Video Games Anniversary

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
REMEMBER (1).png
(by: @.Amirone )

درود بر عزیزان بازی سنتر:D

این روز‌ها بعید به نظر می‌رسد که کسی با سرگرمی‌های دیجیتالی و بازی‌های ویدئویی آشنا نباشد!
در چند دهه ی گذشته و در صنعت بازی‌های ویدیویی شاهد لحظات شگفت‌انگیز و پر احساس و فراموش نشدنی فراوانی بوده‌ایم.
برخی از بازی‌ها به دلیل لحظات ماندگارِ فوق‌العاده ی خود، همیشه در ذهن گیمرها باقی می‌مانند.
حال این لحظات می تواند رسیدن به قله ی یک کوه ، فرار از یک بیمارستان، مبارزه با یک باس، از دست دادن یک عشق ، حمله به یک کشتی، دیدن یک کلوسوس و... باشد
در میان انبوه فوق العاده و غیرقابل باور از محتوا که در طول سال های اخیر تولید شده و با در دست گرفتن کنترلر و هدایت کرکتر و غرق شدن در دنیایی این آثار، خاطرات فراوانی در پستوی ذهن ما جمع گردید
بدیهی ست که هم طرفداران رسانه‌های دیجیتالی و هم گیمر‌های قدیم و جدید، حداقل برای یک بار هم که شده یک خاطره از بازی‌های ویدئویی در ذهن خود دارند و با مرور کردن بعضی از آنها، حس نوستالوژیک زیبایی را برای خود تداعی خواهند کرد.

حالا با این توضیح کوتاه به سراغ مبحث اصلی این تاپیک برویم!
1626700338385.png در این تاپیک سعی داریم تا در سالروز عرضه ی خاطره‌انگیزترین بازی‌های ویدئویی یاد آنها را زنده و یک بار دیگر طعم شیرین خاطرات گذشته خود را از دنیای گیم تجربه کنیم 1626700354141.png

قوانین تاپیک:
مشابهه تاپیک های گذشته، اینجا هم قانون خاصی نداریم به غیر از اینکه به همدیگه توهین نفرمایید

* طبیعتا یکی از اهداف اصلی ایجاد این تاپیک، جمع اوری کامنت های سالروز و یاد و خاطرات بازی های پلتفروم های مختلف در سالروز عرضه ی آنها از تاپیک های غیرمرتبط و همچنین متمرکز کردن اینگونه مباحث در یک تاپیک مختص به آنها می باشد
* از همه ی عزیزان (فن های تمامی Platform ها) دعوت به همکاری میکنم تا در سالروز عرضه ی بازی های موردعلاقه ی خود، تاپیک رو با قرار دادن مطالب/خاطرات/ویدوها/شات ها و... آپ کنن
* در ضمن اسپم آزاد میباشد

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
13 دسامبر سری Fatal Frame بیست ساله شد.

۲۰۲۱۱۲۱۴_۱۳۰۸۱۴.jpg

یکی از بهترین آی پی ها تو ژانر هارور که تجربه کردم. برای من شخصا نسخه دوم هنوز بهترین نسخه هست. چه نسخه اورجینال و چه ریمیک، هر چند هر دو چندین بار تجربه کردم بنظرم ریمیک از یه سری جهات بهتره. نسخه چهارم هم بنظرم خیلی آندریت هست و یکی از بهترین اتمسفر و ستینگ های سری رو داره و شخصا خیلی از بازی لذت بردم. امیدوارم مثل نسخه پنجم برای همه پلتفرم ها ریمستر بشه و راه رو برای نسخه ششم باز کنه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
به 2022 خوش آمدید :D

یه بخشی از مهم ترین سالگردهای رندی که امسال داریم اینا ان

View attachment 238527
از اینا، عرضه ی GR رو فقط یادم میاد:-" (به عنوان شروع سری، نه مثل دیابلو3 مثلا)

پیری رو حس نمودم:(
واقعا ده سال شد؟؟؟ :-"

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,555
از اینا، عرضه ی GR رو فقط یادم میاد:-" (به عنوان شروع سری، نه مثل دیابلو3 مثلا)

پیری رو حس نمودم:(
واقعا ده سال شد؟؟؟ :-"
منم باورم نشد ۱۰ سال از diablo 3 گذشته تفاوت بزرگی هم از ۱۰ سال پیش تو زندگیم احساس نمیکنم.برم گل گاو زبون دم کنم.:|

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
849
امروز هفدهمین سالگرد انقلابی ترین بازی قرن 21 یکی از بهترین بازی های تاریخ یا شاید بهترین ^:)^

View attachment 239303

View attachment 239305
واقعا موندم چه جادویی تو این بازیه که 17 ساله بازیش میکنم و بازم عین روز اول حال میده اصلا عجیب ترین اثریه که به نظرم توسط انسان ساخته شده تو دنیا فیلم سریال گیم ...

diba2000

کاربر سایت
Jun 5, 2021
323
امروز هفدهمین سالگرد انقلابی ترین بازی قرن 21 یکی از بهترین بازی های تاریخ یا شاید بهترین ^:)^

View attachment 239303

View attachment 239305
هم خوده PS2 و هم دیسک این سلطان رو هنوز دارم
بالای 20 بار قطعی تا حالا تمومش کردم
هیچ بازی درتاریخ ارزش تکرار این لامصبو نداره

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140

View attachment 239303

View attachment 239305

شخصا فکر میکنم هنوز REmake بهترین بازی سری و GOAT هست. هر چند هر دو بازی از نظر پیسینگ و لول دیزاین یه شاهکار به تمام معنا هستند. کلا بازه زمانی بین 2001 تا 2005 زمان عجیبی برای کپکام بود. میکامی و تیمش تونستند دو تا بازی عالی و بدون نقص برای سری بسازند.

ای کاش کپکام می‌تونست یه RE دیگه مثل این دو تا که از همه نظر بدون نقص باشه بسازه، که فکر کنم با RE2make بهش نزدیک شدند اما خب می‌تونست بهتر از این هم باشه. فقط امیدوارم با ریمیک RE4 به خاطرات بازی و فن ها گند نزنند و حداقل چیزی در حد RE2make تحویل بدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر