Viva Piñata 2: Trouble in Paradise

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان لطفا چند راهنمایی کنین
این پروفسور رو چجوری میشه بیرونش کرد
چجوری میشه مستر رومانس رو گرفت
باغم رو تقریبا خالی کردم اما هر از چند گاهی نمیزاره چیزی بخرم پیغام میده که باغ پره از کجا میشه دید چقدر جا برای حیوانات و گیاهان داریم
ممنون
براي اينكه ديگه اون پروفسور نياد بايد از source tower به سمت راست چند تا ديوار بكشي.اون موقع گير ميكنه لايد ديوار و تا اخر بازي همونجاست.
براي مستر رومانس بايد چند بار رومانس كني تا جايي كه تعداد جونهات توي اون ميني گيم يه دونه باشه اگه بعد از اون 2 بار ديگه بري مستر رومانسو ميگيري.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,578
نام
امیر
از راهنمایی ممنون اما میشه در مورد دیوار بیشتر توضیح بدی
دقیقا کدوم سمت باید بکشم ؟
در مورد این بازی رامین بیشتر وارده ولی باید جلوی اون قسمتی که مهره های ضد مزاحمین( نمی دونم اسمش چیه:biggrin1: ) جلوی اون دیوار بکشی.دقیقا جایی است که پروفسور در کنارش زندگی می کنه و از اونجا به باغ شما می یاد.( شرمنده که اسم اون برج را نمی دونم:smile: )

bazi_khor

کاربر سایت
Jan 19, 2008
414
نام
مهدی
من بازی رو تازه امزوز گرفتم ب نمیدونم اصلا چی به چیه. باغ پر شده از جونور ضرری ندارن برای باغ
اگه میشه یکی بیاد کامل توضیح بازی از چه قراره در مقابل این جونورا باید چه کارکنم و...
خیلی ممنون

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,578
نام
امیر
من بازی رو تازه امزوز گرفتم ب نمیدونم اصلا چی به چیه. باغ پر شده از جونور ضرری ندارن برای باغ
اگه میشه یکی بیاد کامل توضیح بازی از چه قراره در مقابل این جونورا باید چه کارکنم و...
خیلی ممنون
از اول توضیح دادن خیلی سخته ولی شما پست های قبلی را بخون حتما دستت می یاد.
در کل هدف شما جذب حیوان های بهتر و تامین نیازهای آن ها برای بچه دار شدن :biggrin1: است.
شما باید به باغ خود سروسامان بدید و باغ را از موجودات مزاحم پاک کنید.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,578
نام
امیر
من باید چطور موجودات مزاحم رو بیرون کنم
اول بازی فقط 2 تا گل هست اونا رو چه کار کنم
حیوون از کجا بیارم؟
شما باید اون موجودات را با بیل زده:biggrin1: و برای اینکه اصلا به باغ شما نیایند باید از یک فروشنده( فروشنده بالایی خانم هست ) یک برج مانند بخرید که پولی بوده و نسبتا هم گران هستند و بعد خریدن نوعی از آن دیگر آن موجود به باغ شما نمی یاید ولی با ادامه یافتن بازی شما نیاز دارید برج های زیادی و مختلفی بخرید تا موجودات به باغ شما آسیب نزنند.تنها موجودی که نمی توانید بیرون کنید پروفسور هست که با کشیدن دیوار جلوی خانه ی او و برج ها دیگه او به باغ شما نخواهد آمد.
در مورد موجودات هم باید بگم که وقتی موجودی در دور باغ شما قدم می زند:biggrin1:باید روی او رفته و از اطلاعات او خواسته ی او برای باغ را برآورده کنید.در مورد گل ها هم برای بدست آوردن تخم زیاد باید با بیل روی گل ها رفته و X را فشار دهید.

موفق باشید.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
از راهنمایی ممنون اما میشه در مورد دیوار بیشتر توضیح بدی
دقیقا کدوم سمت باید بکشم ؟
اصلا تو تا حالا از اون مجسمه ها كه نميذاره ادمهاي اون پروفسوره بيان تو خريدي؟
اگه خريدي بايد از اون مجسمه ها (نگاهت بايد به طرفي كه پروسوره مياد باشه)به سمت راست چند رديف ديوار سنگي بكشي.
__I__I__I__I__I_
اين جوري كه با علامتها نشون دادم بايد ديوارتو بسازي.

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
فقط لطفا به يک سوال من پاسخ بديد.
اگر این قسمت دوم رو بگيرم بدون اینکه قسمت اول رو بازی کنم چيزه خاصی رو از دست ميدم؟ ميتونم ادامه بدم؟ از همه چی سر در ميارم؟ يا نه ، بهتره که اول قسمت اول رو بازی کنم بعد اینو بگيرم. نظرتون چيه؟
مثل اینکه بيای GEARS of War1رو بازی نکرده ، دومی رو بازی کنی. خوب نميشه ديگه.!!

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
نه اصلا نسخه هاي بازيش هيچ ربطي به هم ندارن!;)
خوب حالا ميگی اگر نسخه اول رو بازی نکنم چيزی رو از دست ميدم؟ يعنی نسخه يکش اینقدر قشنگ هست که ارزش خريدن و تجربه کردن رو داشته باشه يا نه ، همين يکی رو بگيرم کافيه؟

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,578
نام
امیر
خوب حالا ميگی اگر نسخه اول رو بازی نکنم چيزی رو از دست ميدم؟ يعنی نسخه يکش اینقدر قشنگ هست که ارزش خريدن و تجربه کردن رو داشته باشه يا نه ، همين يکی رو بگيرم کافيه؟
این نسخه نسخه کامل شده 1 این بازی است. وجود حیوانات جدید و تنوع بی نظیر از جمله تفاوت های این دو نسخه است.
شما نیازی به خرید نسخه 1 این بازی را ندارید و فقط با خریدن نسخه 2 متوجه همه چیز خواهید شد.:smile:

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
اقا من یه سوال دارم خیلی کوچیک هم هستش!!!
این بازی یه چیزی تو مایه های مرد کشاورز خودمون هستش؟
درسته؟!

من بخرم 3 صوته میتونم باهاش اخت شم؟!
یعنی روون شم توی بازی کردنش؟!
این سوالا رم جواب بده هر کی بلده:
باید زن بگیری یا زن داری؟
باید دونه و جا و پول و این جمع کنی!
باید چیز بفروشی؟!
یعنی تو این مایه هاست؟!
جانه من بلد نبودم خدایی اگر بی ربط پرسیدم ببخشیدم!!!
ولی سوالایی بود که باید می پرسیدم دستتونم درد نکنه!

bazi_khor

کاربر سایت
Jan 19, 2008
414
نام
مهدی
این دختره که تو باغ رد میشه چه کاره هست؟
من که گل ها رو با بیل میزنم بعد اون چیزایی که ازش میریزه رو میکارم این کارم درسته(اصلا نوشته ها روی تی وی معلوم نیست)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر