Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,789
نام
شیخ صدرا
من باب اين قضيه اسم خليج مذكور جا داره يه بررسى بكنيم پيش خودمون.

چرا از يه جايي در تاريخ اسم اين خليج فارس يا پارس شد؟ و از چه زمانى بود؟
از زمان امپراتورى هخامنشى كه پارسى بودن و يه قدرت مقتدر بودن و كنترل سواحل و تجارت ازين خليج و امنيتش رو در دست داشتن اين اسم روى اين خليج قرار گرفت.
و اين مساله سالها در طول تاريخ ادامه داشت و فقط يه برهه ايي در دوره قاجار با ورود بريتانيا و ضعف دولت مركزى ايران كنترل اين دريا از دست حكومت ايران خارج شد ولى اون موقع باقى ساكنين اطراف اين خليج يعنى اعراب هم قدرت خاصى نداشتن و عملا امير نشين هاى صحرايي بودن در نتيجه همچنان اين اسم حفظ شد و بعدش هم حكومت پهلوى اومد و مجدد قدرت اول منطقه ايران شد و اعتبار بين المللى بالايي هم توى دنيا داشت.
ولى هم زمان با اين قضيه و با تشكيل كشور هاى عربى از مناطق جدا شده از حكومت عثمانى و استقلال امير نشين هاى جنوب اين خليج و ايجاد كشور هاى متعدد ثروتمند عربى يه جنبشى بين اعراب راه افتاد كه شروع كننده اون افرادى مثل حمال عبدالناصر بودن كه دم از ملت واحد عربى ميزدن و اولين بار هم همين اقاى جمال عبدالناصر ازين اسم خليج عربى استفاده كرد اما اون زمان با قدرت بزرگى مثل دولت شاهنشاهى ايران طرف بودن كه مقبوليت و حمايت بين المللى داشت.
اما از سال ٥٧ اين وضعيت شروع به تغيير كرد و كلا چهره منطقه عوض شد و كشوراى جنوب خليج فارس به خصوص امارات با سرع زيادى پيشرفت كردن و عربستان سعودى هم با افول و پسرفت عراق و مصر عملا حكم بزرگ اعراب رو پيدا كرد و در كنار همه اينها حكومت ايران روز به روز ضعيف تر و بد نام تر شد و الان عملا نه قدرت اقتصادى داره نه وجاهت و حمايت بين المللى داره و حتى قدرت نظامى هم در عمل نداره و فقط ادعاهاى الكى داره.

طبيعيه كه اعراب كم كم اين حق رو به خودشون بدن كه ادعاى مالكيت خليج رو علنى تر بروز بدن و دنيا هم با سكوتش عملا مخالفتى نكنه چون بخوايم يا نخوايم الان رونق اقتصادى و تجارى رو رو اعراب در دست دارن و با كمك امريكا امنيتش رو تامين ميكنن و ايران فقط مثل يه دسته خلافكار دردسر ساز اينجا حضور داره.

خلاصه كه اين وضع ادامه داشته باشه تعارفات تاريخى و جغرافيايي رو هم دنيا كنار ميذاره و كم كم خليج عربى اسم متداول ميشه همون طور كه عملا ديگه توى دنيا فعلا اسم كوتاه خليج استفاده ميشه و خليج فارس فقط توى مكاتبات رسمى بين المللى استفاده ميشه اونم نه هميشه.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,694
نام
امیر
تلاش کشورهای عربی برای تغییر اسم به خلیج عربی نشونه اینه که دنیا دیگه ایران رو چپشم حساب نمیکنه و این بده. نشون دهنده ضعیف شدن ایران و جدی نگرفته شدن هست بیشتر تا پیشرفت کشورهای منطقه.
کاربر گوجه ای که خیلج فارس و خلیج گوجه برات یکیه فردا هم به ایران بگن کشور گوجه میگی من گوجه ایم؟

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
خوب مثکه زود قضاوت کردم، دردش نمه نمه داره زیاد میشه و حالمم داره بهتر میشه ولی همچنان دردش نسبت به یک و دویستایه چند سال قبل خیلی کمتره و جای بسی خرسندی داره که میشه با خیال راحت رفت یه آمپول پر دردو زد و تقریبا چیزی متوجه نشد، علم و دیگر هیچ
من یه بار برای عفونت دندون 3 تا باید میزدم تو فواصل 12 ساعته
دوتاشون اصلا درد نداشت ولی اون عزیزی که سومی رو تزریق کرد احتمالا داشته با یه عزی دیگه ای برک آپ میکرده و اعصاب نداشته
تا فرداش یه وری راه میرفتم :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
این سئوال باید از خودتان بپرسید که EA چرا از اسم خیلج فارس دفاع میکنه؟

اینهایی که دینشان عربی هست اسطورهاشون عربی هست اسم و رسمشان عربی هست و پول های ما در کشورهای عربی خرج میکنند و همیشه بر علیه تمدن ایرانی اقدام کردن و پشت اونها بد گفتن چرا از خلیج فارس دفاع میکنند؟ چه هدفی پشت این حمایت هست؟ آیا برای EA ملی گرایی مهم شده؟ یا به خاطر جنبه های سیاسی خودشان به ظاهر حامی ملیت و تمدن ایران نشان میدن؟

--------

در کل بازهم پیشنهاد میکنم یکی تاپیک حامیان و مخالفان نژادپرستی بزنه برید اونجا بحث کنید

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,433
نام
علی
آیا تا به حال از خود پرسیده اید که با وجود تلگرام به این نازی و توپی و هاتی، چرا زباله هایی مثه واتس اپ و فیس بوک مسنجر و... کاربر بیشتری دارن؟ واتس اپ که عالیه، میخواد آپدیت بده، تلگرامو میزاره جلوش، میگه این تیکشو اضافه کنیم، رسما همینه ها! حالا همین دندرو بچاق برو از رو همه ی رنک یکایه بشریت رد شو، هری پاتر، پرفروشترین فیلم چیه؟ همون، پرفروشترین بازی و... خلاصه که اوضاع خیلی خیته :D حالا قابل درکه برام که خارجکیا توی واتس اپ پیام بازی کنن ولی هرکی تو ایران بهم تو واتس اپ پیام میده می خوام خرخرشو بجوئم! مرد مومن تو که با هزار زور واتس اپو آوردی بالا، همونو سر بده رو تلگرام دیگه:|
من یه بار برای عفونت دندون 3 تا باید میزدم تو فواصل 12 ساعته
دوتاشون اصلا درد نداشت ولی اون عزیزی که سومی رو تزریق کرد احتمالا داشته با یه عزی دیگه ای برک آپ میکرده و اعصاب نداشته
تا فرداش یه وری راه میرفتم :D
دروغ نگم گفتم بعد از اینکه آمپولو زدم باید بیام اینجا از دوستان سراغ ویلچر فروش آشنا بگیرم، گوشیمم برده بودم، توقع نداشتم رو پام برگردم:D

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
تلاش کشورهای عربی برای تغییر اسم به خلیج عربی نشونه اینه که دنیا دیگه ایران رو چپشم حساب نمیکنه و این بده. نشون دهنده ضعیف شدن ایران و جدی نگرفته شدن هست بیشتر تا پیشرفت کشورهای منطقه.
کاربر گوجه ای که خیلج فارس و خلیج گوجه برات یکیه فردا هم به ایران بگن کشور گوجه میگی من گوجه ایم؟
این دیگه خیلی خوب بود به لایک نمی تونستم بسنده کنم :D
بعضی وقتا افراد مرز های روشن فکری پوشالی رد میکنن.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,789
نام
شیخ صدرا
این سئوال باید از خودتان بپرسید که EA چرا از اسم خیلج فارس دفاع میکنه؟

اینهایی که دینشان عربی هست اسطورهاشون عربی هست اسم و رسمشان عربی هست و پول های ما در کشورهای عربی خرج میکنند و همیشه بر علیه تمدن ایرانی اقدام کردن و پشت اونها بد گفتن چرا از خلیج فارس دفاع میکنند؟ چه هدفی پشت این حمایت هست؟ آیا برای EA ملی گرایی مهم شده؟ یا به خاطر جنبه های سیاسی خودشان به ظاهر حامی ملیت و تمدن ایران نشان میدن؟

--------

در کل بازهم پیشنهاد میکنم یکی تاپیک حامیان و مخالفان نژادپرستی بزنه برید اونجا بحث کنید

يه چيزى ميگن كه فقط گفته باشن.
اينا اساس وجودشون براساس ضديت با اين و اونه حالا اين مساله هم يه راهيه واسه سر و كله زدن با اعراب اطراف.
شانس آورديم اكثريت اين كشوراى عربى شيعه نيستن در غير اين صورت مطمئن باش مثل اون يارو كه اوايل انقلاب ميگفت خليج رو بگيم خليج اسلامى تا الان اينم رسما داده بودن بره.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,593
آقا یه برنامه بگید که برنامه های بیخود ویندوزو پاک کنه
مثلا من درایو c فقط 5 گیگ فضای خالی داره در حالی که باید 15 گیگ خالی باشه

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,942
متاسفانه بواسطه ea خیلی از کلمات معنا و اثرشون از دست دادن ( که هدف ea هم همین بوده)
توجه کردید هیچ پرچم تجزیه طلبی و هیچ شعار تجزیه طلبی تو اعتراضات اخیر نبود چه بسا شعار های مثل از آذربایجان تا کردستان جان فدای ایران و از این دست شعارهایی میدیدم
ولی تو حالت عادی تو ورزشگاه تبریز هرموقع بازی تراکتور و تیم های تهرانی بود شعار های تجزیه طلبی و پرچم های تجزیه طلبی بود؟ اونها موقع اعتراضات کجا رفتن؟
یا یک دوره جوک های قومیتی رواج داشت، اونها مردم میساختن؟یکدفعه چرا قطع شدن؟

ea همین میخواد، تو از هخامنشیان بدت بیاد، از لباس محلیت بدت بیاد، از لحجه محلیت بدت بیاد
ea هیچوقت هم مستقیم نیومد این کار بکنه خیلی هوشمندانه با ساختن عروسک های خیمه شب بازی مبتذل و احمقی که فاز نژاد آریایی داشتن و فروهر به گردن خطبه آریایی میخوندن و میومدن تو شبکه های ماهواره ای و bbc در نتیجه مردم از این تفکرات و رفتار زده کردن و هدف هم همین بود
برای یک دیکت|تور، مردمش هرچه قدر اعتماد به نفس و عزت نفس فرهنگی اجتماعی پایینتری داشته باشن کنترل و سرکوفت زدن بهشون راحت تره، نتیجه این میشه که بی غیرتی ملی رو روشن فکری میدونن، من از خدامه دنیا مرزی نباشه سیاستی نباشه جنگی نباشه ولی تو این دنیا مخصوصا قلب خاورمیانه تو خلیجی که با اسناد محکم سرجاشه میخوان بدزدند بعد تو هم بیای فاز سوییس بگیری و بگی من رو هیچی غیرت ندارم و... دیگه کلا اشت با جات میبرن و ادعای مالکیت میکنند

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
تو همون properties خود درایوت یه disk clean up بزن احتمالا مشکلت حله

• Like
Reactions: .::PUИK::.

TOOL.

کاربر سایت
Nov 15, 2020
411
اتفاقا زدم ولی یه سری گزینه میاره که آدم نمیدونه چیکار کنه
کدومو بزنه سیستم به چوخ نره
الان بیشترین حجم اینه
View attachment 282478
یا خدا
بزن Temporary files رو به کل حذف کن
34 گیگ خالی میشه عشق کن

و اینکه یه خورده طول میکشه بزار کارشو انجام بده

GameS123

کاربر سایت
Jun 13, 2021
286
درایو c منم همین مشکلو داشت. متوجه شدم باید فولدر temp هر از گاهی خالی بشه. من از این آدرس پاکش می کنم:
C:/windows/temp
شاید برای شما هم مشکلش همین باشه

• Like
Reactions: .::PUИK::.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,593
یا خدا
بزن Temporary files رو به کل حذف کن
34 گیگ خالی میشه عشق کن

و اینکه یه خورده طول میکشه بزار کارشو انجام بده
درایو c منم همین مشکلو داشت. متوجه شدم باید فولدر temp هر از گاهی خالی بشه. من از این آدرس پاکش می کنم:
C:/windows/temp
شاید برای شما هم مشکلش همین باشه
تو این temporary files چیا هست؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر