PLATFORMS)

AMD UPDATE

For optimal performance on AMD graphic cards, a new beta driver (14.7) is available from AMD at Download Drivers with the following changes:

- Assassin's Creed IV - improved CrossFire scaling (3840x2160 High Settings) up to 93%
- Watch Dogs: Smoother gameplay on single GPU and Multi-GPU configurations
- Watch Dogs:
- AMD CrossFire – Frame pacing improvements

The full release notes are here: http://support.amd.com/en-us/kb-arti...dows-beta.aspx

On this note, happy hacking_

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
تو اين مرحله اول بايد اين Robert racine رو پيدا كني بعد موبايل شو هك كني به مكالمة گوش بدي بعد ميري تو يه اتاقه بعد يه مرده با لباس ربات گنده مياد أوندو ميكشم بعد ميگه بايد اين Robert Racine رو از ماشينش takedown كني اونجا رو چطور رد كنم تازه كلي ادم هم زنگ ميزنه تو ماشينش كه نميشه تير اندازي كرد چه. كنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر