Demo بازی Warhammer 40,000: Space Marine بر روی XBL

RattleSnake

کاربر سایت
20110722wh40kspacemarine-280x80.jpg

THQدموی بخش تکنفره بازی را بر روی شبکه XBL قرار داد.اگر ان را تهیه کنید به عنوان پاداش میتوانید با کاپیتان تیتوس از شاخه Ultramarines از BloodRaven بازی کنید و همچنین میشود با نیروهای Ork و Chaos به مبارزه بپردازید و حتی انان را به عنوان تیم خود انتخاب کنید . این دمو را به صورت gold تهیه کنید که 1.50gb فضا میگیرد.
دمو را می توانید برای Xbox 360 از اینجا تهیه کنید .

• Like
Reactions: mahi58
دمشون گرم واقعا بازی رنجیه! اقا من از اینترنت دانلود میکنم بعد یه تاپیک بود که راه ریختنش رو ایکس باکسو گفته بود میشه لینکشو بدید؟

به هیچ وجه از این بازی خوشم نمیاد و منتظرشم نیستم به نظر میانگین امتیازاش حدود 75میشه البته شاید یه سری خیلی ازین بازی خوششون بیاد اما وقتی بازی مثل گیرز وجود داره تحمل یه بازی در هم بر هم وشلوغ مثل این خیلی سخته

به هیچ وجه از این بازی خوشم نمیاد و منتظرشم نیستم به نظر میانگین امتیازاش حدود 75میشه البته شاید یه سری خیلی ازین بازی خوششون بیاد اما وقتی بازی مثل گیرز وجود داره تحمل یه بازی در هم بر هم وشلوغ مثل این خیلی سخته
نظر شما محترمه، ولی بعید می دونم از اسم Relic چیزی شنیده باشین! اگر relic تا به حال تمرکزش روی کنسول بود الان همه جای دنیا گیم بازها له له می زدند که Space Marine زودتر بیاد (اتفاقی که در چند سال آینده خواهد افتاد قطعا)!

یه کامنت جالب از کسی که دمو رو بازی کرده:
Played the 360 demo. Fun as hell and utterly bad a'ss. Probably a day one buy for me.

And I'm getting deep into the Warhammer 40k books so this is great timing. I have like 5 omnibuses sitting on my desk lmao
.

• Like
Reactions: shefer
ای وای من ترافیک ندارم برا دان:(( مطمئنم اینم مثل کارای دیگشون شاهکار از اب درمیاد.
اتفاقا به نظر من شدید پتانسیلش بالاست. فکر میکنم بهترین کار Relic تو این نسل بشه (حداقل بهترین کارش تو سبک TPS تا حالا:دی)
تا الان هرچی اینا ساختن از قبلی بهتر بوده:d! ولی فکر نمیکنم بتونه موفقیت dawn of war 3 رو تکرار کنه ولی با این حال من خیلی بهش امیدوارم.

• Like
Reactions: MOSTAFA VI
نظر شما محترمه، ولی بعید می دونم از اسم Relic چیزی شنیده باشین! اگر relic تا به حال تمرکزش روی کنسول بود الان همه جای دنیا گیم بازها له له می زدند که Space Marine زودتر بیاد (اتفاقی که در چند سال آینده خواهد افتاد قطعا)!
عزیز جان از پشت کوه که نیومدیم اینو میدونم که RELIC یکی از بزرگترین استراتژی ساز های دنیاست و از این نظر فقط BLIZZARD که ازش سرتره اما این دلیل نمیشه که تو سبک اکشن سوم شخصم بتونه موفق باشه اونم باتجربه ی کم و البته عنوان نه چندان موفق QUTFIT به همین دلیل به هیچ عنوان به موفقیت این عنوان امیدوار نیستم RELIC استدیوی بزرگیه اما در سبک استراتژی نه در سبک اکشن سوم شخص که یه تجربه ی نا موفق هم توش داشته

عزیز جان از پشت کوه که نیومدیم اینو میدونم که RELIC یکی از بزرگترین استراتژی ساز های دنیاست و از این نظر فقط BLIZZARD که ازش سرتره اما این دلیل نمیشه که تو سبک اکشن سوم شخصم بتونه موفق باشه اونم باتجربه ی کم و البته عنوان نه چندان موفق QUTFIT به همین دلیل به هیچ عنوان به موفقیت این عنوان امیدوار نیستم RELIC استدیوی بزرگیه اما در سبک استراتژی نه در سبک اکشن سوم شخص که یه تجربه ی نا موفق هم توش داشته
شما اول دموش رو بازی کنید یا یه چند تا تریلر ازش ببینید، بعد بگید خوب هستش یا بد! همین جوری از روی بازی قبلی شون که نمیشه قضاوت کرد این یکی بازی شون چطوره؟ اتفاقا تو دنیای گیم خیلی مواقع یه تجربه بد پشت سرش یه بازی عالی رو به دنبال داشته...

کلا تا وقتی بازی نیومده خیلی نمیشه قضاوت دقیقی کرد و قضاوت ها همه اش روی حدسیات می چرخه، ولی با توجه به اسم رلیک + تریلرهای بازی + آی پی Warhammer 40000 (که هر موقع رلیک سراغش رفته نتیجه شاهکار بوده) من که شخصا شدیدا منتظرشم و فکر کنم اولین نفریم تو ایران که می گیرمش. :دی

تا الان هرکی بازی کرده شدید تعریف کرده. خیلی روی Fun بودنش تاکید دارن که خسته کننده نمیشه (7-8 بار دمو رو بازی کرده یارو).
احتمالا مثل تمام WH ها این هم عنوان خیلی خوبی هست.

تا الان هرکی بازی کرده شدید تعریف کرده. خیلی روی Fun بودنش تاکید دارن که خسته کننده نمیشه (7-8 بار دمو رو بازی کرده یارو).
احتمالا مثل تمام WH ها این هم عنوان خیلی خوبی هست.
میگیرم به کاکشن این سریم اضافه میکنم:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or