Video Games Anniversary

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
REMEMBER (1).png
(by: @.Amirone )

درود بر عزیزان بازی سنتر:D

این روز‌ها بعید به نظر می‌رسد که کسی با سرگرمی‌های دیجیتالی و بازی‌های ویدئویی آشنا نباشد!
در چند دهه ی گذشته و در صنعت بازی‌های ویدیویی شاهد لحظات شگفت‌انگیز و پر احساس و فراموش نشدنی فراوانی بوده‌ایم.
برخی از بازی‌ها به دلیل لحظات ماندگارِ فوق‌العاده ی خود، همیشه در ذهن گیمرها باقی می‌مانند.
حال این لحظات می تواند رسیدن به قله ی یک کوه ، فرار از یک بیمارستان، مبارزه با یک باس، از دست دادن یک عشق ، حمله به یک کشتی، دیدن یک کلوسوس و... باشد
در میان انبوه فوق العاده و غیرقابل باور از محتوا که در طول سال های اخیر تولید شده و با در دست گرفتن کنترلر و هدایت کرکتر و غرق شدن در دنیایی این آثار، خاطرات فراوانی در پستوی ذهن ما جمع گردید
بدیهی ست که هم طرفداران رسانه‌های دیجیتالی و هم گیمر‌های قدیم و جدید، حداقل برای یک بار هم که شده یک خاطره از بازی‌های ویدئویی در ذهن خود دارند و با مرور کردن بعضی از آنها، حس نوستالوژیک زیبایی را برای خود تداعی خواهند کرد.

حالا با این توضیح کوتاه به سراغ مبحث اصلی این تاپیک برویم!
1626700338385.png در این تاپیک سعی داریم تا در سالروز عرضه ی خاطره‌انگیزترین بازی‌های ویدئویی یاد آنها را زنده و یک بار دیگر طعم شیرین خاطرات گذشته خود را از دنیای گیم تجربه کنیم 1626700354141.png

قوانین تاپیک:
مشابهه تاپیک های گذشته، اینجا هم قانون خاصی نداریم به غیر از اینکه به همدیگه توهین نفرمایید

* طبیعتا یکی از اهداف اصلی ایجاد این تاپیک، جمع اوری کامنت های سالروز و یاد و خاطرات بازی های پلتفروم های مختلف در سالروز عرضه ی آنها از تاپیک های غیرمرتبط و همچنین متمرکز کردن اینگونه مباحث در یک تاپیک مختص به آنها می باشد
* از همه ی عزیزان (فن های تمامی Platform ها) دعوت به همکاری میکنم تا در سالروز عرضه ی بازی های موردعلاقه ی خود، تاپیک رو با قرار دادن مطالب/خاطرات/ویدوها/شات ها و... آپ کنن
* در ضمن اسپم آزاد میباشد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
‏به مناسبت 35 سالگی سری Street Fighter جا داره از تاریخی ترین تورنومنت بازی و تاریخ سازی دایگو یاد کنیم

View attachment 239389
همین چند روز پیش بود که این Justin Wong داشت دوباره آنلاین بازی میکرد همین بازی رو و دوباره تاریخ براش تکرار شد :))

چند تا دیگه هم بعد از این خورده انگار:)) کلا کابوس این لحظه رو میبینه بیچاره وقتی میخواد Super بزنه:))

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار

هیچ وقت یادم نمیره ۱۱ سالم بود تو این کلوپ ها ، بزرگتر ها بازی میکردن ما هم مثل فیلم سینمایی مینشستیم تماشا میکردیم و تخمه میشکستیم و هی تز میدادیم ، حدود سه سالی طول کشید خودم بتونم یه رزیدنت اویل رو بازی کنم

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525

هیچ وقت یادم نمیره ۱۱ سالم بود تو این کلوپ ها ، برزگتر ها بازی میکردن ما هم مثل فیلم سینمایی مینشستیم تماشا میکردیم و تخمه میشکستیم و هی تز میدادیم ، حدود سه سالی طول کشید خودم بتونم یه رزیدنت اویل رو بازی کنم
یادو خاطره ایشون رو به همین مناسبت گرامی می داریم
1963-2020
maxresdefault.jpg

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
میدونستی ایرانی بوده ؟
وقتی کار صداپیشگی بازی رو تموم کرد کپکام بهش اجازه نداد بازی رو تجربه کنه، وقتی بیمار شد اسمی ازش به میون نیومد و اگر باهاش مصاحبه نمی شد کمتر کسی خبر داشت ایشون یکی از محبوبترین کارکترهای دنیای گیم رو صداپیشگی کرده، وقتی فوت شد حتی کپکام یک بیانیه براش نداد. آره خوب می شناسمش، یک انسان تاثیرگذار بود که غریب از دنیا رفت

آخرین ویرایش:

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,145
Resident_Evil_cover_art.jpg

امروز RE7 پنج ساله میشه. بازی که بعد از RE6 یه تکون اساسی به سری داد و یجورایی سری رو از اون وضعیت آشفته ای که داشت نجات داد. هر چند قبلش هم فکر کنم با REV2 و ریمسترهای REmake و RE0 کپکام به خودش آمده بود. بد نیست بدونید بازی بعد از انتشار RE6 تا دو سال با همون فرمول و گیم پلی قبلی در حال توسعه بوده اما وقتی به بن بست میخوره اون پروژه کنسل میشه و RE7 فعلی متولد میشه. این نشون میده نظرات فن ها و منتقدها و اعتبار سری برای کپکام خیلی مهمه و همه چیز مسئله فروش نیست. چون اون زمان کمتر کسی فکرش رو میکرد با فروش خوبی که RE5 و RE6 داشتند کپکام دوباره یه بازی با تم وحشت و بقا اون هم با زاویه اول شخص برای سری بسازه. در هر صورت RE7 قطعا یکی از بازی های محبوب من توی سری و با اینکه اول شخص هست بنظرم بیشتر المان های اصلی سری مثل مدیریت منابع و آیتم ها، بک ترکینگ، پازل، اتمسفر و دشمن های ترسناک و... داره.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
Celeste-1-696x442.jpg

4 سال پیش در چنین روزی، الماسی به اسم Celeste عرضه شد که تونست بین غول هایی مثل GoW و رد دد ردمپشن 2 و اسپایدرمن و... یکی از بهترین بازی های سال لقب بگیره. خود من مدت ها بعد از عرضه تونستم بازیش کنم، اما برای من از اون تجربه هایی بود که بهم یادآوری کرد چقدر ویدئوگیم رو دوست دارم و چقدر این دنیا برام فراتر از سرگرمیه. اگه هم با مشکلات مربوط به اعتماد بنفس و افسردگی و اضطراب دست و پنجه نرم میکنید شاید واقعا بهتون کمک کنه. حتی اگه خیلی اهل بازی های مستقل نیستید هم این بازی رو تجربه کنید، شاید این همون بازی ای باشه که شما رو با بازی های مستقل آشتی بده. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر