Video Games Anniversary

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
REMEMBER (1).png
(by: @.Amirone )

درود بر عزیزان بازی سنتر:D

این روز‌ها بعید به نظر می‌رسد که کسی با سرگرمی‌های دیجیتالی و بازی‌های ویدئویی آشنا نباشد!
در چند دهه ی گذشته و در صنعت بازی‌های ویدیویی شاهد لحظات شگفت‌انگیز و پر احساس و فراموش نشدنی فراوانی بوده‌ایم.
برخی از بازی‌ها به دلیل لحظات ماندگارِ فوق‌العاده ی خود، همیشه در ذهن گیمرها باقی می‌مانند.
حال این لحظات می تواند رسیدن به قله ی یک کوه ، فرار از یک بیمارستان، مبارزه با یک باس، از دست دادن یک عشق ، حمله به یک کشتی، دیدن یک کلوسوس و... باشد
در میان انبوه فوق العاده و غیرقابل باور از محتوا که در طول سال های اخیر تولید شده و با در دست گرفتن کنترلر و هدایت کرکتر و غرق شدن در دنیایی این آثار، خاطرات فراوانی در پستوی ذهن ما جمع گردید
بدیهی ست که هم طرفداران رسانه‌های دیجیتالی و هم گیمر‌های قدیم و جدید، حداقل برای یک بار هم که شده یک خاطره از بازی‌های ویدئویی در ذهن خود دارند و با مرور کردن بعضی از آنها، حس نوستالوژیک زیبایی را برای خود تداعی خواهند کرد.

حالا با این توضیح کوتاه به سراغ مبحث اصلی این تاپیک برویم!
1626700338385.png در این تاپیک سعی داریم تا در سالروز عرضه ی خاطره‌انگیزترین بازی‌های ویدئویی یاد آنها را زنده و یک بار دیگر طعم شیرین خاطرات گذشته خود را از دنیای گیم تجربه کنیم 1626700354141.png

قوانین تاپیک:
مشابهه تاپیک های گذشته، اینجا هم قانون خاصی نداریم به غیر از اینکه به همدیگه توهین نفرمایید

* طبیعتا یکی از اهداف اصلی ایجاد این تاپیک، جمع اوری کامنت های سالروز و یاد و خاطرات بازی های پلتفروم های مختلف در سالروز عرضه ی آنها از تاپیک های غیرمرتبط و همچنین متمرکز کردن اینگونه مباحث در یک تاپیک مختص به آنها می باشد
* از همه ی عزیزان (فن های تمامی Platform ها) دعوت به همکاری میکنم تا در سالروز عرضه ی بازی های موردعلاقه ی خود، تاپیک رو با قرار دادن مطالب/خاطرات/ویدوها/شات ها و... آپ کنن
* در ضمن اسپم آزاد میباشد

toomaj

کاربر سایت
May 20, 2006
163
نام
توماج
همین الان دارم Legendary Edition رو بازی می کنم و از لحظه به لحظه بازی ها لذت میبرم. مخصوصا وقتی پشت سر هم بازی میشه لذتشون خیلی بیشتر میشه. الان هم اتفاقا وسطای نسخه دوم هستم. همون حس و حالی که موقع عرضه این بازی ها داشتم، دوباره زنده شد برام. این حس رو موقع بازی کردن نسخه ریمستر کرایسس هم داشتم. حس و حالی که تقریبا تو بازی های جدید ندارم به او صورت. متاسفانه نسخه های جدید بازی های بایوور، یعنی Andromeda و Inquisition هم برام بازی ها چندان خوبی نبودن. حالا داستان و ... به کنار، اتمسفر و گرافیک هنری تریلوژی مس افکت کجا و اندرومدا کجا. ای کاهش این ترند اوپن ورلد شدن اکثر بازی ها هم هر چه زودتر از بین بره.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
IMG_۲۰۲۲۰۲۱۰_۰۱۲۳۴۶.jpg

دیروز دهمین سالگرد یکی از خاص ترن و اندرریتد ترین فرانچایز های هنر هشتم Gravity Rush بود

💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔

اینم توییت پلی استیشن ژاپن برای سالگرد این بازی که تو کامنتا اصلا ملت استقبال نکردن

Screenshot_۲۰۲۲۰۲۱۰-۰۱۲۷۵۰.jpg

Screenshot_۲۰۲۲۰۲۱۰-۰۱۳۵۲۷.jpg

ولی چقدر زود گذشت ، انگار همین دیروز بود که نمرات اولیه بازی حسابی سوپرایزمون کرد 😅😥

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
View attachment 243886

دیروز دهمین سالگرد یکی از خاص ترن و اندرریتد ترین فرانچایز های هنر هشتم Gravity Rush بود

💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔

اینم توییت پلی استیشن ژاپن برای سالگرد این بازی که تو کامنتا اصلا ملت استقبال نکردن

View attachment 243887

View attachment 243888

ولی چقدر زود گذشت ، انگار همین دیروز بود که نمرات اولیه بازی حسابی سوپرایزمون کرد 😅😥
اینجا از معدود موقعیت هاییه که دوست داشتم حسمو نه با لایک،بلکه با اون اموجی ها نشون بدم:(
یادش بخیر!!!!
یه تاپیکی بود که علی صلح و صفا @Safety & Peace و احسان @Kainé زده بودن
اونجا تو و اکیبا @Akiba کلی اسکرین شات از کت و بازی گذاشتین و حتی یه سری ویدیو از گیم پلی و اونجا تازه با گراویتی آشنا شدم و واسه تجربه اش هایپ شدم
و صد حیف که دیگه نسخه ی سومی نخواهیم دید
استودیوی ژاپن =((

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
1645524013659.png

امروز، سالگرد 36 سالگی اولین نسخه از سری زلداست
سری ای که بعد 36 سال هنوزم جریان ساز ترین بازی ژانر خودشه
و خاطره ساز ترین سری بازی تاریخ برای خودم

امیدوارم امسال سال محشری واسه این فرنچایز باشه و سفر جدید لینک رو بتونیم سریعتر ببینیم​

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
1646245119939.png

نینتندو سوییچ (و به دنبالش Zelda: Breath of the Wild) امروز بالاخره 5 ساله میشن

سر همین قضیه بهتره به دو تا باحال ترین تریلرهای دو نسل اخیر دوباره یه نگاهی داشته باشیم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر