Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
باز خوبه حداقل لطف کرده و نگفته پلوس! :D
ببین
اون پلاس ش هم تلفظش در حد و حدود جل و پلاسه! (مشدیا توی این کلمه به جای تلفظ پَلاس، میگن پِلاااااااااااس)
مشغول الذمه ای حتی یک درصد فکر کنی می تونه plus رو تلفظ کنه!
تازه این خیر سرش از حدود ۲۵ سال پیش مغازه داره!

این شما و این تیر خلاص، که الکی توی برزخ ورم و کبودی مغز گیر نکنی :D

se1.jpg

توجه شما جلب میشه به:
- اصول بازار یابی
- قیمت اصلی شرکت (مستقیم با تلفن ماهواره ای به خود جیمبو وصله)
- همکاران گرگ و فروشگاه خیرخواه!
- پاچه ای که اینا قصد فتح کردنش رو ندارن (البته پایین تر معلوم میشه این کار رو با آرامش انجام میدن)
- ابدیت (ubdate) ۲۰ هزار تومنی!
- خط قرمز: صداقت
- نصیحت بدکاران
- اطلاعت بالا (اطلاعات نه، اطلاعت درسته)
- آرامش در هنگام فتح پاچه!
- و در نهایت گیف (gif) کارت

برای اینکه off-topic نباشه،
خریدن کالا از خارج از کشور و نمایندگی اصلی به هر قیمت و مشقت >>>>>>>>> دریافت کالای حتی مجانی، از این دست این عزیزان

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
ببین
اون پلاس ش هم تلفظش در حد و حدود جل و پلاسه! (مشدیا توی این کلمه به جای تلفظ پَلاس، میگن پِلاااااااااااس)
مشغول الذمه ای حتی یک درصد فکر کنی می تونه plus رو تلفظ کنه!
تازه این خیر سرش از حدود ۲۵ سال پیش مغازه داره!

این شما و این تیر خلاص، که الکی توی برزخ ورم و کبودی مغز گیر نکنی :D

View attachment 272020

توجه شما جلب میشه به:
- اصول بازار یابی
- قیمت اصلی شرکت (مستقیم با تلفن ماهواره ای به خود جیمبو وصله)
- همکاران گرگ و فروشگاه خیرخواه!
- پاچه ای که اینا قصد فتح کردنش رو ندارن (البته پایین تر معلوم میشه این کار رو با آرامش انجام میدن)
- ابدیت (ubdate) ۲۰ هزار تومنی!
- خط قرمز: صداقت
- نصیحت بدکاران
- اطلاعت بالا (اطلاعات نه، اطلاعت درسته)
- آرامش در هنگام فتح پاچه!
- و در نهایت گیف (gif) کارت

برای اینکه off-topic نباشه،
خریدن کالا از خارج از کشور و نمایندگی اصلی به هر قیمت و مشقت >>>>>>>>> دریافت کالای حتی مجانی، از این دست این عزیزان
این بابا پس به برادر خودش هم رحم نمیکنه :) سعید برداشت دقیقا کنار فروشگاهش یک فروشگاه زد قیمت هاشم ارزون تر ... ماهم دوبار دسته دادیم تعمیر کنه برامون ( همین جناب مشهد...) فاتحه دسته ها رو خوند! کلی هم علاف کرد که تعمیرکارم فلان و اینا... زمانی که ازش PS4 خریدم خود سعید بود باز یه چیزی بارش بود ولی همون زمان هم نمی دونست گیفت کارت رو میشه اینترنتی خرید فکر می کردن حتما باید پک شده باشه :)

واسه اینکه آف تاپیک نباشه

ماشین جی تی >>>>> گرن توریسمو

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
اقا بحث سر shadow dancer شد ی سوژه دیگه یادم اومد ، اینو قبلا تو تاپیک یادش بخیر گفته بودم اینجا هم میگم :D

ما اون زمان بهش میگفتیم « شانگ دان سه » :| :D

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
گفتید سرباز کوچولو یاد Small Soldiers افتادم :D قضیه از این قرار بود که من اتفاقی تو یک کلوپ (کلاب :D) یه نسخه از Metal Slug دیدم که قبلا ندیده بودم، حتما یادتونه که تو ایران Metal Slug X از همه معروف تر و در دسترس تر بود، حالا من شانسی یک نسخه دیگه از n نسخه ای که در دنیا وجود داشت رو تو کلوب دیده بودم (بعد ها که همه ی نسخه هارو بازی کردم فهمیدم اون نسخه متال اسلاگ 1 یا اصلی بود)

طبق معمول رفتم تو کف، اما هر کاری کردم صاحب کلوب گفت اگه برات رایت کنم دیسک اصلی خراب میشه و خلاصه برام نزد، این شد که من دوره افتادم دنبال متال اسلاگی(سرباز کوچولویی) که X نباشه رو پیدا کنم :D و در همین راستا اتفاقی به ایشون برخوردم، در واقع یک مغازه ای بود که گفت "سرباز کوچولویی که X نباشه رو دارم"

اقا با هزار خوشحالی بازی رو گرفتم و رفتم خونه (گرچه یادمه از طرح رو دیسک بازی به شک افتاده بودم که شاید اشتباه باشه) و وقتی رسیدم خونه دیدم ای دل غافل :D سرباز کوچولو هست اما متال اسلاگ نیست :D در واقع ایشون بود :D

کرکتر هاش برام اشنا بودند چون اسباب بازی هاشون (فیگور و عروسک) خیلی معروف بودند و منم قبلش دیده بودم، تریلر فیلمشم لا به لای کارتون انیمیشن هامون و کارتون های ماهواره دیده بودم، خلاصه تا چند سال بعد که اینترنت از دایال اپ تبدیل به adsl شد، نتونستم اون متال اسلاگ های دیگه رو پیدا کنم، اما همین باعث شد ایشون رو پیدا کنم و یادمه خیلیم بازیش رو دوست داشتم، گیم پلی خفنی داشت...

---

یک انپاپیولر (متاسفانه انپاپیولر و نامحبوب، هرچند روز به روز اینا محبوب تر میشند) غیر گیمینگ هم بگم،

کمدی یا شوخی سک*سیست، در هر شکل و فرم و حالتی، نه تنها فان نیست، جذاب نیست، خنده دار نیست، جالب نیست، مفرح و بانشاط نیست، بلکه بی اندازه سطح پایین، نامتمدنانه، و جسارتا احمقانه است، از اینا بگذریم، اگه بعد منفی ماجرا رو نگاه کنیم، مطالعاتی هستند که نشون میدن: به میزان استفاده از شوخی های سک*سیست در یک فرد، احتمال متجاوز بودن/شدن ان فرد هم در یک شرایط خاص، بالا میره،

خلاصه که واقعا من از این مدل شوخی ها بدم میاد (چقدم تو فضای بسته ایران به مانند یک روزنه، این مدل شوخی پرطرفدار شده و زیاده)، متاسفانه از اون چیز هایی هست که "پیامد" داره، به همین دلیل "ایگنور" کردن کافی نیست، هرچند نمیشه یقه ملت رو گرفت، اما در کل واقعا از این مدل شوخی و کمدی ها بدم میاد، یک کمدین حرفه ای یا حتی معمولی بدون این مسخره بازی ها میتونه ادم رو از خنده منفجر کنه...

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
اگه معلوم بشه که یکی از مراحل CODMW2 تو ایرانه و باید سرباز ایرانی بکشیم اگه خورشید رو تو دست راست و ماه رو تو دست چپم بزارن هیچوقت سمت این بازی نمیرم همونطور که هیچ وقت بتل 3 رو بازی نکردم....
اگه یه آپشنی داشته باشه که با هلفایر بتونی بزنی من دو تا mw2 میگیرم

hp3in_pro

کاربر سایت
Mar 16, 2010
310
نام
حسین
اگه معلوم بشه که یکی از مراحل CODMW2 تو ایرانه و باید سرباز ایرانی بکشیم اگه خورشید رو تو دست راست و ماه رو تو دست چپم بزارن هیچوقت سمت این بازی نمیرم همونطور که هیچ وقت بتل 3 رو بازی نکردم...
عیب نداره به فیض شهادت میرسونیشون

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر