Warhammer 40,000: Space Marine | PC

2a1106-721x1024.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Relic Entertainment
Publisher: THQ
Genre: Action - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: September 06, 2011

بخش 3) لینک ها:

Game Official Website
GameSpot
Trailer 1
Trailer 2
Screenshots

بخش 3) توضیحات:

بازی دیگری از سری Warhammer و استودیوی خوش نام Relic. استودیوی Relic که پیش از این عناوین تحسین شده Company of Heroes و Dawn of War را در کارنامه دارد عنوان کرده این بازی با استفاده از موتوری ساخته خواهد شد که برای کنسولها هم مناسب است.

در این بازی شما در نقش یه Space Marine که یک سوپر سرباز قوی است ظاهر خواهید شد و باید در مقابل Orc ها مقابله کنید.

تمام ایده های این بازی برگرفته شده از سری Warhammer 40000 هستندو Finisher های متعددی برای بازی در نظر گرفته شده اند که حس خشونت بازی را بالا خواهد برد.

لازم به ذکر است که ابتدا Relic اعلام کرده بود بازی تنها برای PS3 و Xbox 360 ساخته خواهد شد ولی پس از آن اعلام کرد بازی برای PC هم عرضه می شود.

بازی Warhammer 40,000: Space Marine در سه ماهه دوم سال 2011 برای هر سه پلتفرم PC/PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد.​
[/CENTER]

Minimum Configuration​

OS - Windows XP SP3, Windows Vista SP1, Windows 7
Processor - 2.0Ghz Dual core CPU (any Core 2 Duo or AMD X2 or better)
RAM - 1GB (XP), 2GB (Vista), 2GB (Windows 7)
Hard Drive - 20 GB space free (10 GB free after install)
Video Card - 256MB Video Card using Shader Model 3 & DirectX 9.0 or better (Performance equivalent to an AMD Radeon 3850 or NVIDIA GeForce 8800GT)
Online Steam account

Recommended Configuration

OS - Windows 7
Processor - Any Quad-core AMD or Intel Processor
RAM - 1GB (XP), 2GB (Vista), 2GB (Windows 7)
Hard Drive - 20 GB space free (10 GB free after install)
Video Card - 512MB Video Card using Shader Model 3 & DirectX 9.0 or better (Performance equivalent to an AMD Radeon 5750 or NVIDIA GeForce GTX 260)
Online Steam account​

آخرین ویرایش:
این ی کرک با حجم 20 مگ بود که امروز گرفتم ! از اسکیدرو ! البته تورنت هست !

[isoHunt] Warhammer.40K.Space.Marine.Crack.Only-SKIDROW.torrent

کافیه همین آدرس رو گوگل کنید و روی همین لینک کلیک کنید و فایل تورنت رو ابتدا save و بعد با برنامه u torrent باز و شروع به دانلودش کنید !

---------- نوشته در 11:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:18 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها نسخه Repack بلک باکس هم اومده و ظاهرا با این که کامله فقط 2.1 گیگابایت هستش.

لطفا بی زحمت یکی که نسخه حجیم ترش رو دانلود کرده بنویسه:

- چقدر دانلود کردید؟
- اسم نسخه ای که دانلود کردید چی بود؟
- الان اگر از پوشه محل نصب بازی Properties بگیرید چقدره حجمش؟

با سپاس. :)

مرسی. :)

چشم ما و سایت رو درآوردی ماهی قرمز!:d
قسمت سخت کار گذشته و بازی اومده فقط باید منتظر کرک شد ! که اونم تا یکشنبه نهایتا ردیف خواهد شد ! ماهی قرمز !:d

چشم ما و سایت رو درآوردی ماهی قرمز!:d
قسمت سخت کار گذشته و بازی اومده فقط باید منتظر کرک شد ! که اونم تا یکشنبه نهایتا ردیف خواهد شد ! ماهی قرمز !:d
حالا برا من اسم می ذاری؟ خوبه من هم دو تا اسمت رو با هم قاطی کنم از این به بعد بهت بگم بنچ مارک چی؟ :دی
کرک امروز عصر براش اومد از اون بابت خیالم راحته.
ولی نمی خوام یه وقت یه چیزیش کم باشه. الان از اون 6 گیگابایتیه 2.5 گیگ دانلود کرده بودم که این بلک باکس تازه اومد. این با صرفه تره از این که 3.5 تا دیگه دان کنم ولی از طرفی نمی خوام ناقص باشه. :دی

جونه بنچ کارک چی !!!!!!!!!!!!!!!:d ماهی قرمز جون !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:d

بازی کرک شده ! پس فردا آمادست ! گرفتم نصب کردم عکس میزارم از قصه دق کنی تو تنگت بیای سطح آب دراز بکشی !:d
حالا هی بشین دانلود کن !

بچه ها نسخه Repack بلک باکس هم اومده و ظاهرا با این که کامله فقط 2.1 گیگابایت هستش.

لطفا بی زحمت یکی که نسخه حجیم ترش رو دانلود کرده بنویسه:

- چقدر دانلود کردید؟
- اسم نسخه ای که دانلود کردید چی بود؟
- الان اگر از پوشه محل نصب بازی Properties بگیرید چقدره حجمش؟

با سپاس. :)

مرسی. :)
من فولش رو مال استیم دارم دانلود میکنم ( استیم فایل های اجرایی بازی رو دان میکنه یعنی نیازی به نصب نیست ) الان 7.804.9MB حجم دانلود رو زده

گیم اسپات به بازی 7 داد

عجیبه هااا
من فکر می کردم امتیازات بازی بیشتر از اینها باشه !!!
توی ویدیوهای یوتوب که همه چی عالیه هم داستان ، هم گرافیک و مهمتر از همه گیم پلی ! پس مشکل چیه !؟
با این حال از بازی حمایت می کنم ...

دوستان من یک 1 ساعتی بازی کردم واقعان باید بگم بازی عالیه بکش بکشی داره که نگو فقط من نمیدونم چرا مشکل تکسچر گرافیکی دارم آخرین درایور کارت گرافیکم نصب کردم فایده ای نداشت نسخمم REPACK BLACK BOX البته مشکل اونطوری نیست که نشه بازی کرد اما خوب رو اعصابه پیشنهاد میکنم حتمان این بازیه زیبا را از دست ندید :d

جونه بنچ کارک چی !!!!!!!!!!!!!!!:d ماهی قرمز جون !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:d

بازی کرک شده ! پس فردا آمادست ! گرفتم نصب کردم عکس میزارم از قصه دق کنی تو تنگت بیای سطح آب دراز بکشی !:d
حالا هی بشین دانلود کن !
لوووول. از مدیران محترم تشکر می کنم که اجازه این کار رو بهت ندادن! :دی

تازه یه اتفاق دلچسبی که افتاده اینه که دیشب نصف شب چ*یز میز انم قطع شده بود و کل شب فقط 450 مگ دانلود کرده! ای *&%$#*!
argh.gif

من فولش رو مال استیم دارم دانلود میکنم ( استیم فایل های اجرایی بازی رو دان میکنه یعنی نیازی به نصب نیست ) الان 7.804.9MB حجم دانلود رو زده
ممنون بابت توضیح.

منظورتون اینه که نسخه 50 دلاری Original رو خریدین دیگه؟ اگر این طوره مولتی پلیرش رو بازی کردید بیاید نظرتون رو بنویسید که چطور بود. :)
نمیدونم چرا حتی توی فروم های خارجی میگن که بازی خیلی خوبی هست همه خوششون امده ولی کلا امتیازات خوبی نگرفته.
آخه اصلی ترین انتقاداتی که شده اینه که لذت بازی طولانی مدت نیست.

همه از گیم پلیش لذت بردند، ولی یه چیزی که هم بازیکن ها نوشتند و هم سایت های Review اینه که حالت داستانی اش حدود 10 ساعته و مولتی پلیرش هم تعداد مدها و Map هاش کمه و زود تنوعش از بین میره.

البته یه کار عجیبی که Relic کرده اینه که مد Co-Op بازی رو قراره در قالب یک DLC رایگان توی اکتبر بده بیرون. اگر اون موقع عرضه روی بازی بود بهت قول میدم اکثر امتیازاتش الان بالای 8 بود.

----------------------------------------------------
مهم ترین امتیاز یک بازی امتیاز Metacritic اونه که الان بر اساس 10 تا Review در اومده 76 درصد. در حد این بازی و در حد اسم Relic نیست، ولی انقدرها هم بد نیست ها بر و بکس، هست؟! :دی

گیم اسپات مشکل عصبی داره نیما
باز یرا اجرا کردیم فکمون افتاد واقعا عالی بود مخصوصا گیم پلی و گرافیک بازی گرافیک داشت از تو صفحه مانیتور می زد بیرون

خوبه دیگه حسین چیه همش بالا بدن هر چند میانگین بازی هم داره به 7 نزدیک می شه

منم قبول دارم خیلی بازیش حال می ده اما به شرطی که تا اخرش اینطوری بمونه

گیم اسپات به بازی 7 داد
به خاطر گیم پلی کوتاه بخش داستانی و کم بودن مپ و مود های بخش مولتی هست
ممنون بابت توضیح.

منظورتون اینه که نسخه 50 دلاری Original رو خریدین دیگه؟ اگر این طوره مولتی پلیرش رو بازی کردید بیاید نظرتون رو بنویسید که چطور بود. :)
چشم، فعلا که استیم بازیش گرفته با سرعت 20 25 دانلود میکنه، نصب که شد حتما خبرش رو میدم (کلا از سری Warhammer خوشم میاد به خاطر خلاقیتهاش پیشنهاد میکنم اگه فنش هستید حتما اورجینال بگیرید اینطوری هم یه سهم کوچیکی تو ساپورت رلیک داشتین هم اینکه لذت بیشتری بردین × میتونین از قدیمیاش شروع کنین که الان ارزون تر شده )

تایپ مشکلات نصب این بازی پیدا نکردم...

5 تا کرک تست کردم. این ارور میده
59358145942148028248.jpg

یک کرک درست معرفی کنید...

مدیران انتقال بدن به تایپ مورد نظر:d

ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or