Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
به نام خدا

سریال مستوران بهترین چیزیه که در عالم سرگرمی در سال ۲۰۲۲ تا الآن پخش شده. بهترین در بین همه اعم از فیلم، سریال، مانگا و ...

این یکی رو چون من ندیدم کامل نظر نمیدم (گهگداری موقع شام می بینم و باحاله)
ولی اخوی بنده که دشمن درجه یک صدا و سیمای جمهوری اسلامیه هم همین نظر رو داره و تنها چیزی که تو این چند ساله از اتاق می کشونتش شبا بیرون تا تلویزیون رو روشن کنه همین سریاله.
پس یکی از طرف اخوی بنده بذار رو این نظرت :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اهم... :-"

در رابطه با گلایه ها از توییتر، اینستاگرام و کلا شبکه های اجتماعی.

مشکل خود این شبکه ها نیستن و مسئله بیشتر بخاطر افراط توی استفاده ازشون هست (یا به قولی استفاده شخصی هر فرد).
غذا خوردن، الکل، بازی و ... هم اگه ادم بیش از حد انجامشون بده خیلی ضرر دارن :-"
اگرم بحث در مورد محتواشون باشه که خوب الگوریتم های اینا معمولا همون چیزی که ادم بهش علاقه داشته باشه و سرچ کنه و ... رو بیشتر نشون میده و مثلا رددیت یه سری از سمی ترین و مضخرف ترین ساب ردیت ها یا جامعه ها رو داره ولی خوب ادم دنبال اونا نباشه تجربش خیلی مثبت تر و بهتر هست.

اینا رو گفتم که بگم، در کل انداختن تقصیر گردن شبکه های اجتماعی خیلی popular هست توی بعضی محافل :-"
ولی به نظر من اینا همونقدر که میتونن تاثیر منفی داشته باشن، به همون اندازه یا بیشتر نکات مثبت دارن.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
اهم... :-"

در رابطه با گلایه ها از توییتر، اینستاگرام و کلا شبکه های اجتماعی.

مشکل خود این شبکه ها نیستن و مسئله بیشتر بخاطر افراط توی استفاده ازشون هست (یا به قولی استفاده شخصی هر فرد).
غذا خوردن، الکل، بازی و ... هم اگه ادم بیش از حد انجامشون بده خیلی ضرر دارن :-"
اگرم بحث در مورد محتواشون باشه که خوب الگوریتم های اینا معمولا همون چیزی که ادم بهش علاقه داشته باشه و سرچ کنه و ... رو بیشتر نشون میده و مثلا رددیت یه سری از سمی ترین و مضخرف ترین ساب ردیت ها یا جامعه ها رو داره ولی خوب ادم دنبال اونا نباشه تجربش خیلی مثبت تر و بهتر هست.

اینا رو گفتم که بگم، در کل انداختن تقصیر گردن شبکه های اجتماعی خیلی popular هست توی بعضی محافل :-"
ولی به نظر من اینا همونقدر که میتونن تاثیر منفی داشته باشن، به همون اندازه یا بیشتر نکات مثبت دارن.
1657355912015.png

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
خب دوستان نظرشون رو راجع به اینستاگرام گفتن و معتقد بودن که اصلا نباید عضو این شبکه ها شد. من احترام میزارم به این نظر... اما مسئله اینه که اینستاگرام برای ایرانی ها به دو بخش محل سرگرمی و محل کسب درآمد تقسیم شده. یک عده که دنبال سرگرمی حالا از هر نوع صحیح و اشتباه و ... هستن. یک عده برای کسب و کارشون از اینستاگرام استفاده میکنن چون اولا فیلتر نیست، دوما بر خلاف سایر شبکه های اجتماعی توییتر و ردیت و یوتیوب و لینکدین، درصد زیادی از جامعه ایرانی داخلش حضور داره. بنابراین حضور اینجا خیلی مهمه. به طور مثال خودم اگر اینستاگرام فعال نباشم، نمی تونم برای سفارش طراحی مشتری پیدا کنم و پلتفرم های دیگه هم که برای این کار ساخته شدن درصد میگیرن یا محدودیت دادن شماره و آیدی گذاشتن و نمیصرفه.

این هم یه نمونه از اکسپلور من که هرچقدر هم رفرش کنم و بالا، پایین... باز محتواش ثابته:

photo_2022-07-09_14-18-23_par6.jpg

برای این آف تاپیک نباشه:

مکالمه تلفنی یکی از رومخ ترین و مزخرف ترین کارهای دنیاس. چرا؟ چون طرف یه سوال میپرسه باید در ثانیه تصمیم بگیری و جواب بدی در صورتی که تو چت کردن قشنگ به حرف طرف فکر میکنی بعد جواب میدی! من نمیدونم چطوری مادرا میتونن هر روز با خواهرشون یا مادرشون مکالمه تلفنی بالای 15 دقیقه داشته باشن! اصلا این همه موضوع برای حرف زدن از کجا پیدا میشه!

چت >>> مکالمه تلفنی

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
خب دوستان نظرشون رو راجع به اینستاگرام گفتن و معتقد بودن که اصلا نباید عضو این شبکه ها شد. من احترام میزارم به این نظر... اما مسئله اینه که اینستاگرام برای ایرانی ها به دو بخش محل سرگرمی و محل کسب درآمد تقسیم شده. یک عده که دنبال سرگرمی حالا از هر نوع صحیح و اشتباه و ... هستن. یک عده برای کسب و کارشون از اینستاگرام استفاده میکنن چون اولا فیلتر نیست، دوما بر خلاف سایر شبکه های اجتماعی توییتر و ردیت و یوتیوب و لینکدین، درصد زیادی از جامعه ایرانی داخلش حضور داره. بنابراین حضور اینجا خیلی مهمه. به طور مثال خودم اگر اینستاگرام فعال نباشم، نمی تونم برای سفارش طراحی مشتری پیدا کنم و پلتفرم های دیگه هم که برای این کار ساخته شدن درصد میگیرن یا محدودیت دادن شماره و آیدی گذاشتن و نمیصرفه.

این هم یه نمونه از اکسپلور من که هرچقدر هم رفرش کنم و بالا، پایین... باز محتواش ثابته:

photo_2022-07-09_14-18-23_par6.jpg

برای این آف تاپیک نباشه:

مکالمه تلفنی یکی از رومخ ترین و مزخرف ترین کارهای دنیاس. چرا؟ چون طرف یه سوال میپرسه باید در ثانیه تصمیم بگیری و جواب بدی در صورتی که تو چت کردن قشنگ به حرف طرف فکر میکنی بعد جواب میدی! من نمیدونم چطوری مادرا میتونن هر روز با خواهرشون یا مادرشون مکالمه تلفنی بالای 15 دقیقه داشته باشن! اصلا این همه موضوع برای حرف زدن از کجا پیدا میشه!

چت >>> مکالمه تلفنی
بالای 2ساعت* البته :-"

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,771
نام
Masoud
اگر اساتید ناراحت نمیشن این بحث های این دو سه صفحه جاش اینجا نیست و برین خارج از تاپیک :) x-(

بهترین شخصیت تاریخ صنعت گیم کسی نیست جز کینگ مورگان^:)^:x<:-P

View attachment 263317
شرمنده ها ولی اینم جاش اینجا نبود ، جدیدا دوستان به آنپاپیولار بودن دقت نمیکنن و کلا نظرشون رو میگن ، مثلا این مورد فکر میکنم خیلی پاپیولار باشه.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
Procrastination (فارسیش نمیدونم چی میشه)
به تعویق انداختن-عقب انداختن-اهمال کاری

____

من قدیما یه ده باری اینستا رو پاک کردم که استفاده نکنم، بعد هی دوباره نصب میکردم خیلی وقته فهمیدم این کارا فایده نداره. عادات انسان دلیل داره و طرد کردن و محکوم کردنشون درست نیست.

طرد کردن خود آبجکت های سرگرمی و عادت هم که دیگه ازون پوچ تر. انگار اینستاگرم از خودش چیزی میسازه، خب همین مردم هستن، اگه زشتی و ابتذالی هست مال مردمه، اینستا فقط نشون میده

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
به تعویق انداختن-عقب انداختن-اهمال کاری

____

من قدیما یه ده باری اینستا رو پاک کردم که استفاده نکنم، بعد هی دوباره نصب میکردم خیلی وقته فهمیدم این کارا فایده نداره. عادات انسان دلیل داره و طرد کردن و محکوم کردنشون درست نیست.

طرد کردن خود آبجکت های سرگرمی و عادت هم که دیگه ازون پوچ تر. انگار اینستاگرم از خودش چیزی میسازه، خب همین مردم هستن، اگه زشتی و ابتذالی هست مال مردمه، اینستا فقط نشون میده
قبول دارم عادات انسان دلیل داره. هر عادت به نوعی داره به میلی از انسان خدمت میکنه وگرنه تبدیل به عادت نمیشد.ولی ترک عادت هم باید دلیل داشته باشه اگر دلیل نداشته باشه عملی نیست. ببین انسان از خودش یک تصوری داره بعضی از عادتها در جهت تحقق اون تصور قرار دارند بعضی ها در جهت عکس.

مثلا فرض کنیم من اضافه وزن زیاد دارم دوست دارم هیکلم بیاد روی فرم! نمیشه هر روز صبح نوتلا بخورم و انتظار داشته باشم بدنم بیاد رو فرم بنابر این عادت خوردن نوتلا در صبح عادتی است که در خلاف جهت تصور من و باید حذف بشه. این میشه دلیل ترک عادت.

حالا چیزی که من میگم اینه که اگه اصلا نوتلا تو خونه نباشه این عادت هر روز نوتلا خوردن میفته از سرم (هیچ آدمی نیاز نداره هر روز صبح انقدر شکر و چربی بخوره) و چیزی که تو خونه هست جایگزینش میشه مثلا سیب هر روز روی میز باشه و جلوی چشم و صبحانه ی دیگه ای نباشه (تاثیر محیط) اون رو میخورم و در نهایت عادت خوردن سیب شکل میگیره که در جهت تحقق تصور منه.

همین مثال در مورد اینستاگرام هم هست. من دو سال دی اکتیویت کردم و اصلا بهش نیازی نداشتم. کرونا اومد ارتباطم قطع شد با آدما نصب کردم درگیر چرت و پرت هاش شدم دوباره به خودم اومدم حذف کردم، الان هم احساس نیاز بهش نمیکنم علی رغم اینکه دوست دارم با دوستانم از طریق اینستا در ارتباط باشم.

من به عنوان انسان عمر و وقت محدودی دارم. دلیل نمیشه مغزم رو با هر چرت و پرتی توی اینستا پر کنم حالا مال مردم باشه یا نه واقعیت باشه یا نباشه. اهمیتی نداره مهم اینه که اینستا به درد من نمیخوره و من به این نتیجه رسیدم. برای بقیه نسخه نمیپیچم همین اینستا ممکنه برای کسی دیگه راه کسب درآمد باشه و داشتنش از نون شب واجب تر.

واقعیتش اهمال کاری ته ذهنم بود ولی نمیدونستم با کدوم ه مینویسن و اینکه عربی بود :D

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
مستوران سریال خوبیه. منم سالهاست سمت صدا و سیما نرفتم ولی محل اقتباس این سریال، درست حسابیه و اگه خرابش نکنن میتونه جزو سریالهای اندک خوب صدا و سیما باشه. برای کسایی که هزار و یک شب دوست دارن قطعا جذابتر هم هست.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اگر اساتید ناراحت نمیشن این بحث های این دو سه صفحه جاش اینجا نیست و برین خارج از تاپیک :) x-(
راست و دروغش رو نمیدونم ولی به ما گفتن این تاپیک در واقع همون "خارج از تاپیک [2] " هست ولی برای افراد مو دار :-"

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,143
نام
Melkor
GOW 2018 با اختلاف بدترین نسخه سریه .اصلا حرف اینایی که میگن GOWهای قبلی داستان و شخصیت پردازی های خوبی نداشتن رو درک نمیکنم .

از نظر گیمپلی و باس فایت هم که دانگرید شده بود نسبت به GOW های قبلی .

آخرین ویرایش:

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
460
نام
علی
GOW 2018 با اختلاف بدترین نسخه سریه .اصلا حرف اینایی که میگن GOWهای قبلی داستان و شخصیت پردازی های خوبی نداشتن رو درک نمیکنم .

از نظر گیمپلی و باس فایت هم که دانگرید شده بود نسبت به GOW های قبلی .

popular Opinion :D
حتی

God of War: Ascension از نسخه ی 2018 بهتر بود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر