Watch Dogs | Xbox 360

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام دوستان

میشه اطلاعات دیسک 1 رو دانلود کنم و با هورایزن بریزم رو فلش و دیسک 2 رو بخرم؟؟ ( نمیخوام برا چند گیگ پولمو هدر بدم:d ) اگه میشه لینک دانلود دیسک 1 بازیو بزارید :)

MohammadRe2a

کاربر سایت
Apr 25, 2014
31
نام
محمدرضا

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام دوستان یه راه خوب برای اینکه تاوسطای بازی اسکیل هام کامل شه می گید

برای باز کردن خیلی از skill ها باید حتما ماموریت های جانبی را کامل کنید تا Unlock بشه بعد می توانید Skill point های بدست آوردید را مصرف کنید.و Mini Game ها هم شامل این Unlock شدن میشه.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
این بازی چقدر لامصب سخته!!!

یعضی از مرحله هاش رسیده که تا 7 بار هم مردم!!

همین الان یکی از مرحله هاش توی act 2 بودم (باید میرفتی تو یک کارخونه یک چیزیو هک می کردی بعد می رفتی اتاق رئیس کارخونه بعد اون فرار می کرد و بعدشم تو باید میرفتی دنبالش بعد 5-6 تا ماشین محافظ هم میفرسته سرت تا بخبختت کنن.
جدا از ابتداش که شاید 3 باری مردم ، این تعقیب و گریز اخرش شاید بگم 7-8 بار مردم! لامصبا اصلن نمی میرن! همشم می زننت! تو این مرحله چیکار باید بکنم؟؟ لطفا!

--------------------

بازی جند act داره؟

دقیقا روی چند درصد داستان تموم میشه؟ با احتساب نرفتن ساید میشن ها

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
این بازی چقدر لامصب سخته!!!

یعضی از مرحله هاش رسیده که تا 7 بار هم مردم!!

همین الان یکی از مرحله هاش توی act 2 بودم (باید میرفتی تو یک کارخونه یک چیزیو هک می کردی بعد می رفتی اتاق رئیس کارخونه بعد اون فرار می کرد و بعدشم تو باید میرفتی دنبالش بعد 5-6 تا ماشین محافظ هم میفرسته سرت تا بخبختت کنن.
جدا از ابتداش که شاید 3 باری مردم ، این تعقیب و گریز اخرش شاید بگم 7-8 بار مردم! لامصبا اصلن نمی میرن! همشم می زننت! تو این مرحله چیکار باید بکنم؟؟ لطفا!

--------------------

بازی جند act داره؟

دقیقا روی چند درصد داستان تموم میشه؟ با احتساب نرفتن ساید میشن ها

آره من فکر میکردم خودم تو بازی مشکل دارم ولی واقعا سخته
مخصوصا مراحلی که باید یه convoy دشمن رو منهدم کنید!!
آخه میخواد سر دسته باند رو بدون اینکه گلوله ای بهش بزنی با اون همه بادی گارد knockdown کنی!!!

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

moein unreal

کاربر سایت
Nov 20, 2013
85
نام
Moein
آره من فکر میکردم خودم تو بازی مشکل دارم ولی واقعا سخته
مخصوصا مراحلی که باید یه convoy دشمن رو منهدم کنید!!
آخه میخواد سر دسته باند رو بدون اینکه گلوله ای بهش بزنی با اون همه بادی گارد knockdown کنی!!!

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

بازي ٥ act داره. خدايي اينجوريام سخت نبود. دوستان دقت كرديد انيميشن دويدن-حالت نقشه(همون منطقه دشمن ها كه قرمز هست)-.... مثل اساسينس كريد هست؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
دوستان اون مرحله که برای اولین بار با t-bone اشنا میشیم بهمون میگه هلی کوپتر تعقیب کن بعد از تعقیب هلی کوپتر میگه باید هکش کنی هلیکوپتر و نمیدونم سربازا هک کنی اونجا باید چیکار کرد میشه بگید من ردش کنم مرسی

moein unreal

کاربر سایت
Nov 20, 2013
85
نام
Moein
دوستان اون مرحله که برای اولین بار با t-bone اشنا میشیم بهمون میگه هلی کوپتر تعقیب کن بعد از تعقیب هلی کوپتر میگه باید هکش کنی هلیکوپتر و نمیدونم سربازا هک کنی اونجا باید چیکار کرد میشه بگید من ردش کنم مرسی

بايد سربازا رو دونه دونه مشخصاتشونو ببيني ٢ نفرو پيدا كني بعد مخفيانه بري بكشيشون و گوشيشونو هك كني كه يكيشون فرار ميكنه و بايد با ماشين بري دنبالش take down بكني

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

علیرضا 10

کاربر سایت
Jun 24, 2013
180
دوستان دقایقی پیش واچ داگز رو تموم کردم. انصافا بازی خوبی بود. بسی لذت بردیم، مخصوصا اینکه بعضی از مراحلشو میشد بدون دخالت به پایان برد. فقط یک کم رانندگیش ضعیف بود و یک کم هم نشونه گیری توی جاهای تنگ سخت بود. ضعف گرافیک هم بزرگترین ایراد بازی بود. پابان بازی رو هم باز گذاشتن که ادامه شو بسازن. بر خلاف جی تی ای که هر شماره شخصیت جدید داره تو این احتمالا باز هم آیدن نقش اول خواهد بود. در کل نمره 9 میتونه نمره خوبی برای این بازی باشه. مینی گیمهای خوبی هم داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر