خبر رسمی UNREAL ENGINE 5 معرفی شد، اولین دمو ریل تایم PS5

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
اون mp4 که جای خود
اینو lol :D

142311

They are running a VIDEO PLAYER on that laptop, playing a video of Unreal Engine 5 running on a PlayStation 5 :D

تعداد سوتیای این الکس برتالیا داره خیلی زیاد میشه. بنظرم زودتر تا سه تر از این نشده دکمشو از DF بزنن بره بهتره
دقیقا , قشنگ داره آبروی DF رو می بره این چندمین بار هست که سوتی میده (اینبار تابلوتر از همش بود) خیلی هم علاقه به فعالیت تو فروم ها داره . حالا از مشکوک بودنش بگذریم :D
محض اطلاعت سالهاست که میشه دسته PS رو با همین شکل و شمایل در PC استفاده کرد.:D
این دمو هم کمافسابق در روزهای آتی (بعد از اتمام ماموریت ایجاد هایپ کاذب برای کنسولهای نسل جدید!) با کیفیتی بسیار بالاتر بر روی PC قابل اجرا خواهد بود. :D
باشه آفرین ولی کلا چه ربطی داشت به پست من ؟!
عکس گذاشتم با نوشته زیرش , به جا اینکه به صورت دیفالت جواب بدی و PC PC کنی ببین موضوع بحث چیه

آخرین ویرایش:

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
759
نام
Saeed
اون mp4 که جای خود
اینو lol :D

View attachment 142311
محض اطلاعت سالهاست که میشه دسته PS رو با همین شکل و شمایل در PC استفاده کرد.:D
این دمو هم کمافسابق در روزهای آتی (بعد از اتمام ماموریت ایجاد هایپ کاذب برای کنسولهای نسل جدید!) با کیفیتی بسیار بالاتر بر روی PC قابل اجرا خواهد بود. :D
باشه آفرین ولی کلا چه ربطی داشت به پست من ؟!
عکس گذاشتم با نوشته زیرش , به جا اینکه به صورت دیفالت جواب بدی و PC PC کنی ببین موضوع بحث چیه
موضوع توی این پستت اینه که شما هنوز با کاربردهای کنترلر محبوبتون هم آشنا نیستی، خیلی خب حالا که آشنا شدی چند تا نفس عمیق بکش.

آخرین ویرایش:

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
دوستان من گیج شدم . الان یعنی اون دموی تکنیکی که از انریل 5 چند روز پیش پخش شده از خود کنسول ps5 ران نشده؟ از یک لپ تاپ داشته ران میشده؟!!

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
دوستان من گیج شدم . الان یعنی اون دموی تکنیکی که از انریل 5 چند روز پیش پخش شده از خود کنسول ps5 ران نشده؟ از یک لپ تاپ داشته ران میشده؟!!
دمو روی ps5 به صورت 1440p و 30 fps اجرا شده ولی بعدش یه نفر توی یه فروم چینی با گذاشتن یه ویدیو ادعا کرده که اون هم با یه کارت نمیدونم ۲۰۷۰ یا ۲۰۸۰ نسخه لپتاپ ۴۰ فریم گرفته که ظاهرا دروغ بوده

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
چرا اینقدر بحثارو میپیچونید :D والا کسی نگفته ssd قرار معجزه کنه، ولی شک نکنید کم شدن محدودیت های I/O حداقلش باعث خلق محیط ها، مبارزات فک براندازی خواهد شد
فقط تصور کنید God of war بعدی چه باس فایت های حماسی می تونه داشته باشه
مبارزه Kratos با Jormungandr ی شهرو با خاک یکسان کنن!
تصورشم پشمای آدمو کز میده

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
چرا اینقدر بحثارو میپیچونید :D والا کسی نگفته ssd قرار معجزه کنه، ولی شک نکنید کم شدن محدودیت های I/O حداقلش باعث خلق محیط ها، مبارزات فک براندازی خواهد شد
فقط تصور کنید God of war بعدی چه باس فایت های حماسی می تونه داشته باشه
مبارزه Kratos با Jormungandr ی شهرو با خاک یکسان کنن!
تصورشم پشمای آدمو کز میده
اگه مقاله DF رو اگه بخونن کاملا متوجه موضوع میشن ...
این مقاله DF درباره SX هست
ما فهمیدیم که با انجام decompression نرم افزار برای تطابق سرعت SSD، سه هسته از CPU Zen 2 را درگیر میکند.خب وقتی بار کاری IO را هم اضافه کنیم دو هسته دیگر هم داریم که سرجمع 5 هسته میشود. خب حالا با Direct Storge تنها یک دهم تک هسته zen 2 را درگیر میکند.به زبان دیگر شما برای این که به این عملکرد در اکس باکس سری اکس برسید باید یک PC با 13 هسته Zen 2 داشته باشید، که 7 هسته برای بازی، 1 هسته برای سیستم عامل و Shell و 5 هسته برای فشرده سازی و IO باشد ...

به لطف I/O و API حالا کل CPU در اختیار فیزیک و هوش مصنوعی و لول دیزاین قرار داره ... باید بگم تا وقتی کنسول ها چنین I/O هیولایی دارن هیچ SSD از PC نمیتونه جلوشون قرار بگیره

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
یه شروع طوفانی برای unreal engine 5
اینقدر اون جف کیلی بدبخت گفت مهمترین خبر تابستانی. باور نکردید :D:D ،ببینید چجوری انداخته ،همه رو به جون هم.
بگو بیکار بودی ،اسپانسر pc gaming show هستی. میاوردی عین بچه ادم رو یه titan rtx تست میکردی ،کسی هم کاری به کارت نداشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر