Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
937
نام
Ahmad
زندگی انسان در این جهان هستی کاملا پوچ هست.
زمان یک مفهوم بینهایت هست که ما در بخش بسیار کوچیکی از اون جای می گیریم. جزء در بینهایت برابر صفر اه.
دنیا یک روال ثابتی رو طی می کرد و با به وجود اومدن انسان به تباهی کشیده شد.
اشخاصی که بهشون می گن افسرده همشون در یک دسته قرار نمی گیرن و به اشتباه به یک سری برچسب افسرده می زنن. یک سری صرفا حقیقت زندگی انسان در این دنیا که جز پوچی نیست رو درک کردن و پاسخی برای اون پیدا نمی کنن چراکه پاسخی وجود نداره و حقیقت دنیا اینه.
View attachment دست زدن -- ، GIF.mp4

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
تابستونه و هوای دل چسبش. روز های طولانیش. و بستنی ها و الاسکاهاش، دریاهاش. من گیلان زندگی میکنم البته اینورا ادم اب پز میشه اما بازم دل چسبه. ولی پاییز زمستون متنفرم. همش بارون و سرما و هوای ابری و غم.کلا بارون بدم میاد.

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
428
نام
مسعود
فک کن تابستون با اون همه میوه رنگا رنگ و صبحای خنک خوشگلش که با صدای جبک جبک گنجشکا بیدار میشی یا روزای طولانی مدتش رو دوست نداشته باشی و بری زمستونی که ساعت ۴:۳۰ شب میشه رو ترجیح بدی :D
والا من واسم پاییز و زمستون مثل شکنجه میمونه
اصلا وقتی نمیتونی پنجره باز کنی تا هوای تازه بیاد تو خونه چه معنی میده
بستگی داره کجا زندگی کنی. جایی که من زندگی میکنم تابستون گنجیشک از رطوبت 100% خفه خون میگیره بجاش جیر جیرک 24 ساعته مینوازه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
دوستان به یه سری فکت ها دقت نمیکنن قبل نظر دادن راجع به فصول! من شهریوری هستم و خب عاشق تابستون اما این دو سال اخیر واقعا اشکم در اومده بود و دعا میکردم زودتر هوا سرد بشه. سال قبل که به لطف مدیریت عالی EA برق نداشتیم تابستون و ساعت ها فحش روانه خونه موسسش میکردیم. امسال هم که طبق تجربه سال های قبل هوا هی گرمتر و گرمتر میشد. یعنی وضعیت جوری شده که تابستون ها گمتر از هر سال و سرما از اواسط پاییز توی آب و هوای این کشور پدیدار میشه.

بنابراین با استناد به سال ها قبل میگم که تابستون بهتر از زمستونه اما خدایی هیچی بهار نمیشه، هوا معتدل، شبای خنک اما سرد نه، مخصوص موتور سواری، فاصله مناسب بین طولانی بودن روز و شب. بهترین فصله لعنتی :)

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,569
زندگی انسان در این جهان هستی کاملا پوچ هست.
زمان یک مفهوم بینهایت هست که ما در بخش بسیار کوچیکی از اون جای می گیریم. جزء در بینهایت برابر صفر اه.
دنیا یک روال ثابتی رو طی می کرد و با به وجود اومدن انسان به تباهی کشیده شد.
اشخاصی که بهشون می گن افسرده همشون در یک دسته قرار نمی گیرن و به اشتباه به یک سری برچسب افسرده می زنن. یک سری صرفا حقیقت زندگی انسان در این دنیا که جز پوچی نیست رو درک کردن و پاسخی برای اون پیدا نمی کنن چراکه پاسخی وجود نداره و حقیقت دنیا اینه.
هر چیزی که باید گفته میشر رو گفتی احسنت

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
به نظر من مدت زمان شب و روز هم خیلی تو دوس داشتن یا نداشتن یه فصل تاثیر داره حتی بیشتر از دما،
من خودم شب رو بیشتر از روز دوس دارم، در نتیجه زمستون رو ترجیح میدم. حاضرم تو کشور های نزدیک قطب هم زندگی کنم وقتایی که کلا شبه:D.

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
من نمیدونم در حضور فصلی مثل بهار که هم هوای دلپذیری داره و هم طبیعت زیبا چه دلیلی داره مابقی فصول رو دوست داشته باشید :D

بهار لامصب اینقدر دوست داشتنیه که همیشه مثل یک خاطره خوش سریع میگذره و تا چشم رو هم میزاری تموم میشه :(

از هر لحاظ بخوای حساب کنی بی نقص ترین فصل بهاره....مابقی فصول در مقابل بهار مثل شوخی میمونن :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
از کل سال فقط فروردین، اردیبهشت و شهریور رو دوست دارم. بقیه سال هم مفت نمی‌ارزه.
زمستون‌ها سرده و زود تاریک میشه. برای تنفس‌هم باید دودشش داشته باشی.
تابستون‌ها هم عین سگ گرمه و گرد و خاک پدر آدم رو درمیاره.

GameS123

کاربر سایت
Jun 13, 2021
286
البته که همه فصلا زیبایی و حس و حال خاص خودشونو دارن ولی الان دلم لک زده برای یه غروب بدون مشغله و برفی زمستونی؛ بری تو گوشه دنج خونت و در حالی که بخار نوشیدنی گرم مورد علاقت میخوره به صورتت، فیلم یا سریال مورد علاقتو نگاه کنی.

• Like
Reactions: MrElectricWizard

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
این دوستانی که تابستون دوست دارن مطمئنا تو هوای شرجی و شهرایی که کل تابستون بالای 30-40 درجه هستن زندگی نمیکنن وگرنه نظرشون عوض میشد من به حدی از گرما متنفرم که حتی تو اوج زمستون و برف هم تیشرت میپوشم خیلی سردم بشه کاپشن میپوشم روش نه تنها با تابستون مشکل دارم حتی با لباس گرم هم مشکل دارم :D ترجیح میدم تو اوج سرما یخ بزنم از سرما بمیرم ولی گرمای تابستونو تحمل نکنم نمیتونم درک کنم چطور هوای گرم میتونه واسه کسی قابل تحمل باشه من حتی الانش که هوا سرده شوفاژ اتاقمو بستم پاهام یخه ولی به گرما ترجیح میدم بازم

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
این دوستانی که تابستون دوست دارن مطمئنا تو هوای شرجی و شهرایی که کل تابستون بالای 30-40 درجه هستن زندگی نمیکنن وگرنه نظرشون عوض میشد من به حدی از گرما متنفرم که حتی تو اوج زمستون و برف هم تیشرت میپوشم خیلی سردم بشه کاپشن میپوشم روش نه تنها با تابستون مشکل دارم حتی با لباس گرم هم مشکل دارم :D ترجیح میدم تو اوج سرما یخ بزنم از سرما بمیرم ولی گرمای تابستونو تحمل نکنم نمیتونم درک کنم چطور هوای گرم میتونه واسه کسی قابل تحمل باشه من حتی الانش که هوا سرده شوفاژ اتاقمو بستم پاهام یخه ولی به گرما ترجیح میدم بازم
دقیقا عین منی تو اوج سرما هم باز پنکه میزنم :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر