Watch Dogs | Xbox 360

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
نوشته شده توسط idden]-[;3246926:
دوستانی ک میگن پول نی پول نی!دو مچ ریسینگ برید آنلاین پول پارو کنید از بس ک نوبن !!!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

چقدر میده؟
چقدر ترافیک مصرف میکنه؟

به نظر من ک atm خوبه من تو یه ربع 20000 تا در اوردم

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
دوستان یه ساعته من دارم تاپیکو بالا پایین میکنم....دنبال جواب سوالم.ولی پیدا نکردم.
"دیتای نصبی بازی رو میشه رو فلش هم نصب کرد یا فقط هارد؟"

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,389
نام
Ali
چندبار خواستم نظرم رو در مورد بازی بگم ولی هر بار بیخیال شدم ولی الان باید بگم بازی حداقل روی ps3 و 360 یه عنوان دسته چندمه و با اون تبلیغاتی که برای بازی شد خصوصا روی بخش درایوینگ بازی و اون عکسهای خیالی که منتشر میشد همون اول میخوره تو ذوق ادم و باید بگم قسمت هک بازی با زدن دکمه X در حد پرش در بازی ماریو قارچ خور هم هیجان نداره و اصلا گرافیک بازی اونم در محیطهای باز در حد بازی True Crime نصل قبلتره و از دوتا دیسک بازی کل حجم کاربردی بازی 7 گیگه که اگه کات سینهای چند زبانه و غیره رو در نظر نگیریم حجم محیط اصلی بازی به ذور به 4 گیگ میرسه و این نشون میده اصلا روی خود بازی کار نشده و فقط کات سین چند زبانه و صداهای چند زبانه نشستن ساختن و برای کسانی که تازه نشستن پای کنسول بازی شاید خوب و سرگرم کننده باشه ولی بعد از 29 سال این بازی یه چرت محض و با تقلید و ترکیب کردن بازیهای دیگه اونم بصورت افتضاح برای ps3 و 360 بود و این نصب بازی هم کاملا یک کلکه که یوبی سافت پیاده کرده تا حجم بازی رو دو دیسک و زیاد جلو بده ولی در کنسولهای جیتگ با ترکیب دو دیسک دیگه نیازی به نصب بازی روی هارد و فلش دیگه نیست و همون 7 گیگ میشه.

MohammadRe2a

کاربر سایت
Apr 25, 2014
31
نام
محمدرضا
چندبار خواستم نظرم رو در مورد بازی بگم ولی هر بار بیخیال شدم ولی الان باید بگم بازی حداقل روی ps3 و 360 یه عنوان دسته چندمه و با اون تبلیغاتی که برای بازی شد خصوصا روی بخش درایوینگ بازی و اون عکسهای خیالی که منتشر میشد همون اول میخوره تو ذوق ادم و باید بگم قسمت هک بازی با زدن دکمه X در حد پرش در بازی ماریو قارچ خور هم هیجان نداره و اصلا گرافیک بازی اونم در محیطهای باز در حد بازی True Crime نصل قبلتره و از دوتا دیسک بازی کل حجم کاربردی بازی 7 گیگه که اگه کات سینهای چند زبانه و غیره رو در نظر نگیریم حجم محیط اصلی بازی به ذور به 4 گیگ میرسه و این نشون میده اصلا روی خود بازی کار نشده و فقط کات سین چند زبانه و صداهای چند زبانه نشستن ساختن و برای کسانی که تازه نشستن پای کنسول بازی شاید خوب و سرگرم کننده باشه ولی بعد از 29 سال این بازی یه چرت محض و با تقلید و ترکیب کردن بازیهای دیگه اونم بصورت افتضاح برای ps3 و 360 بود و این نصب بازی هم کاملا یک کلکه که یوبی سافت پیاده کرده تا حجم بازی رو دو دیسک و زیاد جلو بده ولی در کنسولهای جیتگ با ترکیب دو دیسک دیگه نیازی به نصب بازی روی هارد و فلش دیگه نیست و همون 7 گیگ میشه.
حرفتو قبول دارم ولی روی کنسولای نسل 8 اصلا اینجوری که شما میگی نیست خیلی بازی محشریه.گرافیکشم دقیقا مثله اولین تریلرش تو e3 2012 که نشون داد هستش

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
حرفتو قبول دارم ولی روی کنسولای نسل 8 اصلا اینجوری که شما میگی نیست خیلی بازی محشریه.گرافیکشم دقیقا مثله اولین تریلرش تو e3 2012 که نشون داد هستش

من هم رو وان بازی کردم هم 360 هم پی سی با تنظیمات ultra....
به نظر من تفاوت بازی تو نسل7 و 8 کمه....پی سی گرافیکش خوبه اما اصلا به اون تریلر e3 نمیرسه به هیچ وجه......
اینم کلک یوبی بود برای اینکه کلی پول به جیب بزنه

rainman_8506

کاربر سایت
Jan 7, 2008
379
نام
صادق
علی ایول با مقایست با پرش ماریو قارچ خور کلی حال کردم=))=))
نظرت برای من محترم هست چون مثل خودم پیرمردی و عمرت اونم مثل من پایه همه نسل های گیم گزشته و از همه مهمتر از بچه های satsat هستی
در مورد بازی بگم من اسکرین شات های بازی دیدم بد نیست میخوام بگیرم اما با این نظری که تو دادی 2 دل شدم :-s

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من با علی آقا موافق هستم و متاسفانه با حرفی که شما زدید زیاد موافق نیستم. تفاوت در بین کنسول ها اونجوری که شما می گی متاسفانه نبود. من روی ps4 وxbo360 و روی یک High PC بازی را مقایسه کردم واقعا تغییر چشمگیری نداره.مطمئنا روی x360 خیلی در دید باشه که به نظر با توجه به بازی مثل gta v که روی همین سخت افزار توانست یک گرافیک قابل قبولی را ارائه بده اما ظاهرا اینا از قصد دوست داشتن که گرافیک بدی را برای بازی ارائه بدن. شاید بد کلمه مناسبی نباشه وبهتره بگیم نامناسب.

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
داداش. من تا حالا مشکلی نداشتم ۳ یا ۴ ساعت انلاین با ۹۷درصد بازی کردم چیزی نشره

داداش حرف تو درسته ولی رو کنسول های نسل جدید واقعا گرافیک خوبی داره و نمیشه ایرادی روش گذاشت

Last edited by a moderator:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,389
نام
Ali
علی ایول با مقایست با پرش ماریو قارچ خور کلی حال کردم=))=))
نظرت برای من محترم هست چون مثل خودم پیرمردی و عمرت اونم مثل من پایه همه نسل های گیم گزشته و از همه مهمتر از بچه های satsat هستی
در مورد بازی بگم من اسکرین شات های بازی دیدم بد نیست میخوام بگیرم اما با این نظری که تو دادی 2 دل شدم :-s

مخلصیم داداش
1-20070210065344.gif

کلا بگیری پشیمونی نگیری هم باز پشیمونی و بیشتر حرف من این بود که الکی این بازی رو بزرگ جلوه دادن ولی در عمل چندان پخی نبود و اگه دستگات جیتگ هست میتونی از تک لینک زیر که فقط 6 گیگ هست بازی رو دانلود کنی
73542_eynak.gif

http://www.firedrive.com/file/78FA330A4F576294

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اولا بگم امروز بعد از اتفاق وحشت ناک قطع شدن برق و پاک شدن پروفایل هام دوباره رفتم پای 360 و دیدم که دوباره خدا رو شکر تمام پروفام سر جاشونن

بعدشم بگم که من 1-1.5 ساعت دیگه (کلا =حدودا 2-3 ساعت) بازی کردم و بازی واقعا جذاب شده و نظر در موردش تغییر کرد! بازی عالیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر