Warhammer 40,000: Space Marine | PC

2a1106-721x1024.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Relic Entertainment
Publisher: THQ
Genre: Action - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: September 06, 2011

بخش 3) لینک ها:

Game Official Website
GameSpot
Trailer 1
Trailer 2
Screenshots

بخش 3) توضیحات:

بازی دیگری از سری Warhammer و استودیوی خوش نام Relic. استودیوی Relic که پیش از این عناوین تحسین شده Company of Heroes و Dawn of War را در کارنامه دارد عنوان کرده این بازی با استفاده از موتوری ساخته خواهد شد که برای کنسولها هم مناسب است.

در این بازی شما در نقش یه Space Marine که یک سوپر سرباز قوی است ظاهر خواهید شد و باید در مقابل Orc ها مقابله کنید.

تمام ایده های این بازی برگرفته شده از سری Warhammer 40000 هستندو Finisher های متعددی برای بازی در نظر گرفته شده اند که حس خشونت بازی را بالا خواهد برد.

لازم به ذکر است که ابتدا Relic اعلام کرده بود بازی تنها برای PS3 و Xbox 360 ساخته خواهد شد ولی پس از آن اعلام کرد بازی برای PC هم عرضه می شود.

بازی Warhammer 40,000: Space Marine در سه ماهه دوم سال 2011 برای هر سه پلتفرم PC/PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد.​
[/CENTER]

Minimum Configuration​

OS - Windows XP SP3, Windows Vista SP1, Windows 7
Processor - 2.0Ghz Dual core CPU (any Core 2 Duo or AMD X2 or better)
RAM - 1GB (XP), 2GB (Vista), 2GB (Windows 7)
Hard Drive - 20 GB space free (10 GB free after install)
Video Card - 256MB Video Card using Shader Model 3 & DirectX 9.0 or better (Performance equivalent to an AMD Radeon 3850 or NVIDIA GeForce 8800GT)
Online Steam account

Recommended Configuration

OS - Windows 7
Processor - Any Quad-core AMD or Intel Processor
RAM - 1GB (XP), 2GB (Vista), 2GB (Windows 7)
Hard Drive - 20 GB space free (10 GB free after install)
Video Card - 512MB Video Card using Shader Model 3 & DirectX 9.0 or better (Performance equivalent to an AMD Radeon 5750 or NVIDIA GeForce GTX 260)
Online Steam account​

آخرین ویرایش:

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
منم دمو رو بازی کردم ( نسخه ی 360 ، ولی فکر نکنم فرقی داشته باشن ) ، گفتم منم نظرمو بگم !
با این حال که اصلا خوشم نمیاد دشمنا خیلی زیاد باشن اما اینبار خیلی برام جالب بود .
ایول. من خودم هم از این گیم های شلوغ پلوغ چیپ خوشم نمیاد، ولی Space marine اصلا یه دنیای دیگه است. خیلی بازی سنگین تر و عمیق تریه.
اره خیلی خشونت داره ، فقط خیلی عجیبه که قطع عضو نداره !
و Execution درسته Health رو زیاد میکنه ولی اگه اونجا دشمن باشه باباتو درمیاره !
قطع عضو که خیلی داره که؟!
این عکس رو ببین:

من خودم هم چند تا کله و ... قطع کردم. قطعه قطعه شدن هم که زیاد داره.
Execution رو اگر می خواستند راحت و آسون بذارند همیشه خط Life بازیکن پر بود و گیم پلی به هم می خورد. به نظرم برای همین یه خورده محدودش کردند. :)

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
می‌دونم هنوز نیومده ولی‌ شاید اطلاعاتش اومده باشه.:d

تو این نسخه مثل بازی‌های قبل بخش داستانی چند تایی‌ نداره؟ یعنی‌ نمی‌شه مثلا با عزیزان دلChaos space marines رفت؟ :d

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
می‌دونم هنوز نیومده ولی‌ شاید اطلاعاتش اومده باشه.:d

تو این نسخه مثل بازی‌های قبل بخش داستانی چند تایی‌ نداره؟ یعنی‌ نمی‌شه مثلا با عزیزان دلChaos space marines رفت؟ :d
سلام. 4 کریم. من از همون اولش که توی بازی سنتر دیدمت بهت مشکوک بودم و می دونستم زیر اون ظاهر مثبت و ساده، یکی از بردگان گروه آشوب هستی!
728.gif
: دی

والا من هر جا دیدم نوشته بود با کاپتان تایتوس این بازی رو میرین، یعنی فقط Space Marine ها. دیگه مگه این که یه مرحله سکرتی، تیکه ای، مدی چیزی براش باشه که بشه با اون بری. :)

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
من خودم هم چند تا کله و ... قطع کردم. قطعه قطعه شدن هم که زیاد داره.
جدا ؟! چرا من چیزی ندیدم ؟!!
یکی از Executionها ( که عاشقش شدم ) این بود که اون اره ( اسمشو نمیدونم ! همونی که باهش melee میزدیم ) رو توی شکم طرف میکرد و هی فشار میداد ! ولی یارو نصف نشد !
توی عکسی که گذاشتی ، کجای طرف فطع شده ؟
به هر حال اگه جاییش قطع شده باشه اون تکه از بدنش روی زمین نمیوفته !

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
جدا ؟! چرا من چیزی ندیدم ؟!!
یکی از Executionها ( که عاشقش شدم ) این بود که اون اره ( اسمشو نمیدونم ! همونی که باهش melee میزدیم ) رو توی شکم طرف میکرد و هی فشار میداد ! ولی یارو نصف نشد !
توی عکسی که گذاشتی ، کجای طرف فطع شده ؟
به هر حال اگه جاییش قطع شده باشه اون تکه از بدنش روی زمین نمیوفته !
آره اون Execution باحالی هستش، ولی به نظر من چالب ترین Execution ها با Thunderhammer انجام میشه که یکی از وحشتناک ترین سلاح های تن به تن دنیای وارهمر 40000 هستش. توی دمو این اسلحه نیست، ولی توی تریلرها وقتی اون چکش رو با قدرت وحشتناک به تن حریف می کوبه طرف به تیکه های گوشت چرخ کرده تبدیل میشه!

توی عکس فکر کنم سر و دست راست ارک قطع شدند. به نظر من مهم نیست عضو جدا شده رو نشون میده یا نه، فکر می کنم با این شدت و شلوغی مبارزات اگر قطعه های جدا شده رو هم گرافیک می خواست رندر کنه فریم ریت به 5 می رسید، یعنی یه کمی محدود هستند توی این چیزها، ولی به نظر من در هر صورت Execution ها عالی و به شدت خشن هستند.
vhzhfcq164hpsj6u0ukw.gif

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
چقدر گرافیکش قشنگه. پس چرا تو دمو هایی که ازش میومد این گرافیک رو نمیدیدیم؟یعنی نسخه ی pc اینقدر از نسخه ی کنسولی سره؟:d

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
مگه این بازی قرار نبود استراژیک باشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:|:-o
استراتژی؟ استراتژی کجا بود ای پسر؟
129fs3867689.gif

اگه می تونستم به خاطر این پست یه 8-7 امتیاز از اعتبارت کم می کردم! :mrgreen:

اولین عنوان اکشن Relic هستش که از روی دنیای Warhammer 40,000 داره ساخته میشه. خیلی وقت هم هست که دارند می سازندش...

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,296
نام
Afshin
این Relic کارش درسته . حتما بازی رو تجربه خواهیم کرد.گرافیک که خوبه و شدیدا هم از خشونت بیش از حد بازی استقبال میکنیم >:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر