Watch Dogs | PC

watch-dogs-2.jpg

خوب چند ساعت قبل ubاز ipجدیدش به اسم Watch Dogs پرده برداری کرد

اطلاعات جدید به پست اول اضافه می شود !

تاریخ عرضه بازی هم برای 2013 مشخص شده

تصاویر :

.

WATCH DOGS
HD
SD

...............................................

برای مشاهده تصویر اصلی (652x247) روی این نوار کلیک کنید.
156_2222222222222222.jpg

اولین نمایش از بازی Watch Dogs برای ps4
HD H.264 MP4 244.7MB Download
Hi-Res H.264 MP4 103.0MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 25.7MB Download

Ubisoft امروز رسما تایید کرد که بازی Open-World آینده اش یعنی Watch Dogs در تاریخ 19 نوامبر 2013 عرضه خواهد شد. این باری 3 روز بعد یعنی 22 ماه نوامبر در اروپا نیز عرضه خواهد شد.

همچنین UbiSoft تایید کرده که این بازی برای کنسول های X360، PS3 و PC عرضه خواهد شد. اخیرا نیز اعلام شده بود این نسخه از بازی برای کنسول PS4 (در زمان عرضه کنسول) نیز منتشر خواهد شد. این در حالی است که شرکـت Sony اعلام نموده کنسول PS4 در سال 2013 روانه بازار خواهد شد.

از سوی دیگر، طبق اعلام UBI که این بازی برای کلیه کنسول های نسل بعد عرضه خواهد شد؛ باید تا 21 می منتظر نسل بعدی کنسول Microsoft نیز باشیم.

قابل ذکر است شرکت UbiSoft، نسخه های متعددی از این بازی را زمان عرضه، روانه بازار خواهد کرد که اطلاعاتی از این نسخه ها اعلام نموده است. این پک ها با نام های: ،Dedsec Edition Vigilante Edition، Uplay Exclusive Edition و Special Edition عرضه خواهد شد.

zfdw05jumkwsl3gj2w.jpg

the Dedsec Edition شامل:

• فیگور 23 سانتی Aiden Pearce
  • Steelbook
  • DedSec Collector box
  • Artbook های Watch_Dogs
  • OST های بازی
  • نقشه Chicago بازی
  • 4 عدد collectible cards
  • 3 عدد مدال انحصاری

+ سه مرحله Single Player که با نام های “Palace Pack” و “Signature Shot” و “Breakthrough Pack” نامیده می شود. هر ماموریت شامل Reward های مخصوص خودش نیز می باشد.

The Vigilante Edition:

• Vigilante Collector box
  • کلاه مخصوص Aiden Pearce
  • ماسک مخصوص Aiden Pearce
  • OST های بازی

+ مراحل و ماموریت هایی که در بالا به آن اشاره شد.

همچنین پک Uplay Exclusive Edition نیز فقط از طریق سایت Uplay قابل خرید است و شامل کلیه محتویات اضافی بازی بعلاوه steelbook می باشد. در نهایت آخرین پک با نام Special Edition عرضه خواهد شد. اگر قصد خرید محتویات اضافی برای بازی را ندارید این پک بهترین نسخه

Last edited by a moderator:

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
نه اخه از همه سمج تر و بد قلق تر این پلیسان کار پیچوندنشون و فرار کردن از دستشون کار خدا اصلا یک جورین دهنم صاف میشه تا بپیچونمشون :d
اینو میشه از هم نقطه قوت دید هم ضعف!!!
از نظر من که نکته قوته

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دوستان دوباره توجهتون رو جلب میکنیم به این دو تا ویدیو :

watch?v=L_A6Z3gkXlk
watch?v=JGRsrFdwb2c#t=91

اولی مقایسه بازی با تریلر E3 سال 2012
دومی هم مقابسه بازی با GTA IV نسخه ی PC (شدیدا پیشهناد میشه ببینید تا به افتضاحی که یوبی بالا اورده پی ببرید)

شما علاقه ی زیادی به بن شدن دارید احتمالا 100 بار گفتن با gta مقایسش نکنید که دعوا بشه اگه من gta 4 با 5 بازی کردم اینم دارم بازی می کنم گرافیک watch dogs خیلی بهتره با این تفاسیر که gta 5 گرافیکش برای کنسول باور نکردنی خوب بود اما هر ادمی فن بازی در نیاره مشخصه که watch dogs به مراتب گرافیکش بهتره طبیعی هم هست

Just Amir

کاربر سایت
Aug 15, 2010
240
نام
Amir
بازی تموم شد
در کل برای ماموریت های اصلی بین 15-20 ساعت زمان لازم بود
نوآوری های جالبی تو بازی به کار رفته بود،روی هم رفته ارزش یکبار تجربه کردن داشت
امیدوارم تو WD II به قولهاشون حداقل در زمینه گرافیک عمل کنن
من به بازی در کل 8.5 میدم

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
شما علاقه ی زیادی به بن شدن دارید احتمالا 100 بار گفتن با gta مقایسش نکنید که دعوا بشه اگه من gta 4 با 5 بازی کردم اینم دارم بازی می کنم گرافیک watch dogs خیلی بهتره با این تفاسیر که gta 5 گرافیکش برای کنسول باور نکردنی خوب بود اما هر ادمی فن بازی در نیاره مشخصه که watch dogs به مراتب گرافیکش بهتره طبیعی هم هست
من هیچ علاقه ای به کوبیدن بازی ندارم فقط میخوام نشون بدم یوبی نمیبایست خودش رو رقیب راکستار اعلام میکرد بعدم مقایسه GTA IV رو PC بوده GTA V نبوده که بگیم اون مال نسل 8 این مال نسل 7 یه چیزی دیگه هم شما اصلا لینک بالایی رو دیدی که میگی من دارم گرافیک کل بازی رو مقایسه میکنم ؟

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
یک جورایی نقطه ضعف میدونم این یکم مصنوعی میکنه بازی انگار پلیس اون بغل وایساده تا اون بگن پلیس این بریزه سرت یکم مصنوعی
نه من اینو نمیگم....
منظورم از نقطه قوت تعقیب و گریز های طولانیه.ولی از نظر اینکه پلیشا سریع سرت میریزن
،آره مصنوعیه

- - -ویرایش - - -

بازی تموم شد
در کل برای ماموریت های اصلی بین 15-20 ساعت زمان لازم بود
نوآوری های جالبی تو بازی به کار رفته بود،روی هم رفته ارزش یکبار تجربه کردن داشت
امیدوارم تو WD II به قولهاشون حداقل در زمینه گرافیک عمل کنن
من به بازی در کل 8.5 میدم
حقش هم همینه.شایدم نیم نمره بیشتر

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
اونایی که دارن هی بازی رو میکوبن،...
بسته دیگه‌!آقا ما فهمیدیم یوبی سافت گند زده.تمومش کن دیگه!)xشما بازی نکن اگه انقدر بده.اینقدری‌که شما میگی بازی بده یا بازی نکردی یا همه چیو سر low بازی کردی!!!
اینقدر نکوب دیگه.اینهمه افراد دارن در مورد خوبیای بازی میگن اونوقت بعضیا همش ایراد میگرن.:-b
بازی از نظر گرافیک در سطح خیلی خوبی قرار داره و تنوع NPC ها خیلی زیاده.
معموریتاشم صد درصد از جی تی ای بهتره.مخفی کاری و هک!همین هک نصف جی تی ایو قورت میده!عزیز من شما یه مقدار نظر بقیه رو ببین و بازی رو انجام بده.اونوقته که میفهمی نصف واچ داگز زیر زمینه=;
مطمئنم هنوز بازی رو حتی بازی هم نکردی !!
اینو با GTA V اصلا مقایسه نکن !!وقتی میگی ماموریتاش خندم میگیره !! هوش مصنوعی اون کجا فیزیک اون کجا و این کجا !!
هیچ چیزش سرجای خودش نیست این بازی !!
ما مشکلات بازی رو میگیم !! پدر کشتگی با یوبی نداریم که !
این فقط یه بازیه !
اصلا ادم اسفالت زمین رو میبینه حالش خراب میشه چه برسه به جاهای دیگش !
بازی رو تنظیمات اخر دارم بازی میکنم !!!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
خوب مثل همیشه من باید دوباره بحثو عوض کنم :| :D
انگار تا ابد این دوتا بازی قراره با هم مقایسه بشن در صورتی که هیچ ربطی هم به هم ندارن :|

---

نمیدونم مهمه یا نه ولی این زنه Aysha Tyler رو من بالاخره پیدا کردم :D نمیبدونم کسی پیدا کرده یا نه ولی ایناهاش:

wcj0se74xj6uw6jw5d9w.jpg

عکسو کوچیک کردم! :D
کنارش وایسادم یک عکس باهاش بگیرم تو همین چند ثانیه دویست بار بهم گفت Go Away Go Way :| :|
اینم خود واقعیشه:
aisha_tyler-211.jpg

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
دوستان دوباره توجهتون رو جلب میکنیم به این دو تا ویدیو :

watch?v=L_A6Z3gkXlk
watch?v=JGRsrFdwb2c#t=91

اولی مقایسه بازی با تریلر E3 سال 2012
دومی هم مقابسه بازی با GTA IV نسخه ی PC (شدیدا پیشهناد میشه ببینید تا به افتضاحی که یوبی بالا اورده پی ببرید)
نسبت به تریلر 2012، کلا یه باز دیگه شده! مخصوصا تو افکت دود و بارون . . .
افکت دود بازی که نگاه میکردم کاملا دو بعدیه از هر جهت نگاه کنی باهات میچرخه.

درباره GTA iv هم یک چیزی که هست اینه، فیزیک ماشین ها به خصوص توی این بازی اینقدر عالی بود که حتا توی GTA V هم من ندیدم! ولی باز هم این ها موتورشون اولین بازیه کاملا واضحه خیلی قسمت هارو به فکرشون نرسیده بوده یا اصلا توجه ای نکردن و برنامه نویسی نشده.
خیلی از این نکات که توی GTA بود رو من نمیدونستم اصلا!

Optimus

کاربر سایت
Oct 7, 2013
200
نام
علی
انگار تا ابد این دوتا بازی قراره با هم مقایسه بشن در صورتی که هیچ ربطی هم به هم ندارن :|

---

نمیدونم مهمه یا نه ولی این زنه Aysha Tyler رو من بالاخره پیدا کردم :D نمیبدونم کسی پیدا کرده یا نه ولی ایناهاش:

wcj0se74xj6uw6jw5d9w.jpg

کنارش وایسادم یک عکس باهاش بگیرم تو همین چند ثانیه دویست بار بهم گفت Go Away Go Way :| :|
اینم خود واقعیشه:
aisha_tyler-211.jpg
این همون مرحله هست که باید بری تو لابی اون برج بلنده با موبایل یکی میگه پیدا کنی، منم همونجا پیداش کردم:d

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک

---

wcj0se74xj6uw6jw5d9w.jpg

اینم خود واقعیشه:
aisha_tyler-211.jpg

من اصلا اینجا به این توجه نکردم :d

Optimus

کاربر سایت
Oct 7, 2013
200
نام
علی
این بازی بر روی pc گرافیک خیلی خوبی داره ولی روی ps4 واقعا افتضاح و مسخرس .ps4 همین اول نسلی کم اورده
PS4 کم نیاورده علتش مشکل دار بودن انجین جدید یوبی سافت، عرضه شدن این بازی برای نسل قبل هست. اگر دست از سر نسل قبل بردارن خیلی بهتر از اینو میتونن رو هم 4 و هم رو PC اجرا کنن

erfan_021

کاربر سایت
Aug 26, 2010
353
نام
مـحـمـد
این بازی به هیچ عنوان با اون همه تبلیغاتی که از قبل دربارش شد و گرافیک شاهکار و غیره و فلان نبود
به نظرم این بازی حالا حالا ها کار داره
یه جورایی به جرات میتونم بگم گند زدن رو یه عنوانی که میتونست شاهکار بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر