Warhammer 40,000: Space Marine | PC

2a1106-721x1024.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Relic Entertainment
Publisher: THQ
Genre: Action - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: September 06, 2011

بخش 3) لینک ها:

Game Official Website
GameSpot
Trailer 1
Trailer 2
Screenshots

بخش 3) توضیحات:

بازی دیگری از سری Warhammer و استودیوی خوش نام Relic. استودیوی Relic که پیش از این عناوین تحسین شده Company of Heroes و Dawn of War را در کارنامه دارد عنوان کرده این بازی با استفاده از موتوری ساخته خواهد شد که برای کنسولها هم مناسب است.

در این بازی شما در نقش یه Space Marine که یک سوپر سرباز قوی است ظاهر خواهید شد و باید در مقابل Orc ها مقابله کنید.

تمام ایده های این بازی برگرفته شده از سری Warhammer 40000 هستندو Finisher های متعددی برای بازی در نظر گرفته شده اند که حس خشونت بازی را بالا خواهد برد.

لازم به ذکر است که ابتدا Relic اعلام کرده بود بازی تنها برای PS3 و Xbox 360 ساخته خواهد شد ولی پس از آن اعلام کرد بازی برای PC هم عرضه می شود.

بازی Warhammer 40,000: Space Marine در سه ماهه دوم سال 2011 برای هر سه پلتفرم PC/PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد.​
[/CENTER]

Minimum Configuration​

OS - Windows XP SP3, Windows Vista SP1, Windows 7
Processor - 2.0Ghz Dual core CPU (any Core 2 Duo or AMD X2 or better)
RAM - 1GB (XP), 2GB (Vista), 2GB (Windows 7)
Hard Drive - 20 GB space free (10 GB free after install)
Video Card - 256MB Video Card using Shader Model 3 & DirectX 9.0 or better (Performance equivalent to an AMD Radeon 3850 or NVIDIA GeForce 8800GT)
Online Steam account

Recommended Configuration

OS - Windows 7
Processor - Any Quad-core AMD or Intel Processor
RAM - 1GB (XP), 2GB (Vista), 2GB (Windows 7)
Hard Drive - 20 GB space free (10 GB free after install)
Video Card - 512MB Video Card using Shader Model 3 & DirectX 9.0 or better (Performance equivalent to an AMD Radeon 5750 or NVIDIA GeForce GTX 260)
Online Steam account​

آخرین ویرایش:
دوستان پس تمام سری بازیهای WARHAMMER غیر از این استراتژی هستند ؟
نه. فکر کنم چند تا عنوان کنسولیه دیگه داره که اکشن باشه. این بازی اولین عنوان اکشن Relic از سری Warhammer هست. چون همه این سری بازی رو با اسم Relic میشناسن که همرو استراتژی ساخته.

نه بابا تمام down of war ها که space marins یکی از نژآد های اون هستند استراتژی بوده و واقعا زیبا
البته از زمان down of war 2 به سمت تم war رفته ودیگه نمی تونید unite بسازی بلکه با واحد های پیش فرض باید مراحل رو پیش ببری
از نظر جلوه گرافیکی و فیزیک بسیار عنوان زیباییت به نظر من در بعضی از زمینه ها از starcraft 2 هم بهتر کار شده

آخرین ویرایش:
دوستان پس تمام سری بازیهای WARHAMMER غیر از این استراتژی هستند ؟

نه بابا تمام down of war ها که space marins یکی از نژآد های اون هستند استراتژی بوده و واقعا زیبا
البته از زمان down of war 2 به سمت تم war رفته ودیگه نمی تونید unite بسازی بلکه با واحد های پیش فرض باید مراحل رو پیش ببری
از نظر جلوه گرافیکی و فیزیک بسیار عنوان زیباییت به نظر من در بعضی از زمینه ها از starcraft 2 هم بهتر کار شده
به غیر از یک عنوان قدیمی ضعیف به اسم Fire Warrior بقیه بازی های Warhammer تا به حال همه استراتژی بودند و این اولین بازی اکشن رلیک از روی این دنیا هستش.

اینجا توضیحات کامل در مورد بازی های دنیای Warhammer دادم. :)

WOOOOOW! اسکرین شات ها عجب گرافیکی دارن!

دمویی که من بازی کردم هم گرافیکش قشنگ بود، ولی دیگه انقدر تمیز نبود! الان این به نظرم کیفیت نورپردازی و Texture هاش خیلی بالاتر از دموئه.

توی بازی اصلی تنظیمات گرافیکی بیشتر خواهد بود قطعا. این دموش که 5-4 تا تنظیم گرافیکی داشت + رزولوشن. :)

لینک کجا بود بابا ما رو سکته دادین!
4076.gif

اینی که توی فروم های وا*رز اومده نسخه Preload بازی هستش که قابل بازی کردن نیست و برای دانلود راحت تر روی استیم قرارش میدن.

کسی می دونه برای ماها که کپی بازی می کنیم ارزش دانلود داره این نسخه Preload یا نه؟ یعنی معمولا این پره لودها کرک میشن؟ اگر این طوره که از همین الان بزنیم رو دانلود که از همون ثانیه اول که اومد بازی کنیمش! :دی

به هر حال برای بازی فعلا باید صبر کنیم بازم.

لینک کجا بود بابا ما رو سکته دادین!
4076.gif

اینی که توی فروم های وا*رز اومده نسخه Preload بازی هستش که قابل بازی کردن نیست و برای دانلود راحت تر روی استیم قرارش میدن.

کسی می دونه برای ماها که کپی بازی می کنیم ارزش دانلود داره این نسخه Preload یا نه؟ یعنی معمولا این پره لودها کرک میشن؟ اگر این طوره که از همین الان بزنیم رو دانلود که از همون ثانیه اول که اومد بازی کنیمش! :دی

به هر حال برای بازی فعلا باید صبر کنیم بازم.
تو یکی اینقدر دل منو آب نکن.:((
خون و خون ریزی که تو بازی بیداد میکرد، به علاوه قطع عضو که خیلی حال میده. :d

تو یکی اینقدر دل منو آب نکن.:((
خون و خون ریزی که تو بازی بیداد میکرد، به علاوه قطع عضو که خیلی حال میده. :d
خبر از دل خودم نداری!
4awydycjh68ltbhlh5d.gif

خون ریزی + قطع عضو + Fury و Execution + گرافیک تکنیکال Relic (که خودت می دونی یعنی چی) + گرافیک هنری فوق العاده دنیای Warhammer 40,000 + گیم پلی ابتکاری و سرگرم کننده + مولتی پلیر عالی (که البته خودم شخصا بی بهره خواهم بود ازش).

در کل روی هم رفته:
4awydycjh68ltbhlh5d.gif

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or