Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
اون زمان ک سگا داشتم و تازه MK3 رو خریده بودم و با پسر عمه هام بازی میکردم ، پسر عمه بزرگم ک سنش از همه زیاد تر بود ی ترم رفته بود کانون زبان ایران و ب مٌرتال/مورتال کٌمبت میگفت مارتال :D
ما میگفتیم این مورتال خونده میشه میگفت نه من رفتم کلاس زبان و میدونم این مارتال خونده میشه :D

پس در همین راستا :

مارتال کمبات >>>>> مورتال کمبت

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
با دیدن این جنبش جالبی که اخیرا دوستان براه انداختن ' اولین بازی که یادم افتاد که بصورت سنگین ملت تو تلفظش تو در و دیوار بودن رو خدمتتون عرض میکنم :D

shadow dancer بازی سگا مگا درایو که اکثر دوستان اون موقع ازش بعنوان ( shinobi سگ دار ) ازش یاد میکردنو با shinobi اصلی که فوق العاده جذاب بود اشتباه میگرفتن :D

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
این بحث تلفظ منو یاد یه خاطره انداخت. دوم راهنمایی بودم بیشتر دوستام همه طرفدار تیم های فوتبالی مختلف(بیشترشون بارسایی بودن:-w) بعد مدرسه بیشتر اوقات میرفتیم گیم نت PES 2010 بازی میکردیم. همه بیشتر از من فوتبال حالیشون بود. منم برای اینکه تو بحث فوتبال کم نیارم شروع کردم به دیدن فوتبال تیمای دیگه که با بازیکن های دیگه اشنا بشم. بهترین روش یادگیری رو با بازی کردن تو PES شروع کردم. اول از همه شروع کردم با بازی کردن با تیم بارسا. اسم بازیکن هارو یاد میگرفتم تا رسیدم به ژاوی. به انگلیسی نوشته بود XAVI . چند روز بعد که داشتیم زمان انتخاب میکردیم برای رفتن به گیم نت, من شروع کردم به کری خوندن که من همتونو سوراخ میکنم. من یه مدته دارم PES با بارسا بازی میکنم یه سیستمی میچینم که پشماتون میریزه. شروع کردم به توضیح دادن تیم و بازیکنایی که استفاده میکنم. از والدز شروع کردم تا رسیدم به اقای ژاوی.
من اسم ژاوی رو تلفض کردم إکس آوی =))=))=)):)):)):))
همه تو کف این بازیکنه بودن. میگتن همچین کسی با این اس تو بارسا نیست. منم خیلی جدی قسم میخوردم که هست:)). دیگه وقتی دیدم باور نمیکنن اسم روبه انگلیسی نوشتم.تا رومو از تخته برگردوندم دیدم همشون قعشه خنده:D منم بعدش ایجوری بودم:o):o):o)8-}8-}8-}
پ.ن: 30 دقیقه طول کشید تا با کیبرد انگلیسی فارسی بنویسم:|:|

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
برام عجیبه که چطور کسی اشاره نکرده :-?
مورتال کمباد >>> مورتال کمبات >>>> مورتال کامبد >>>>>>>>>>>>مورتال کامبت
:D :-"

سونی >>>>> پلی استیشن
سونی 2 >>>>> پلی استیشن 2
سونی 3 >>>>> پلی استیشن 3
دیگه نمی‌دونم سونی 4 هم داشتیم یا نه!

خوشبختانه من و داداشم خیلی زود خودمون رو از رسواییِ گفتن سونی به جای پلی استیشن یا پی‌اس جدا کردیم! انقدر پدرم اعصابش خورد می‌شد و می‌گفت که سونی اسم سازنده این دستگاه هست و اسم خود دستگاه پلی استیشنه، دیگه توبه کردیم و بعد از چند ماه گفتیم پلی استیشن که بیشتر عذاب نکشه! :D
البته بنده «پُلی استیشن» هم از بعضی‌ها شنیده بودم، ولی خوشبختانه دیگه به «پلی استاتیون» و این جور چیزا نرسیده بود! :D

یادش بخیر بچه بودیم و می‌گفتیم «مورتال کمبد» و بعد از یه مدت هم حرفه‌ای‌تر شدیم و تبدیل شد به «مورتال کمبت». یه بار مادرم که اتفاقاً زبانش هم خوبه، داشت بازی من و داداشم رو می‌دید و بعد از اینکه سری به نشانه تأسف تکون داد که این مزخرفات خشن چیه، گفت تلفظ درست بازی باید «مارشال کامبت» باشه نه این چیزی که شماها می‌گین! :D
بنده خدا احتمالاً فکر می‌کرده چون این کاراکترها با یه سری حرکات رزمی به جون همدیگه می‌افتن، اسم بازی Martial Combat هست و خبر نداشته که جریان چیه! :D

فکر کردین این نسل منقرض شدن؟ حاشا و کلا!
الان این اسکرین شات رو از کانال یکی از این فروشگاه های کنسول فروش مشهد گرفتم... کلی هم ادعای سابقه و بهترین و فلان و بهمان داره

se.jpg

خداییش توی چنته ش چیزایی داره که خود جیمبو هم نداشته و نداره
دقت کنید: انواع پلاس های اسنشان... اکنتراست... (همه ش هم با کسره و ضمه!)
اینا رو خود سونی (همون ورژن سونی آریا اینا) هم نداره...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
با دیدن این جنبش جالبی که اخیرا دوستان براه انداختن ' اولین بازی که یادم افتاد که بصورت سنگین ملت تو تلفظش تو در و دیوار بودن رو خدمتتون عرض میکنم :D

shadow dancer بازی سگا مگا درایو که اکثر دوستان اون موقع ازش بعنوان ( shinobi سگ دار ) ازش یاد میکردنو با shinobi اصلی که فوق العاده جذاب بود اشتباه میگرفتن :D
آقا یه جوری گفتی «Shinobi اصلی فوق‌العاده جذاب بود» که احساس کردم به Shadow Dancer توهین شد! :( خیلی چیز خفنی بود این Shadow Dancer (بهش «نینجا با سگ» هم می‌گفتن!) و گذشته از گیم‌پلی باحالش، اون سگه هم ویژگی جالبی برای زمان خودش بود و انیمیشن‌های قشنگی داشت. :D
کاش الآن که مُد شده بازی‌های دوبعدی قدیمی رو احیا می‌کنن، در کنار Golden Axe که خیلی منتظرش هستم، یه سری هم به Shinobi بزنن و یه چیزی در حد اون روزها بسازن. واقعاً بازی‌های خفنی بودن و هر نسخه یه سری چیزهای جالب برای اون زمان داشت، از همون سگه تا مثلاً پایان یکی از نسخه‌ها (فکر کنم The Revenge of Shinobi) که دو حالت داشت و یکی از حالت‌هاش نسبت به اون دوران خیلی تاریک بود و برعکس ۹۹٪ بازی‌های اون روزها که آخرش همه چیز به خیر و خوشی تموم می‌شد و عاشق و معشوق به همدیگه می‌رسیدن و دنیا نجات پیدا می‌کرد و...، خانومه می‌مُرد و اون هم به فجیع‌ترین شکل ممکن! :|

فکر کردین این نسل منقرض شدن؟ حاشا و کلا!
الان این اسکرین شات رو از کانال یکی از این فروشگاه های کنسول فروش مشهد گرفتم... کلی هم ادعای سابقه و بهترین و فلان و بهمان داره

View attachment 271990

خداییش توی چنته ش چیزایی داره که خود جیمبو هم نداشته و نداره
دقت کنید: انواع پلاس های اسنشان... اکنتراست... (همه ش هم با کسره و ضمه!)
اینا رو خود سونی (همون ورژن سونی آریا اینا) هم نداره...
مغز آدم کبود می‌شه اینا رو می‌خونه! :D باز خوبه حداقل لطف کرده و نگفته پلوس! :D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
چون فاز نوستالژی برداشتید چیزایی که همیطوری به خاطرم اومد
کلوپ>کلوب،کلاب
نوار>کارتریج
پلی 1/2> همه چیزایی که گفتید
رمز>کد،چیت
اویل و تام رایدر رو هم موافقم>

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382

اینا واقعا خدا بودن ولی ما همشون رو با اسم نینجا سگ به یاد داریم. :D :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر