Warhammer 40,000: Space Marine | PC

2a1106-721x1024.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Relic Entertainment
Publisher: THQ
Genre: Action - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: September 06, 2011

بخش 3) لینک ها:

Game Official Website
GameSpot
Trailer 1
Trailer 2
Screenshots

بخش 3) توضیحات:

بازی دیگری از سری Warhammer و استودیوی خوش نام Relic. استودیوی Relic که پیش از این عناوین تحسین شده Company of Heroes و Dawn of War را در کارنامه دارد عنوان کرده این بازی با استفاده از موتوری ساخته خواهد شد که برای کنسولها هم مناسب است.

در این بازی شما در نقش یه Space Marine که یک سوپر سرباز قوی است ظاهر خواهید شد و باید در مقابل Orc ها مقابله کنید.

تمام ایده های این بازی برگرفته شده از سری Warhammer 40000 هستندو Finisher های متعددی برای بازی در نظر گرفته شده اند که حس خشونت بازی را بالا خواهد برد.

لازم به ذکر است که ابتدا Relic اعلام کرده بود بازی تنها برای PS3 و Xbox 360 ساخته خواهد شد ولی پس از آن اعلام کرد بازی برای PC هم عرضه می شود.

بازی Warhammer 40,000: Space Marine در سه ماهه دوم سال 2011 برای هر سه پلتفرم PC/PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد.​
[/CENTER]

Minimum Configuration​

OS - Windows XP SP3, Windows Vista SP1, Windows 7
Processor - 2.0Ghz Dual core CPU (any Core 2 Duo or AMD X2 or better)
RAM - 1GB (XP), 2GB (Vista), 2GB (Windows 7)
Hard Drive - 20 GB space free (10 GB free after install)
Video Card - 256MB Video Card using Shader Model 3 & DirectX 9.0 or better (Performance equivalent to an AMD Radeon 3850 or NVIDIA GeForce 8800GT)
Online Steam account

Recommended Configuration

OS - Windows 7
Processor - Any Quad-core AMD or Intel Processor
RAM - 1GB (XP), 2GB (Vista), 2GB (Windows 7)
Hard Drive - 20 GB space free (10 GB free after install)
Video Card - 512MB Video Card using Shader Model 3 & DirectX 9.0 or better (Performance equivalent to an AMD Radeon 5750 or NVIDIA GeForce GTX 260)
Online Steam account​

آخرین ویرایش:

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
مشکلی ندارن اکثرا فول هستن فقط از کیفیت ویدئو ها کاسته میشه و زبان های اضافی حذف میشه.

ای بابا منم نسخه ی بلک باکس دانلود کردم !
این کیفیت ویدیو ها که میگی تا چه حد کاسته میشه !؟ خیلی چشم گیره !؟

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
ای بابا منم نسخه ی بلک باکس دانلود کردم !
این کیفیت ویدیو ها که میگی تا چه حد کاسته میشه !؟ خیلی چشم گیره !؟
نه نسخه بلک باکس ویدئوهاش کیفیت شون پایین نیومده.
بلک باکس دو تا نسخه از این بازی داره. یکی نسخه Lossless (یعنی کامل و بینقص) که 2.1 گیگ هستش و فقط زبان های دیگه غیر از انگلیسی ازش حذف شده و خود بازی کامله، یکی هم یه نسخه دیگه که Loss داره و یه چیزایی ازش زدن و کیفیت فیلم هاش رو پایین آوردن که اون یک و خرده ای گیگ هستش.
اگه نسخه 2.1 گیگی رو دارید می گیرید خیال تون راحت باشه.
عکس زیر رو ببینید و به کمله Full Rip (کامل و بی نقص) در نسخه 2.09 گیگی دقت کنید:

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
نه نسخه بلک باکس ویدئوهاش کیفیت شون پایین نیومده.
بلک باکس دو تا نسخه از این بازی داره. یکی نسخه Lossless (یعنی کامل و بینقص) که 2.1 گیگ هستش و فقط زبان های دیگه غیر از انگلیسی ازش حذف شده و خود بازی کامله، یکی هم یه نسخه دیگه که Loss داره و یه چیزایی ازش زدن و کیفیت فیلم هاش رو پایین آوردن که اون یک و خرده ای گیگ هستش.
اگه نسخه 2.1 گیگی رو دارید می گیرید خیال تون راحت باشه.
عکس زیر رو ببینید و به کمله Full Rip (کامل و بی نقص) در نسخه 2.09 گیگی دقت کنید:

آره من نسخه ی 2.1 رو دیروز دان کردم؛ خیالم راحت شد ! :D

The Spectre

کاربر سایت
Jun 18, 2010
413
نام
کامیاب
خوب دوستانی که بازی براشون اجرا نمیشه (اصلا باز نمیشه) از این روش استفاده کنند.برای من عمل کرد:
محض احتیاط اول بازی رو اگه نصب کردید Uninstall کنید. بعد از نصب اگه نیاز به کرک داشت انجام بدید اگه نداشت که هیچی.
سپس این فایل رو دانلود کنین :

http://www.mediafire.com/?8tyjr5sl0bey3zp

فایل 31 مگ هست و بصورت zip میباشد.
توی فایل بالا دو فولدر هست یکی به نام Steam و دیگری به نام SteamUpdate.
توجه کنید که بعد از دانلود باید فولدر Steam Update حدود 89 مگابایت باشد.
اول از پوشه ی اولی استیم رو نصب کنید.وقتی نصب شد اگر به اینترنت متصل باشید یه صفحه کوچک خاکستری میاد که داره Steam رو آپدیت میکنه.این صفحه رو ببندید.سپس به فولدر Steam Update رفته و تمامی محتویات این پوشه رو کپی و به محل نصب Steam انتقال بدید.حالا ویندوز رو Restart کنید.وقتی سیستم بالا اومد میتونید از بازی لذت ببرید.(البته ممکنه نیاز به قطع کردن اینترنت داشته باشید)

توجه: این روش برای ورژن 8 گیگی بازی عمل کرد.

سوالی بود در خدمتم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Molana

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من بازی رو تموم کردم ...
خیلی کم بود، دو روزه تمومش کردم
البته بس که قشنگ بود خوردمش !!
پایان بازیش ناجوانمردانه بود ! اکشن بازی خیلی خوب بود ! یه کم یکنواخت بود ....
تنوع اسلحه ها و کاربردشون بسیار عالی بود ...
مهمات خیلی زیادی زیاد بود تو محیط :d
در حدی که اگر هوس میکردی میرفتی سراغ کلوس کامبت !!!

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
کوروش جون گیم پلی بازی چند ساعت برات طول کشید ؟
من بازی رو نصب کردم و سالم بودنش رو هم تست کردم ولی بد جوری هایپ این دنیای warhammer شدم و دارم Dawn of war II رو فعلا ً می زنم بعدش میام سراغ این بازی !!! :D
دیشب تا ساعت 2 نصف شب داشتم Dawn of war II بازی می کردم عجب ترکیب جالبی از استراتژیک و نقش آفرینی ارائه داده ! بدجور اعتیاد آوره !

• Like
Reactions: koorosh sh

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
کوروش جون گیم پلی بازی چند ساعت برات طول کشید ؟
من بازی رو نصب کردم و سالم بودنش رو هم تست کردم ولی بد جوری هایپ این دنیای warhammer شدم و دارم Dawn of war II رو فعلا ً می زنم بعدش میام سراغ این بازی !!! :D
دیشب تا ساعت 2 نصف شب داشتم Dawn of war II بازی می کردم عجب ترکیب جالبی از استراتژیک و نقش آفرینی ارائه داده ! بدجور اعتیاد آوره !
بازی روی مدیوم فکر کنم 6 ساعت کشید
متوسط البته ..

• Like
Reactions: Molana

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
من با هزار بدبختی بلاخره دیشب بازی رو دانلود کردم و رفتم داخل بازی، واقعا اکشن نرم و زیبایی داره ولی از شانس بد من پاورم سوخت، امروزم پاور خریدم، نتم داغون شده پینگ 1130، اگه درست شد میام کامل مولتیش رو توضیح میدم :D

azimihesam

کاربر سایت
Mar 17, 2007
13
نام
حسام
واقعاً بازی اکشن سوم شخص به این میگن به نظر من این بازی ترکیب بسیار عالی از بازی gears of war و darksider بود. تو این چند ماه این بازی تنها بازی بود که منو راضی کرد

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من حدود ۳ ساعت پیش نصب کردم یک سره تا چپتر 12اومدم. الانمAlt+tab زدم بیام اینجا نظر بدم برگردم بازی.:d

یعنی‌ یکی‌ از بهترین و سرگرم کننده‌ترین بازی‌های امسال رو شاهد هستیم، اصلا این همه بازی کردم یک ذره هم خسته نشدم. داستانش هم که فوق‌العاده هست.

اسپویلر رو کسایی‌ که تا چپتر 12نرفتن نخونن.:d
And chaos shall take over this world :d
خوب تمومش کردیم،
yahoo_4.gif
دومین بازی‌ای بود کهIN one go تموم کردم.
yahoo_4.gif
آخرش خیلی‌ نا جوان مردانه بود. :(

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من حدود ۳ ساعت پیش نصب کردم یک سره تا چپتر 12اومدم. الانمAlt+tab زدم بیام اینجا نظر بدم برگردم بازی.:d

یعنی‌ یکی‌ از بهترین و سرگرم کننده‌ترین بازی‌های امسال رو شاهد هستیم، اصلا این همه بازی کردم یک ذره هم خسته نشدم. داستانش هم که فوق‌العاده هست.

اسپویلر رو کسایی‌ که تا چپتر 12نرفتن نخونن.:d
And chaos shall take over this world :d
خوب تمومش کردیم،
yahoo_4.gif
دومین بازی‌ای بود کهIN one go تموم کردم.
yahoo_4.gif
آخرش خیلی‌ نا جوان مردانه بود. :(
چه خبره یه دفعه تمومش کردی؟
فکر کنم زودپز کار گذاشتی. :D

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,949
نام
حسین
خوب بازی را تموم کردیم بر عکس اول های بازی بازی از مرحله هواپیما به بعد بد جوری تکراری شد
در کل من بهش 7 می دم

GTX@580

کاربر سایت
Sep 16, 2011
416
نام
GTX@580
بازی تموم شده ! تا مرحله 10 خوب بود بعدش 6 مرحله دیگه تکراری بود ! من بهش 7.0 میدم !
مردک همش کلید سبز رو میزد در باز میکرد ! دوباره کلید سبز رو میزد آسانسور سوار میشد ! بعد دوباره ی جای دیگه کلید سبز رو میزد فلان چیزک روشن میشد ! کلا این کلید سبز نقش بسزایی در این بازی ایفا میکرد !:d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
چه خبره یه دفعه تمومش کردی؟
فکر کنم زودپز کار گذاشتی. :D
خوب بنده یک آدم بی‌ کار هستم، عشق وارهمر هم هستم. :biggrin1:

از رو بی‌ کاری نشستم یه جا تمومش کردم.:biggrin1:
اینم یک عکس از چپتر16