Watch Dogs | Xbox 360

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
اینکه ماله پلی استیشنه!!!!!؟؟؟؟)xکافر از تاپیک ایکس باکس برو بیرون
شوخی میکنم البته

آخه کلا فکر کردم بخش ps3 هستش و اینجا گذاشتم. چون پنجره خیلی باز کرده بودم

البته فرقی هم نداره من خودمم زمانی 360 داشتم به خاطر همین با 360 دارا هم برادرم:d

- - -ویرایش - - -

دوستان من اکت 3 این قسمت گیر کردم وقتی اینو میکشم و گوشیشو هک میکنم بعد چند ثانیه Maisson failed میده و باید از اول برم من چیکارباید کنم؟
ju66mnp0v5padp3l7fo2.jpg

شما اون مرحله ای هستی که یک هلکوپتر هم داره تو آسمون میچرخه؟

اگه اون مرحله ای منم سرش مشکل داشتم.

چون اینجا باید خیلی سریع باشی به خاطر این که هم هلکوپتر میتونه ببینت و هم نگهبان ها.

ولی اینجا باید دو نفر را بکشی و گوشیشون را هک کنی که سعی کن اول اون کسی را بکشی که پشت یب خونه داره قدم میزنه و وقتی هکش کردی سریع برو سراغ نفر بعدی اون را هم بکش و سریع گوشیشو هک کن. چون نگهبان ها تو این مرحله خیلی راحت آدمو میبینن.

etziv

کاربر سایت
Oct 31, 2013
37
سلام بچه ها میدونم اینجا جاش نیست ولی یه چن وقتیه که فیفا داره نظرسنجی میکنه که لیگ کدوم کشورو تو بازیه جدیدش قرار بده و ایران با لیگ اعراب برابره برید تو یه سایت زیر و به لیگ ایران رای بدین و پرچمه کشورمونو ببرین بالا ممنون. Voting Polls | FIFPlay

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
257
نام
مسعود
سلام دوستان . من تو اجرای بازی مشکل دارم ! امروز بازی رو گرفتم (برنرمکس) اول دیسک 1 رو گذاشتم تو دسگاه بعد گفت دیتا باید نصب بشه ok که دادم یهو چراغ پاور دسگاه شروع کرد به چشمک زدن و درایو از حرکت وایستاد بعد اومد تو داشبورد .بعد دیسک 2 رو گذاشتم پیام داد دیسک 1 رو بذارید . دیسک رو که گذاشتم دیتا شروع شد به نصب شدن و 100 درصد شد بعد پیام داد دیسک 2 رو بذارید . دیسک رو که گذاشتم اومد تو بازی و بدون مشکل اجراشد . بعد از بازیم که تموم شد خارج شدم و امدم تو داشبورد خواستم یه بار دیگه امتحان کنم play disc رو که زدم دوباره اونجوری شد ( چراغ پاور شروع کرد به چشمک و پرید تو داشبرد) . واسه اطمینان از اینکه نکنه دیسک ها ناقص رایت شده باشن هردو دیسک رو دستی نصب کردم که هردو تا 100 درصد نصب شدن . مشکل از کجاست ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Amir-GT

کاربر سایت
Jun 23, 2014
49
نام
Amir
چقد سخته اين لامصب رسيدم اكت5 اونجايي كه دمين برنكس ctos رو هك كرده خيلي سخته اصن نميشه اونجا رو رفت!اصن نميدوني بايد كجا بري و اون ويروسي كه تي بون داده رو آپلود كني!

a.p&23a.r

کاربر سایت
Aug 15, 2010
135
نام
Ali
چقد سخته اين لامصب رسيدم اكت5 اونجايي كه دمين برنكس ctos رو هك كرده خيلي سخته اصن نميشه اونجا رو رفت!اصن نميدوني بايد كجا بري و اون ويروسي كه تي بون داده رو آپلود كني!
نقشه رو بزن بعد به جای ctos ها نگاه کن ببین کدوم جاش عوض نمیشه مسیرش رو حفظ کن بعد برو اونجا به همین راحتی اصلا من تو این بازی مرحله سخت ندیدم:d

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف

من همون اول قبل از این که اختلال ایجاد کنه جاهاشون رو حفظ کردم بعد رفتم دنبالشون

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
راستش اصلاً یادم نمیاد کدوم مرحله رو داری میگی! ولی همونطور که قبلاً هم گفتم، WD از آبکی‌ترین بازیهایی بود که تا حالا بازی کرده بودم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر