Watch Dogs | Xbox 360

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
کمک:((
مرحله بانکر اکت2
اقا اون جایی ک میگه برو ژنراتور اکتیو کن این ژنراتور های کوفتی کجایند؟....هر چی میگردم پیداشون نمیکنم

يكيشون رو بايد يه جرثقيل هست ببري بالا (خودت بايد توش باشي) بعد همينجوري بايد از كانتينر ها بري بالا تا به سقف برسي(هر سه تا روي سقف هستن) يكي ديگش هم بايد از يه در هست كه برق نداره بايد رد بشي بايد بري توي دوربين ها جنراتور در رو پيدا كني تا برق داشته باشه و باز بشه بعد ميري جلو و راه رو به سقف پيدا ميكني اون يكي هم ميري روي سقف بقليش يه چند تا كپسول هست منفجر ميكني راه باز ميشه ميري روي سقف بقلي

Sent from iPad using Tapatalk

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
747
نام
امیررضا
سلام دوستان من قبلا این بازی رو فلش نصب کردم تا مرحله 3 اکت 2 هم رفتم ولی الان هرکاری میکنم موقع نصب بازی رو فلش ارورمیده سی دیم هم تمیزه میخواستم ببینم مشکل از لنز جدید میتونه باشه چون تازه گرفتم ؟ولی بقیه بازی ها راحت اجرا میشن ممنون میشم سریع کمک کنید
89092137437346105314.jpg

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
برو توی مغازه اسلحه فروشی یدونه نارنجک انداز بخره 15000 تا... بعدش بمب LED بنداز پشتش نارنجک انداز بزن .... چند بار که این کارو با هم انجام بدی کاکاه سیاه به فاک میره...
وسط مرحلم. چجوری برم مغازه؟:|
البته ردش کردم کلاً:d
باورت میشه تاحالا رنگ مغازه اسلحه فروشی رو هم ندیدم؟ کلاً 2بار رفتم لباس فروشی(لباساشم یکی از یکی آشغال‌تر!) 2تا لباس گرفتم:|

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
از نوع frag grenade ـش :d شاتگان بردار بعدا برو تو کاور ، نزدیک که شد فوکوس کن بعدا اونقدر بزن تا بمیره.

کشتمش...از اون 4تا از اون بمب هایی هست که مربع میزنی میترکه گذاشتم...زدم پوکید...یارو رفت تو آسمون...:D

My PSN Id: Abadan-Game

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
کسایی که با "صحنه های +18" مشکل دارن! مواظب این دوربین ها که تو شهر هک میکنین باشن!!
همینا که هک میشه تو خونه مردم رو نشون میده!! یدونش که افتضاح بود.. آبروم رفت...

camel_60

کاربر سایت
Jan 6, 2008
382
نام
امیر
سلام بچه ها الان دیسک یک رو برنر زدم دیسک دو هم فردا رایت می زنم
یک سوال الان من دیسک یک رو نصب کردم حدود 8 تا شد ولی وقتی دیسک رو اجراه کردم حدود 6 تا دیگه دیتا ریخت
الان 4 تا بیشتر جا ندارم دیسک دو چقدر فضا می خواد؟
اخه باید بازی پاک کنم که اونم لازم دارم.

مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر