Warhammer 40,000: Space Marine | PC

2a1106-721x1024.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Relic Entertainment
Publisher: THQ
Genre: Action - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: September 06, 2011

بخش 3) لینک ها:

Game Official Website
GameSpot
Trailer 1
Trailer 2
Screenshots

بخش 3) توضیحات:

بازی دیگری از سری Warhammer و استودیوی خوش نام Relic. استودیوی Relic که پیش از این عناوین تحسین شده Company of Heroes و Dawn of War را در کارنامه دارد عنوان کرده این بازی با استفاده از موتوری ساخته خواهد شد که برای کنسولها هم مناسب است.

در این بازی شما در نقش یه Space Marine که یک سوپر سرباز قوی است ظاهر خواهید شد و باید در مقابل Orc ها مقابله کنید.

تمام ایده های این بازی برگرفته شده از سری Warhammer 40000 هستندو Finisher های متعددی برای بازی در نظر گرفته شده اند که حس خشونت بازی را بالا خواهد برد.

لازم به ذکر است که ابتدا Relic اعلام کرده بود بازی تنها برای PS3 و Xbox 360 ساخته خواهد شد ولی پس از آن اعلام کرد بازی برای PC هم عرضه می شود.

بازی Warhammer 40,000: Space Marine در سه ماهه دوم سال 2011 برای هر سه پلتفرم PC/PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد.​
[/CENTER]

Minimum Configuration​

OS - Windows XP SP3, Windows Vista SP1, Windows 7
Processor - 2.0Ghz Dual core CPU (any Core 2 Duo or AMD X2 or better)
RAM - 1GB (XP), 2GB (Vista), 2GB (Windows 7)
Hard Drive - 20 GB space free (10 GB free after install)
Video Card - 256MB Video Card using Shader Model 3 & DirectX 9.0 or better (Performance equivalent to an AMD Radeon 3850 or NVIDIA GeForce 8800GT)
Online Steam account

Recommended Configuration

OS - Windows 7
Processor - Any Quad-core AMD or Intel Processor
RAM - 1GB (XP), 2GB (Vista), 2GB (Windows 7)
Hard Drive - 20 GB space free (10 GB free after install)
Video Card - 512MB Video Card using Shader Model 3 & DirectX 9.0 or better (Performance equivalent to an AMD Radeon 5750 or NVIDIA GeForce GTX 260)
Online Steam account​

آخرین ویرایش:
آخه من تو سایت خودش خوندم اومده رو pc واسه همون میگم.
منبع
آره، دمت گرم.

نوشته توی استیم هم هستش. احتمالا همین تازگی اومده، چون قبلا نوشته بودند برای PC و PS3 دموش در اینده میاد.

من رفتم توی استیم و توی صفحه بازی Space Marine دموش رو زدم، برنامه استیم رو راه انداخت و گفت دموش 2 گیگابایته و اومد دانلود رو شروع کنه که گذاشتم برای ساعات ترافیک رایگان.

در اسرع وقت دانلودش تموم شد میام اینجا تعریف می کنم و عکس می ذارم که دل تون بسوزه. :mrgreen:

البته احتمالا یه دو روزی طول می کشه (دو گیگابایت دمو؟! ای وای)!
gaah.gif
:دی

کلا دانلود دموی space marine رو بی خیال شو !
چون هیج جا لینک دانلودش نیست !

باید بری تو سایتش عضو بشی تا activation serial برای استیم رو بهت بده !
بعد باید بری تو اکانت استیم لاگ این کنی بعد بری قسمت گیم هاش اون کد رو توی بازی space marin که از لیست استیم انتخاب کردی بزنی تا لینک دانلودشو بهت بده !:d

نسخه دموی بازی اومده. کسی دان نکرده بدونه اوضاع از چه قراره؟
کسی لینک دموی بازی رو نمی ده؟

کلا دانلود دموی space marine رو بی خیال شو !
چون هیج جا لینک دانلودش نیست !

باید بری تو سایتش عضو بشی تا activation serial برای استیم رو بهت بده !
بعد باید بری تو اکانت استیم لاگ این کنی بعد بری قسمت گیم هاش اون کد رو توی بازی space marin که از لیست استیم انتخاب کردی بزنی تا لینک دانلودشو بهت بده !:d
من از این طریقی که رضا خان (!) نوشته خواستم برم که نمی دونم چرا استیم پیغام خطا داد که این دمو در حال حاضر در اکانت شما هست و برید از Library دانلودش کنید، بعدشم رفتم Library که دیدم نیست! :blink:

بازی Dawn of War: Retribution رو دارم توی استیم، رفتم از بچه های وارهمر باز اونجا پرسیدم، گفتند باید بری توی صفحه خود بازی Space Marine توی سایت استیم و از سمت راست صفحه گزینه Download Demo رو بزنی تا به این ترتیب دان بشه. الان من از همین طریق کار کردم. اول با چیز میز ا*ن رفتم استیم و صفحه بازی رو آوردم، بعد همون Download Demo رو زدم، بعد چیز میز ا*ن رو قطع کردم و استیم رو راه انداختم و الان داره دان میشه (تا حالا یک درصدش اومده! :دی)! البته اگر سرعت تون از من بیشتر باشه و با روشی که نوشتم برید زودتر از من بگیریدش و شروع کنید به بازی و بیاید اینجا پزش رو بدین من هم آرزو می کنم که *^$#&^%*! :دی

آخرین ویرایش:
خوب من بالاخره به همون روشی که گفتم Demo رو دانلود و بازی کردم، و هر دو مرحله اش رو رفتم و بسی حال نمودم! :mrgreen:

خیلی گیم پلی لذت بخش و معتاد کننده ای داره. کی بود می گفت آسونه؟ من که تو مرحله اولش 10 بار مردم تا یاد گرفتم چطوری باید کار Ork ها رو بسازم (خصوصا اون گردن کلفت هاشون یا همون Nob ها).

در دمو 2 مرحله وجود داره که مرحله اول (The Inquisitor) یه مرحله ساده ابتدایی بازی برای معرفی گیم پلی هستش که در اون با اره برقی تفنگدارهای فضایی (و در انتها با تبر) با گروه هایی از ارک ها درگیر می شید و اونها رو به خاک و خون می کشید، ولی مرحله دوم (Battlement) بسیار جالب تر و زیباتره! در این مرحله به شما یک Jump Pack داده میشه که در واقع مثل یک موتور جت در پشت کاراکتر شماست، که با کمک اون می تونید تا ارتفاع زیاد به هوا بلند شید، و بلاهای وحشتناک و مخوفی به سر حریفان تون بیارید (توضیحات بیشتر همراه عکس در پایین).

نکات جالب قابل ذکر:

1. در نسخه PC می تونید با کلیک چپ از انواع تفنگ، و با کلیک راست از انواع اسلحه های نبرد تن به تن (اره برقی، چکش، تبر،...) استفاده کنید.

2. بعد از نابود کردن تعدادی از حریفان، خط خشم (Fury) کاراکتر شما پر میشه، و وقتی این خط کاملا پر بشه می تونید وارد حالت خشم بشین. در این حالت حملات تون به شدت قوی تر میشه و همچنین تعداد بیشتری از دشمنان اطراف رو داغون می کنه و خون (Health) تون هم پر میشه.

3. بعضی مواقع وقتی حریف تون از ضربه شما گیج شده باشه، آیکون خاص قرمز رنگی بالای سرش میاد که می تونید با زدن دکمه E حرکات Execution (حرکات نابود کننده) رو روی حریف اجرا کنید، که یه چیزیه معادل Fatality های مرتال کمبت با این فرق که 10 برابر خشن تر و جدی تر از مرتال کمبته!! :blink:
ارزش این حرکات در گیم پلی اینه که با اجراشون شما Health (لایف یا خون) به دست میارید.
تصویر زیر رو خودم از بازی سیو کردم، که کاپتان تایتوس رو در حال نابود کردن یک ارک با اره برقی نشون میده:

4. همونطور که گفتم در مرحله دوم دمو، Jump Pack پشت شخصیت شما لذت گیم پلی رو به شدت افزایش میده! با این وسیله میشه به هوا بلند شد، نقطه ای رو برای حمله انتخاب کرد و با زدن دکمه حمله کاپتان با سرعت و قدرت وحشتناک در اون نقطه فرود میاد، به طوری که زمین زیر پاش کنده و گود میشه و در اطراف کاپتان هر ارکی که در فاصله نزدیک باشه قطعه قطعه میشه و اگر دورتر باشه از ضربه تا مدتی فلج و بی حرکت میشه. با عکس ببینیم بهتره:

کاپتان در نقطه بلندی قرار داره و می خواد از اون بالا به هدفش حمله کنه:

به هوا بلند میشه (نگه داشتن Space) و نقطه ای که می خواد حمله کنه رو با ماوس هدف می گیره:

در اخر با زدن کلیک راست کاپتان به اون نقطه حمله می کنه:

زمین زیر چکمه های تفنگدار فضایی به لرزه در میاد:

و این هم نتیجه نهایی حمله، هنگامی که کاپتان بین گروهی از دشمن ها فرود اومده باشه:

5. بازی به نظر من اصلا کنسولیزه نیست. اولش توی منوی Options قسمت Controls عکس یک دسته 360 دیدم و گفتم یا حضرت فیل! ولی واقعا هم کنترلش خوبه و هم توجه و تمرکز کافی روی PC بوده و به نظرم یه طوریه که هم با PC میشه خوب بازی کرد هم کنسول.

6. گرافیک بازی کاملا در حد قابل قبوله. البته دوست داشتم Texture ها بهتر بودند، ولی با توجه به نبردهای 50-40 نفره شلوغی که توی بازی هست محدودیت های سازنده قابل درکه. من با GTX 260 با بالاترین تنظیمات و رزولوشن 1920 در 1080 فریم قابل قبول و نرمی گرفتم.

7. تنها نقطه ضعف قابل توجهی که به ذهنم اومد این بود که یه کم دوبلورها، خصوصا دوبلور نقش کاپتان آدم رو به جو دنیای Warhammer 40000 نمی برند. فکر می کنم صدای گبریل در Dawn of War جالب تر دوبله شده بود. جملاتی که موقع مرگ کاپتان گفته میشه با حالت عادی و بدون حس گفته میشه، که می تونست همراه با حالت درد و مرگ گفته بشه که بسیار اثرش رو افزایش می داد!
23t06dg.gif

-------------------------------------------------
در کل فکر می کنم بازی خیلی راحت نمره بالای 8 می گیره، و شاید هم بالای 9 بشه امتیازاتش. :)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dinosaur
منم دمو رو بازی کردم ( نسخه ی 360 ، ولی فکر نکنم فرقی داشته باشن ) ، گفتم منم نظرمو بگم !
با این حال که اصلا خوشم نمیاد دشمنا خیلی زیاد باشن اما اینبار خیلی برام جالب بود .
.
بعضی مواقع وقتی حریف تون از ضربه شما گیج شده باشه، آیکون خاص قرمز رنگی بالای سرش میاد که می تونید با زدن دکمه E حرکات Execution (حرکات نابود کننده) رو روی حریف اجرا کنید، که یه چیزیه معادل Fatality های مرتال کمبت با این فرق که 10 برابر خشن تر و جدی تر از مرتال کمبته!! :blink:
ارزش این حرکات در گیم پلی اینه که با اجراشون شما Health (لایف یا خون) به دست میارید.
اره خیلی خشونت داره ، فقط خیلی عجیبه که قطع عضو نداره !
و Execution درسته Health رو زیاد میکنه ولی اگه اونجا دشمن باشه باباتو درمیاره !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or