Watch Dogs | Xbox 360

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
اونایی که سنگ نسل بعد را هی دارن به سینه میزنن برن دعا کنن نسل بعدی حالا حالاها نیاد چون با این وضعیت هک کردن کنسول جدید قیمتهای کذایی کنسولها و سیستم و سیاست های جدید مایکروسافت باید کم کم باور کنیم اخرین کنسولی که در ایران وجود داره ایکس باکس 360 خواهد بود....

تا بخواد نسل بعدی تو ایران جا بیوفته کنسولها هک بشن قیمتها ارزونتر بشن و ... حداقل 6 سال طول میکشه (البته در خوش بینانه ترین حالت).... در ضمن باید خیلی شانس بیاریم که مایکروسافت در نسل جدید بازیهاش رو روی دی وی دی بده بیرون چون من یه چیزایی شنیدم که نسل بعد امکان داره برای جلوگیری از کپی کردن دیگه چیزی به نام دیسک خام وجود نداشته باشه؟؟!!

آخرین ویرایش:

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
دوست عریز درسته واسه نسل حاضر تایید شده ولی انتظار نداشته باش اون تریلری رو که دیدید رو کنسول ببینید اون رو یه کامپیوتر قدرتمند اجرا شده با وجود اینکه دسته ایکس باکس بود تو E3
من اصلا نمیگم گرافیکی که توی تریلر دیدیم روی کنسول های نسل حاضر هم اجرا میشه اصلا گرافیک روی کنسول های این نسل در حد ماریو ! من بحثم اینه که روی کنسول های این نسل میاد همین . حالا باز یه عده میان نظرات تخصصی میگن و بگن برای نسل بعده !8-|

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
روی این نسل میاد ولی خیلی افکتها و کیفیت تکسچرها و محیط و شخصیتها افت زیادی نسبت به نسخه پی سی خواهند داشت این دوره یکی دوساله دوره ای است که مایه دارهای دنیای گیمینگ از خرجی که برای سیستمهاشون کردند نهایت لذت رو ببرند و به کنسول بازها حسابی پز بدند! نوش جانشان!

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
این بازی در سال 2013 عرضه میشود.
داستان بازی در سال 2003 است و زمانی که شخصی به نام Raymond Kenney ویروسی را به منبع اصلی برق شهر نیویورک وارد میکند و موجب قطعی برق
55میلیون آمریکای میشود.دلیل این امر برای اینکه این شهر توسط برنامه به نام cTOS کنترل میشود.
اما cTOS چیه؟ cTOS یک برنامه ایی است که کنترل برق و ترافیک و... شهر رو در دست دارد و توسط شرکتی به نام private company اداره میشود. یعنی تمامی اعمال این شهر زیر نظر این شرکت است.
اما شخصیت داستانی ما فردی به نام Aiden است که یک هکر ماهر میباشد.
مسئولیت ما این که به دنبال سر منشاء این ویروس باشیم.
شما در بازی میتوانید قطار ها و موبایل های مردم و... هم هک کنید.
همچنین ساخت این بازی بر عهده Ubisoft Montreal است که در طول دو سال اخیر ، بر روی این شوتر سوم شخص کار می کرده است.
این بازی برای پلتفرم های Xbox360-Ps3-Pc عرضه خواهد شد.
داستان این بازی خیلی زیبا تر از چیزی هست که فکرشو میکنید.
آقا این رو که من تو پردیس گیم نوشتم کپی میکنی منبع و اسم نویسند رو بگو:d

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
یه سری پستارو خوندم گفتم ماهم یه اظهار نظری بکنیم !

سره زندگیم :d شَرت میبندم که این بازی ماله همین نسله - همین x360 و ps3 خودمون ...!!! میگید نه نیگا کنید !

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
توجه!!!
با اجازه ی دوستان من یه پست بدم که همه چی ختم به خیر بشه.
من فکر میکنم (یعنی مطمئنم) از همون پست های اول یه Misunderstandig ـه بزرگ بین دوستان پیش اومده. :D
منظور من و تمام دوستانی که از واژه ی نسل بعد استفاده کردیم صرفا کیفیت بازی بوده نه اینکه روی پلتفرم های نسل بعد میاد و روی X360 و PS3 نمیاد.
بارها هم سعی کردیم توضیح بدیم ولی چون جو تاپیک بهم ریخته بود کسی متوجه نشد.
دوستان، عزیزان، ما میدونیم این بازی برای X360 و PS3 میاد و از ته دل هم امیدواریم که با بهترین کیفیت ممکن برای این دو کنسول عرضه بشه، ولی از طرفی هم میدونیم که اون کیفیتی که نمایش داده شد مخصوص PC بود و اون کیفیت (دقیقا به همون شکل و همون جزئیات) روی کنسول های حاضر ممکن نخواهد بود.
از طرفی هم Yves Guillemot تو مصاحبش وقتی در مورد پلتفرم های بازی ازش سوال شد گفت که بازی برای PC و کنسول های حاضر (PS3 و X360) میاد و در آخر از عبارت ...And We Will See استفاده کرد، که میشه برداشت کرد نسخه ای با کیفیت نمایش داده شد برای کنسول های نسل بعد هم ممکنه بیاد.
امیدوارم همه ابهام ها برطرف شده باشه و دیگه شاهد درگیری و بی احترامی بین دوستان نباشیم.
یه سری پستارو خوندم گفتم ماهم یه اظهار نظری بکنیم !
سره زندگیم :d شَرت میبندم که این بازی ماله همین نسله - همین x360 و ps3 خودمون ...!!! میگید نه نیگا کنید !
جواب شما هم همین بالا گفتم. لازم نیست سره زندگیت شرط ببندی. :D
این بازی در سال 2013 عرضه میشود.
داستان بازی در سال 2003 است و زمانی که شخصی به نام Raymond Kenney ویروسی را به منبع اصلی برق شهر نیویورک وارد میکند و موجب قطعی برق
55میلیون آمریکای میشود.دلیل این امر برای اینکه این شهر توسط برنامه به نام cTOS کنترل میشود.
اما cTOS چیه؟ cTOS یک برنامه ایی است که کنترل برق و ترافیک و... شهر رو در دست دارد و توسط شرکتی به نام private company اداره میشود. یعنی تمامی اعمال این شهر زیر نظر این شرکت است.

دوست عزیز شما و اون دوستی که میگه مطلب رو نوشته یه نکته رو اشتباه متوجه شدید.
داستان بازی در سال 2013 هست.
اون قسمتی که نوشته شده شخصی ویروسی رو وارد منبع اصلی شهر میکنه و خاموشی پیش میاد مربوط به سال 2003 هست. و بعد از اون (و برای جلوگیری از دوباره اتفاق افتادن اون فاجعه) در سال 2011 سیستم CTOS به وچود میاد که همونطور که توضیح دادید همه ی منابع رو کنترل میکنه.
حالا ما (تو بازی) در سال 2013 هستیم و Pierce و ادامه ی ماجرا.​

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
ممنون بابت روشن سازیت مارشال جان - منم اینارو که گفتی میدونستم ! :d فقط خواستم یه پست یه نَمه! fun بدم

بچه ها از این حال و هوای کل کل بیان بیرون .... ;)

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
باو مگه نمیگفتید Max Payne 3 هم خیلی عجیب ـه که تو این نسل اجرا میشه؟!
خب این هم مثل همون میشه دیگه حالا یه نمه از نمایشش تو E3 کمتر!!!

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,480
یه بازی چه ارزشی داره که دارید دعوا میکنید.برای این نسل یا نسل بعد،چه فرقی میکنه،اونایی که توانایی خرید کنسول نسل بعد رو دارن مبارکشون باشه.اونایی هم که توانایی خرید کنسول نسل بعد رو ندارن مثل من بعد از 3-4 سال بخرند.خودم ایکس باکسمو زمانی گرفتم که 200 تومان بود.4 سال بعد از ورود کنسول.
Sent from my GT-S5670 using Tapatalk

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
باو مگه نمیگفتید Max Payne 3 هم خیلی عجیب ـه که تو این نسل اجرا میشه؟!
خب این هم مثل همون میشه دیگه حالا یه نمه از نمایشش تو E3 کمتر!!!
داداش تو هوشياري اين پستو نوشتي؟:d

یه بازی چه ارزشی داره که دارید دعوا میکنید.برای این نسل یا نسل بعد،چه فرقی میکنه،اونایی که توانایی خرید کنسول نسل بعد رو دارن مبارکشون باشه.اونایی هم که توانایی خرید کنسول نسل بعد رو ندارن مثل من بعد از 3-4 سال بخرند.خودم ایکس باکسمو زمانی گرفتم که 200 تومان بود.4 سال بعد از ورود کنسول.
داداش حرف شما هم محترم ميدونم درست نيست پست شمارو نقل قول كنم چون كاملا درسته ولي اين كه دعوا نيست فقط يه بحث دوستانس و تاپيك براي نقد و انقاد در مورد يه بازي هستش ديگه;):d

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
جدای همه چیز های که تو باز ی نمایش داده شد وحشتناک ترین فیزیکی که تا الان نشان داده شد را تو باز ی به نمایش گذاشتند !

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
حتی اگه نصفه این گرافیکی که تو تریلر نشون دادنم داشته باشه ن ازش حمایت میکنم
گیم پلی و گرافیک بازی واقعا عالیه و یکی از بهترین رقیبای بازی های انحصاریه ps3 مثل TLOU - beyond میتونه باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر