Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
کرید اونتوس ی عطر ب شدت معمولی و الکی بولد شده و الکی گرون هستش :D
معمولی که چه عرض شود
طرف میره ۱۰ میلیون پول میده که وقتی از کنارت رد میشه، دقیقاً این حس رو بوجود بیاره که همین الان از میوه فروشی برگشته که میوه هاشم یکمی نزدیک به گندیدگی بودن (یا نهایتش آبمیوه فروشی)... ترکیب بوی سیب و آناناس و وانیل و رز و یاس و برگاموت در کنار هم تنها چیزی رو که توی ذهن من میاره بی سلیقگی عطاره و بس...
بیاد مشهد از دم بست عطر بخره خوش بو تره بنظر من :D صرفه ی اقتصادی هم داره...

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
موسیقی پاپ ایرانی امروزی مزخرف ترین سبک موسیقی دنیاست که یا درباره شکست عشقیه یا عاشق شدن و هیچ ژانر دیگه ای رو شامل نمیشه...

هیپ هاپ ایرانی هم یکی از چرت ترین و احمقانه ترین سبک های موسیقی هست که زد بازی که خودم فنش بودم فاتحه شو خوند با آوردن کلمات خارجی تو آهنگ ایرانی که هیچکس نمیدونه اصلا چی هست. مثال:

داف سمجو سه پیجه نرم مثل سویچه
میگم بشینه بغلم برام الی بپیچه
باید یکی دیگه بیارم اینطوری نمیشه
تا که شب آتش فشانی و شومینه بشه
الوویا کپی شه ، اتریشی و پولیشه
لبا قرمز انگار لب داده به شیشه

بهزاد لیتو و سپهر خلسه از آشغال ترین رپرهای ایرانی هستن که برعکس این چرندیاتی که میخونن به شدت طرفدار دارن.

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
آهنگ ایرانی که هیچکس نمیدونه اصلا چی هست. مثال:

داف سمجو سه پیجه نرم مثل سویچه
میگم بشینه بغلم برام الی بپیچه
باید یکی دیگه بیارم اینطوری نمیشه
تا که شب آتش فشانی و شومینه بشه
الوویا کپی شه ، اتریشی و پولیشه
لبا قرمز انگار لب داده به شیشه
تفسیر اشعار:
آن بانوی زیباروی بسیار مشتاق است و بدنش همانند سویچه(نام نوعی طعام) خواستنی و نرم است. (یه شاعر دیگه مثلا گفته تنش نرمه،حلوزنه)
به وی پند میدهم تشریف بیاورد برایم Lای بپیچد.(الی همانند صلیبی رول کردن میباشد با این تفاوت که نیمه تر است)
باید یک عدد بانوی دیگر بیاورم اینگونه کفاف نمیدهد.
تا شب که آت...( اینو نمیشه ترجمه کرد بن میشم سایتم فیلتر میشه :)) ولی آتشفشان فوران میکنه و مواد مذاب ازش میپاچه بیرون if u know what i mean) (میتونه از حرارت... نه اینم نمیشه گفت)
زیباروی همانند الویا(نام مدل) و نژادش ترکیبی از اتریشی و لهستانی است.
لبانش چنان قرمز است که گویی شیشه ی واین(شربت البالو) را بوسیده است.

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
بین سه نسخه آخر Forza Horizon به نظرم من بهترین نسخه شماره 4 بوده و آخرین شماره نسبتا Over-rated هست (البته بازم چندین ساعت میشه ازش لذت برد ولی به عنوان یک بازی مستقل و شماره دار چیز جدیدی نداره).

در مورد نظر "unpopular" یکی از دوستان هم که گل و میوه رو با روایط بین زن مرد مورد مقایسه قرار میده اگر صرفا طرفین هم رو به برای استفاده ابزاری نگاه کنند 🤷‍♂️
ولی ازدواج و زندگی مشترک یک بحث دیگه هست و صرفا برای تجربه طعم و مزه یک میوه ملت ازدواج نمی‌کنند و به نظرم بیشتر صحبت یک مطلب طنز بوده تا یک نظر "unpopular" .

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
بین سه نسخه آخر Forza Horizon به نظرم من بهترین نسخه شماره 4 بوده و آخرین شماره نسبتا Over-rated هست (البته بازم چندین ساعت میشه ازش لذت برد ولی به عنوان یک بازی مستقل و شماره دار چیز جدیدی نداره).

در مورد نظر "unpopular" یکی از دوستان هم که گل و میوه رو با روایط بین زن مرد مورد مقایسه قرار میده اگر صرفا طرفین هم رو به برای استفاده ابزاری نگاه کنند 🤷‍♂️
ولی ازدواج و زندگی مشترک یک بحث دیگه هست و صرفا برای تجربه طعم و مزه یک میوه ملت ازدواج نمی‌کنند و به نظرم بیشتر صحبت یک مطلب طنز بوده تا یک نظر "unpopular" .
یعنی الان فکر می‌کنی نظر اولت Popular ـه؟:-<

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
تلگرام >>>>>>>>>>>>> توییتر + فیسبوک + اینستاگرام

--------------

ورزش های رزمی >>>>>>>> ورزش های غیررزمی
شمشیر زنی >>>>>>>> بقیه ورزش های رزمی
شمشیر زنی ژاپنی >>>>>>>> شمشیر زنی اروپایی‌ (fencing و HEMA و غیره)
:D :-"

آخرین ویرایش:

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
توییتر که کلهم گند زده و بعید میدونم جمع شدنی باشه،

اما در مجموع:

کانال یوتیوبی جردن پیترسون >>>>>> سر تا پای توییتر
لایک کافی نبود! باید یک دکمه جدید بذارن به نام «حق»!
کلا مردم دنبال کسی نیستند که داره درست میگه حتی سعی هم نمیکنن بفهمن طرف چی میگه. مردم دنبال چیزی میرن که رو احساسات سواره توییتر ، هر چی که ترند میشه ، فاز حمایت از حقوق حروف فلان و کنسول وار و اینا همه رو احساسات موج سواری میکنن!

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
نوکیا>>>>آیفون :D
نه حالا آیفون ولی خدایی نسبت به بقیه گوشیای اندرویدی واقعا کیفیت ساخت بالایی داره
3 ساله یه 7+ دارم هنوز مثل اولش داره کار میکنه (الان چشمش میزنم به فاک میره وسط بی پولی :)) ) و توی هیچی لنگم نذاشته ;;)

Muhammadreza

The High Priest of Chaos
Gold User
Oct 24, 2020
288
۹۱. شعر خوندن > آهنگ گوش‌کردن
۹۲. شعر نوشتن > شعر خوندن
۹۳. ملی‌گرایی= سرطان
۹۴. فضای‌مجازی= سرطان
۹۵. مهندسی > پزشکی
۹۶. فانتزی= بهترین نوع ادبیات. از تمام آرایه‌های ادبی به راحتی میشه توی فانتزی، توی خود پلات و نه صرفا توی نثر، استفاده کرد و درنتیجه میشه تاثیر سخن رو دوچندان کرد.
۹۷. رای دادن= حق طبیعی هر فرد که به سختی به دست اومده و باید ازش دفاع بشه. با رای ندادن، حتی اگه تمام گزینه‌ها برامون نامطلوب باشن، صرفا داریم حق خودمون رو واگذار میکنیم.
۹۸. "روشن‌فکر"های ایرانی اکثرشون به‌هیچ‌وجه روشن‌فکر نیستن.
۹۹. سقف تعیین کردن برای حد مجاز ارثیه= اولین قدم برای تحقق عدالت اقتصادی
۱۰۰. خطراتی که محیط‌زیست رو تهدید میکنن و چالش‌های اقلیمی باید یکی از دغدغه‌های اصلی همه باشن.

خب نظرات آنپاپیولار من توی این تاپیک به صدتا رسید و در نتیجه فکر میکنم وقتش رسیده که اسم تاپیک به The Dragonslayer's Opinions Center تغییر کنه.:D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
۹۱. شعر خوندن > آهنگ گوش‌کردن
۹۲. شعر نوشتن > شعر خوندن
۹۳. ملی‌گرایی= سرطان
۹۴. فضای‌مجازی= سرطان
۹۵. مهندسی > پزشکی
۹۶. فانتزی= بهترین نوع ادبیات. از تمام آرایه‌های ادبی به راحتی میشه توی فانتزی، توی خود پلات و نه صرفا توی نثر، استفاده کرد و درنتیجه میشه تاثیر سخن رو دوچندان کرد.
۹۷. رای دادن= حق طبیعی هر فرد که به سختی به دست اومده و باید ازش دفاع بشه. با رای ندادن، حتی اگه تمام گزینه‌ها برامون نامطلوب باشن، صرفا داریم حق خودمون رو واگذار میکنیم.
۹۸. "روشن‌فکر"های ایرانی اکثرشون به‌هیچ‌وجه روشن‌فکر نیستن.
۹۹. سقف تعیین کردن برای حد مجاز ارثیه= اولین قدم برای تحقق عدالت اقتصادی
۱۰۰. خطراتی که محیط‌زیست رو تهدید میکنن و چالش‌های اقلیمی باید یکی از دغدغه‌های اصلی همه باشن.

خب نظرات آنپاپیولار من توی این تاپیک به صدتا رسید و در نتیجه فکر میکنم وقتش رسیده که اسم تاپیک به The Dragonslayer's Opinions Center تغییر کنه.:D
موافقم. مهندسی اگه نبود الان پزشکی همچنان داشتن توی هاونگ علف میکوبیدن تا پماد درست کنن:-" یا مثلا چشم پزشک ها بدون دستگاه های بینایی سنجی چطوری میخواستن ۱۶۰ تا بیمار رو در دو ساعت ویزیت کنن؟:-"

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر