Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Ali Piri

کاربر سایت
Apr 27, 2022
18
نام
علی پیری
جدی الان فکر میکنم از والهالا و اودیسی و فار کرای ها بیشتر از رددد 2 و gta های بعد سن اندریاس لذت بردم. :-?
یوبیسافت تونست توی یک سال دو بازی منتشر کنه که توی سبک خودشون بشدت عمیق بودن و اون سبک رو یک پله جلوتر بردن (For Honor و R6S). دنیاها و جهان‌هایی رو هرسال خلق کرده که کمتر جایی میبینیم. یخورده بی انصافی میشه در حقش. ولی راکستار توی رد دد ۲ بیشتر سریال خوبی ساخت تا بازی خوبی. پیام شماهم دلیلی شد که نظرمو کامل تر کنم😁

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,799
نام
حامد
تریلر CG بازی The Crew 1 و موزیک پس زمینه ش >>> کل فرانچایز نید فور اسپید
البته بغیر از underground 2 و most wanted 2005.
ساند ترک های هر کدوم از این دو بازی که گفتم>>>>>> هر چی بازی ریسینگ آرکید

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
البته بغیر از underground 2 و most wanted 2005.
ساند ترک های هر کدوم از این دو بازی که گفتم>>>>>> هر چی بازی ریسینگ آرکید
نظرت پاپیولار بود حامد :)

همین امشب ترک های ناب هر دو تا بازی رو گوش میدادم اتفاقا

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,442
نام
مسلم
من همیشه یه مشکل اساسی با مجموعه tombrider داشتم و اونم اینه که نشد یه بار لارا کرافت پاش رو توی یه مقبره باستانی بزاره و قبل از بیرون رفتن یه چیزی رو خراب نکرده باشه (البته اگه کل مقبره رو نفرستاده باشه هوا:-"). با ایندیا جونز هم همین مشکل رو دارم. آنچارتد بازی نکردم و نمیدونم چطوریه :-"

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
من همیشه یه مشکل اساسی با مجموعه tombrider داشتم و اونم اینه که نشد یه بار لارا کرافت پاش رو توی یه مقبره باستانی بزاره و قبل از بیرون رفتن یه چیزی رو خراب نکرده باشه (البته اگه کل مقبره رو نفرستاده باشه هوا:-"). با ایندیا جونز هم همین مشکل رو دارم. آنچارتد بازی نکردم و نمیدونم چطوریه :-"
بازی نکن پس:))
آنچارتد مقبره خراب نمیکنه، شهر خراب میکنه برات :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
تا وقتی هنوز پوکمون پرفروش ترین JRPG (یا حتی بگیم RPG) بازاره، گفتن این که سبک مبارزه نوبتی تو بازار جواب نمیده حرف مفته
حالا میخواد این حرف رو اصغر کفاش دم محل ما بزنه
یا استیون اسپیلبرگ

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
مشکل اساسی با مجموعه tombrider داشتم و اونم اینه که نشد یه بار لارا کرافت پاش رو توی یه مقبره باستانی بزاره و قبل از بیرون رفتن
سوال اینه که چرا مشکل داری دقیقا چون غیر واقعیه؟
چون خیلی چیزای قبل تر از اینا غیر واقعی هست اصلا همین که لارا کرافت یا نیتن تحت این شرایط زنده میمونن واقعگرا نیست.
یا اینکه از ده متری میپره و با پنجه پلتفرم بعدی رو میگیره :))

اینا رو گفتم وسوسه شدم دو باره آنچارتد های قدیمی رو برم ولی کنسول ندارم
سونی اون سه تا رو بیار رو PC لعنتی:Wallbash:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
تا وقتی هنوز پوکمون پرفروش ترین JRPG (یا حتی بگیم RPG) بازاره، گفتن این که سبک مبارزه نوبتی تو بازار جواب نمیده حرف مفته
حالا میخواد این حرف رو اصغر کفاش دم محل ما بزنه
یا استیون اسپیلبرگ
فکر میکنم پوکمون اگر اسمش رو ازش بگیری و با اسم جدید منتشر کنی، عمرا نمیشه این جمله رو دیگه در موردش گفت:-"
البته من نمیدونم گیم پلیش چقدر خوب یا خفنه:-" وبی مطمئنم در حال حاضر بزرگیش به خاطر "پوکمون" بودنشه نه جواب بودن این سبک:D

ولی مثلا اگر پرسونا5 رو میوردی به عنوان مثال، بازیی که اونقدر IP محبوبی نبوده در مقیاس جهانی
ولی با وجود ترن بیس بودن، تونست محبوب بشه و فلان و بیسار، یا مثال های دیگه ی این مدلی، قبول مینمودم:D

ولی پوکمون همچنان نه... اون کلا داستانش متفاوت تر از اینه که به سبکش ربط پیدا کنه:-"

پ.ن: به طور کلی با این قضیه که ترن بیس جواب نمیده مخالفم:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
فکر میکنم پوکمون اگر اسمش رو ازش بگیری و با اسم جدید منتشر کنی، عمرا نمیشه این جمله رو دیگه در موردش گفت:-"
البته من نمیدونم گیم پلیش چقدر خوب یا خفنه:-" وبی مطمئنم در حال حاضر بزرگیش به خاطر "پوکمون" بودنشه نه جواب بودن این سبک:D

اینم هست. کلی اسپین آف و انیمه و... هم هست که قوی کرده آیپی رو
ولی همیشه دو تا نقطه قوت آیپی به لحاظ فروش، کارت بازی هاش و بازی های اصلی شن. که جفت شون Turn Based ـن و بعد این همه سال هنوزم که هنوزه حوزه Competitive به شدت فعالی دارند.
این جوری نبوده که به خاطر چیزی غیر از بازی هاش معروف شده سری که حالا اسمش رو بتونیم ازش بگیریم

خود بازی به لحاظ درجه سختی بیش از حد راحته
ولی بخوای حرفه ای بازی کنی با اختلاف پیچیده ترین سیستم عنصربندی رو تو کل ویدیو گیم داره :D
با اختلاف :D
1658209679534.png

طبیعتا خود من متوجهم چقدر خود پوکمون ها تاثیر دارن رو این قضیه
ولی این جوری نیست که به هر بازی ای پوکمون بچسبونی عین خر بفروشه (I mean Pokemon Go Did it, but that's an exception) الان مثل Pokken و Pokemon Stadium و Snap و اینا هیچ وقت به اون طرز وحشتناکی که سری اصلی میفروخته نفروخته
حتی Arceus که کمتر ترن بیس کرده بازی رو (هنوز ترن بیس ـه ولی) و بازی اصلی به حساب میاد و عین خر فروخته هم بازم فروشش به نسبت سری کاملا ترن بیس بازی پایین تره

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
مدل بازی سازی یوبیسافت : یک درخت مهارت که اصلا شبیه درخت نیست! و مپی پر از ویژگی های مثلا پنهان شده که با گرفتنشون یک لول میتونید این درخت مهارت رو افزایش بدید تا اینکه دیگه هیچی تو مپ باقی نمونه و لوتی که دقیقا زمانی به شما بهترین سلاح ها رو میده که دیگه تمام مراحل اصلی و فرعی بازی تموم شده و حالا بالاترین لول Armor و Ability رو دارین و فقط به درد FreeRoam میخورن! و صد البته Cash ـی که از فروش ده ها Gear گیر شما میاد و داشتن و نداشتش هیچ فرقی نداره چون سلاح و آرمور شما تا خرخره آپگرید شده! خب میمردی مثل آدم همونا رو تو مراحل اصلی بدی؟؟

این قضیه برای هر سه عنوان بزرگ یوبیسافت صادقه (صادقِ؟!)

اساسینز کرید - دویژن - واچ داگز

برای اینکه یک آنپاپیولار هم ول داده باشم:

تریلر CG بازی The Crew 1 و موزیک پس زمینه ش >>> کل فرانچایز نید فور اسپید

یوبیسافت یه زمانی بهترین تریلرها رو میساخت هر چی تریلر میداد آدم با هایپ میشست تریلر رو میدید بعدش واسه خود بازی دوچندان هایپ میشد

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
اینم هست. کلی اسپین آف و انیمه و... هم هست که قوی کرده آیپی رو
ولی همیشه دو تا نقطه قوت آیپی به لحاظ فروش، کارت بازی هاش و بازی های اصلی شن. که جفت شون Turn Based ـن و بعد این همه سال هنوزم که هنوزه حوزه Competitive به شدت فعالی دارند.
این جوری نبوده که به خاطر چیزی غیر از بازی هاش معروف شده سری که حالا اسمش رو بتونیم ازش بگیریم

خود بازی به لحاظ درجه سختی بیش از حد راحته
ولی بخوای حرفه ای بازی کنی با اختلاف پیچیده ترین سیستم عنصربندی رو تو کل ویدیو گیم داره :D
با اختلاف :D
View attachment 264945

طبیعتا خود من متوجهم چقدر خود پوکمون ها تاثیر دارن رو این قضیه
ولی این جوری نیست که به هر بازی ای پوکمون بچسبونی عین خر بفروشه (I mean Pokemon Go Did it, but that's an exception) الان مثل Pokken و Pokemon Stadium و Snap و اینا هیچ وقت به اون طرز وحشتناکی که سری اصلی میفروخته نفروخته
حتی Arceus که کمتر ترن بیس کرده بازی رو (هنوز ترن بیس ـه ولی) و بازی اصلی به حساب میاد و عین خر فروخته هم بازم فروشش به نسبت سری کاملا ترن بیس بازی پایین تره
تو ذهنم دقیقا همون پوکمون گو میگشت >:)

درسته پوکمون به خاطر بازیش معروف شده، منم نگفتم اینجوری نیست:D
ولی خوب این چیزی که میگی دقیقا ریشه در 550 سال پیشش داره! و انقدر محکم شده که در هر صورت میترکونه:-" بیشوخی همین گیم پلی پوکمون رو مثلا بیاری روی یک دیجیمون اصلا (انپاپیولار بگم : دیجیمون>>>>>>>>>>پوکمون) پیاده کنی، باعث میشه که اون نسخه دیجیمون پرفروش ترین RPG/JRPG زمان و سال بشه؟
خیر،نه،هرگز :-" با قاطعیت :D

برای همین به نظرم برای این قضیه، مثال زدن از پوکمون، مثال مناسبی نیست و برعکس باید از IPهای ناشناخته تر یا جدیدی مثال زد که اومدن و با این وضعیت موفق عمل کردن:-"

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
650
مشکل تاپیک اینه که، اصولا وقتی میخوای یه Unpopular Opinion بگی، باید بعدش دلیلش رو هم بیان کنی، یه سری موارد سلیقه ای هست که خب میگی سلیقه طرف بوده،( مثل رنگ، غذا، یا سبک موزیک) ولی وقتی میای فکت های ثابت شده رو زیر سوال میبری باید دلایلش رو هم بیاری وگرنه نمیشه نظر طرف مقابل رو جدی گرفت.

برای اینکه آف تاپیک نشه، 50 صفحه اول >>>>>> بقیه پست ها. :D با این پست پایینی شدیدا هم نظرم.

Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,362
نام
مــاکــان
مشکل تاپیک اینه که، اصولا وقتی میخوای یه Unpopular Opinion بگی، باید بعدش دلیلش رو هم بیان کنی، یه سری موارد سلیقه ای هست که خب میگی سلیقه طرف بوده،( مثل رنگ، غذا، یا سبک موزیک) ولی وقتی میای فکت های ثابت شده رو زیر سوال میبری باید دلایلش رو هم بیاری وگرنه نمیشه نظر طرف مقابل رو جدی گرفت.
آره نیاز به تاپیک Unpopular Extended واقعا حس میشه :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر