Watch Dogs | Xbox 360

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
خوب منم بازی کردم برا حدود یه ساعت :d
گرافیکش مخصوصا بیرون به پای GTA V نمیرسه ولی خب بدهم نیست ولی محیط های داخلی پرجزییات هستن
ماشین ها اصلا خراب نمیشن و قدرت تخریب ندارن
ولی شوتینگ و کاور گیری و مخصوصا هک کردنش خیلی خوب کار شده
تقریبا به اندازه ی بازی یه بازی RPG اسکیل و مهارت داره
نقشش از GTA IV بزرگتره
کلی ماموریت جانبی از همون 15 دقیقه اول بازی فعال هست
در کل بیکار نمیمونید تو شهر
بازی خیلی خوبیه ولی با شاهکار یکی دو نسخه فاصله داره
راستی رادیوش هم کلی آهنگ راک داره ولی فکر نکنم مشهور باشن :d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
:d

اینو که میگم برید تست کنید ، ببینید هست
یکی تو تایپک ps4 میگفت ، طرف با الارم اتش ، پارکینگ پر اب کرده با هک و بعد دزد ها رو با باتوم میزده دزد های دیگه هم ماشین بلند میکنن ؟

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا

اینو که میگم برید تست کنید ، ببینید هست
یکی تو تایپک ps4 میگفت ، طرف با الارم اتش ، پارکینگ پر اب کرده با هک و بعد دزد ها رو با باتوم میزده دزد های دیگه هم ماشین بلند میکنن ؟
آقا دهنت سلویس !! من خودم تو PS4 دیدم، اگه تو Xbox بشه که دیگه ...... (((((((((((((((((((((=

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
آقا دهنت سلویس !! من خودم تو PS4 دیدم، اگه تو Xbox بشه که دیگه ...... (((((((((((((((((((((=

چرا نشه مگه قراره نسل فعلی و بعدی از لحاظ جزییات هم با هم فرق داشته باشن ؟
فقط از لحاط گرافیکی تفاوت دارن نه از لحاظ هک ها ، اگه هک باشه پس میشه ...;;)

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
خوب منم بازی کردم برا حدود یه ساعت :d
گرافیکش مخصوصا بیرون به پای GTA V نمیرسه ولی خب بدهم نیست ولی محیط های داخلی پرجزییات هستن
ماشین ها اصلا خراب نمیشن و قدرت تخریب ندارن
ولی شوتینگ و کاور گیری و مخصوصا هک کردنش خیلی خوب کار شده
تقریبا به اندازه ی بازی یه بازی RPG اسکیل و مهارت داره
نقشش از GTA IV بزرگتره
کلی ماموریت جانبی از همون 15 دقیقه اول بازی فعال هست
در کل بیکار نمیمونید تو شهر
بازی خیلی خوبیه ولی با شاهکار یکی دو نسخه فاصله داره
راستی رادیوش هم کلی آهنگ راک داره ولی فکر نکنم مشهور باشن :d

ماشین ها اصلا خراب نمیشن؟؟؟جدی میگی؟؟؟یعنی چی؟؟؟
همینکه آهنگای راک گذاشتن خودش خعلی خوبه...

Pedram ag

کاربر سایت
Mar 19, 2013
101
نام
Ped2g
ببینید تصادف میکنید آسیب میبینید ولی بگیر نگیر داره.من خودم رو360شيشه ماشین رو هم خورد کردم

Sent from my HTC One using Tapatalk

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,629
آقا من چندتا تتریلر رو 360 دیدم منتها شهرش اصلآ روح نداره مثه gta اصلآ انگار شهر ارواح اینقدر خلوته شباش هم که اصلآ اینقدر آرومه خیلی ساکت میزنه اونای که بازی کردن همینجوریه یا من توهم زدم؟

MAHDI PC

کاربر سایت
Aug 27, 2012
17
نام
مهدی
لباس فروشی داره؟ یا تا اخر با پالتویم؟
)x
اسلحه فروشی چی؟
ساحل داره؟
پارتی چی؟
ماشین میشه خرید؟
اینترنت میشه رفت؟
اصن open world ه؟

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
شهرش تمام زمان شلوغ هستش .

لباس فروشی داره ولی همشون مثل همون لباس با طرحای مختلف هستند

تنوع اسلحه بسیار زیادی داری همراه با سیستم کرفتینگ انواع بمب و ...

ماشین هم میشه خرید ولی نمیشه اسپورتشون کرد تنوع ماشین هاشم بد نیست یعنی قابل قبوله .

برای FAST TRAVEL میشه از قطار شهری استفاده کرد چون مثل GTA تاکسی نداره .

بازی ماموریت های متفرقش به قدری زیاده که ادم حس میکنه قرار نیست بازی تموم بشه .

ماشین ها کاملا دارای فیزیک هستند و اسیب میبینند و در اخر اتیش میگیرند و موتور هم همینطور البته با شدت موتور به جایی برخورد کنید پرت میشید پایین .

توی بازی هر چیزی رو میشه هک کرد از پنکه توی مغازه ها گرفته تا سیستم های ctOS .

توی بازی HideOut دارید برای خوابیدن , لباس عوض کردن و ....

تعقیب و گریز ها با ازادی عملی که بازی بهتون میده ( هک کردن پل و چراق راهنما و ... ) بسیار لذت بخشه همینطور هندلینگ ماشین ها خیلی روون و خوبه من که خیلی راضی بودم .

بازی از داستان متوسطی برخورداره که در روند بازی متوجهش خواهید شد .

هوش مصنوعی بازی فوق العاده هستش . ( مثال : وقتی امبولانس و اتش نشانی رد میشه مردم برمیگردن نگاه میکنن که ببینن چی شده یا مثلا تیراندازی شدنی سریع عکس العمل نشون میدن )

توی خیابون هرکسی که موبایل دستش باشه میتونید اس ام اس دادنشو یا مکالمشو یا حتی حساب بانکیش رو چک و هک کنید .

اگر بازم سوالی بود در خدمتم . ( حدود 6 ساعت بازی کردم )

Danials

کاربر سایت
Feb 21, 2014
12
بنده هم دیروز عصر بازی رو گرفتم و چند ساعتی نشستم پاش و با یک نا امیدی کامل رو به رو شدم. اساسا هم این نا امیدی بخاطر جوی بود که خود سازندگان به شکل رقابتی با جی تی ای راه انداختن در حالی که از هیچ نظری بازیشون نزدیک هم نیست به جی تی ای و این مقایسه به شدت مضحک بود. این بازی در فیزیک تیر اندازی و رانندگی و طراحی شهر و میزان زنده بودنش باید با ساینت رو 4 مقایسه بشه که خیلی به هم شباهت دارن.
فیزیک رانندگی اصلا به زیبایی LA noir نیست و در بهترین حالت کمی از ساینت رو بهتره همین. خیابون ها اکثرا دو بانده هستن و کوچیک ، تعقیب و گریز ها با ماشین هیچ لذتی برای کسی که جی تی ای بازی کرده نداره. نو آوری هایی که راجع به مسئله هک هست بازی رو جلو می بره و این تنها نکته ی منحصر به فردش هست.
گاز دادن و پیچیدن ساده توی هر خیابونی به تِیک زدن هایی نا معقول تبدیل میشه و لرزش دوربین هم باعث میشه بیشتر یاد بازی های ماشین سواری آرکید درجه دو بیوفتیم.
البته تخریب ماشین ها دیگه کمترین کاری بوده که می تونستن انجام بدن که خب هست توی بازی ولی هیچ نکته خاصی به حساب نمیاد برای یک بازی ای که در انتهای نسل هفتم اومده. خلاصه که با کلی انتظار و امید در بی بازی ای رفتم و بازی رو گرفتم اما شبم رو پای فیفا 14 تمام کردم.
در حالیکه بعد از ظهری که جی تی ای رو گرفتم تا فردا ظهر توان بلند شدن از پای کنسول رو نداشتم و تا همین الان هم با بخش آنلاین سرگرم هستم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر