Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
نه تنها انسان نرفته ماه، بلکه زمین هم تخته
و نه قضیه اینجا تموم نمیشه, ایلومیناتی توی یه اتاق نشسته دنیا رو کنترل میکنه :> :))
انسان رفته ماه (شوروی) ولی ایالات متحده (که بنده باشم) نوچ :-"
ایلومیناتی هم از ۳ هزار سال پیش داره دنیا رو کنترل میکنه، اگه قبول نداری دیگه مشکل خودته :-"
همه راز در معبد سلیمان هست که خود آمریکایی ها میان در موردش مستند میسازن :-"

بگذریم، کِـــــــــــــش ندین :lol: :D

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
530
نام
Mehrdad
ایکاش همه ی تاپیک های سایت یا همه ی دنیا مثل این تاپیک بود تا به حال نشده مطالب یک تاپیکو یک ساعت بدون وقفه بخونم
هر کی نظر خودشو میده و نظر همه هم در جای خودشون محترم چرا بقیه تاپیک ها تا یک نفر میگه فلان جای بازی کج بود یا اصلا من از این بازی خوشم نیومد همه میزننش والا که خیلی عجیبه

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,143
نام
Melkor
بالدورز گیت ۳ رو در یابید که اگر بقیه بازی هم به کیفیت اکت اولش باشه رسما میتونه بهترین RPG تاریخ باشه.کلا هم بر اساس Rulebook همون DnD ادیشن پنجمش دارن میسازن که دیگه از این RPG تر نداریم :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
ایکاش همه ی تاپیک های سایت یا همه ی دنیا مثل این تاپیک بود تا به حال نشده مطالب یک تاپیکو یک ساعت بدون وقفه بخونم
هر کی نظر خودشو میده و نظر همه هم در جای خودشون محترم چرا بقیه تاپیک ها تا یک نفر میگه فلان جای بازی کج بود یا اصلا من از این بازی خوشم نیومد همه میزننش والا که خیلی عجیبه

چشم نزن :D

Muhammadreza

The High Priest of Chaos
Gold User
Oct 24, 2020
288
89. داری برای خودت توی خیابون راه میری، یه جای آشنا، محله‌ای که زیاد توش رفت‌وآمد میکنی، بعضی از ساکنینش رو (نسبتا) میشناسی، یه محله‌ی آشنا، با آدمای آشنا که دارن با یه زبان آشنا با همدیگه مراوده میکنن. یهو همه‌چی تغییر میکنه - نه، حتی پلک هم نزدی - در زمان سفر کردی؟ یا به یه جهان موازی تلپورت شدی؟ هیچ چیز شبیه قبلش نیست. این زبان عجیب‌وغریبی که این آدما دارن باهاش حرف میزنن دیگه چیه؟
این حس‌وحال منه وقتی که دوستان توی این تاپیک یهو وارد بحث‌های انیمه‌ای میشن.:D

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
الاغ موجود سخت کوش، باوفا و مهربونیه،
الاغ در حد خودش خیلی بیشتر از اون ادمی که برای ناسزا، از نام الاغ استفاده میکنه، فهم و درک و هشیاری داره،

من خودمم شاید بار ها این اشتباه رو کرده باشم گرچه معمولا به جز "گاو" فحش حیوونی عادت ندارم بدم، گاو رو معمولا به جای نادان به کار میبردم که خب فرقی با این الاغ گفتن ها نداره، اما غیر از این معمولا برعکسه و برای تعریف و مثبت مثلا از اسب یا سگ یا گربه یا گرگ استفاده میکنم و این خیلی خیلی بیشتر اتفاق میفته، اما خب حتما پیش اومده که به صورت منفی هم به کار ببرم، اما یادم نمیاد یکی بهم نسبت حیوان داده باشه و عصبانی بشم و حساس نیستم،

در کل موضوع به حیوانات ختم نمیشه و ما ادما بین خودمونم همینیم، اگر کسی کوشا باشه ولی به هر دلیلی حق و حقوق خودش رو طلب نکنه یا بهش نرسه، همیشه و همه جا مورد تمسخر عده ای قرار میگیره، البته که نشون میده انسان همیشه باید به حق و حقوق خودش اگاه باشه و پی گیری کنه، اما همچنین نشون میده ما چقدر میتونیم در یک ثانیه این همه ادعا و تمدن رو فراموش کنیم و نسبت به یک موجود بی ازار برخورد بد و حتی پرخاشگرایانه نشون بدیم، در واقع حقش رو بخوریم و نشون میده چقدر میتونیم در لحظه بی فرهنگ باشیم، اون لحظه ای که بخش کوچکی از بی فرهنگی پنهان در ذهنمون به طور اتفاقی تبدیل به عمل یا حرف میشه و خودش رو نشون میده،

فقط اینکه خوشبختانه این روز ها این حرفا انپاپیولر نیست، وضعیت بعضی از ادما از جمله جامعه ما در مواجهه با حیوانات... یعنی اصل کاری و ریشه.. هم هیچی.. بماند.

* "پدرسگ" هم استثناست چون میتونه حالت تعریف هم داشته باشه (:D)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
کسی که مثلا 5 سال مدام مدیای غربی رو دنبال میکنه فیلم بازی موزیک استریم اینستا.... ناخودآگاه غرب زده میشه و این کلمه نباید توهین در نظر گرفته بشه مثلا چیزایی مث فن و هیتر و تاکسیک هزار تا اصطلاح دیگه اصلا نه در واژگان نه در فرهنگ ایرانی جایی نداشت... پس من با 20 سال سابقه یک غرب زده هستم و شرمنده نیستم
پ.ن: همونطور که این مطلب برای جماعتی که تحت نام((ارازشه))) شناخته میشن صادق هست
1657030252584.png

:D

جدا از شوخی، این مسئله کلمه "غرب زده" هم تا حدودی شبیه همون بکاربردن weeb برای طرفدارهای ژاپن، انیمه... هست :-" یا koraboo گفتن به طرفدار های کره و kpop. و بستگی به فرد داره که چقدر به اصطلاح غرب یا شرق زده باشه.
اگه صرفا فقط علاقه به اون فرهنگ ها و نمیدونم لذت بردن از مدیای اون کشور ها باشه اوکیه، کار وقتی خراب میشه که فردی بیش از حد دیگه به اون کشور ها علاقه نشون بده و بگرده بگه "من اصلا کلا ژآپنیم/امریکاییم و .... :-" "
مثلا من خودم انیمه میبینم، مانگا میخونم، یه سری از ارتیست های مورد علاقم ژاپنین، نویسنده مورد علاقم هم ژآپنی هست، علاقه به مد و فشن و تاریخ ژاپن هم بماند.
ولی نامردید اگه فکر کنید من weebـم :D :-j :-j :-j

خلاصه اینکه، این حرفای که زدم ربط خاصی به پست شما نداشت من فقط خواستم برم بالای ممبر یکم :-"
بای

+
ادیت:
الاغ موجود سخت کوش، باوفا و مهربونیه،
الاغ در حد خودش خیلی بیشتر از اون ادمی که برای ناسزا، از نام الاغ استفاده میکنه، فهم و درک و هشیاری داره،

من خودمم شاید بار ها این اشتباه رو کرده باشم گرچه معمولا به جز "گاو" فحش حیوونی عادت ندارم بدم، گاو رو معمولا به جای نادان به کار میبردم که خب فرقی با این الاغ گفتن ها نداره، اما غیر از این معمولا برعکسه و برای تعریف و مثبت مثلا از اسب یا سگ یا گربه یا گرگ استفاده میکنم و این خیلی خیلی بیشتر اتفاق میفته، اما خب حتما پیش اومده که به صورت منفی هم به کار ببرم، اما یادم نمیاد یکی بهم نسبت حیوان داده باشه و عصبانی بشم و حساس نیستم،

در کل موضوع به حیوانات ختم نمیشه و ما ادما بین خودمونم همینیم، اگر کسی کوشا باشه ولی به هر دلیلی حق و حقوق خودش رو طلب نکنه یا بهش نرسه، همیشه و همه جا مورد تمسخر عده ای قرار میگیره، البته که نشون میده انسان همیشه باید به حق و حقوق خودش اگاه باشه و پی گیری کنه، اما همچنین نشون میده ما چقدر میتونیم در یک ثانیه این همه ادعا و تمدن رو فراموش کنیم و نسبت به یک موجود بی ازار برخورد بد و حتی پرخاشگرایانه نشون بدیم، در واقع حقش رو بخوریم و نشون میده چقدر میتونیم در لحظه بی فرهنگ باشیم، اون لحظه ای که بخش کوچکی از بی فرهنگی پنهان در ذهنمون به طور اتفاقی تبدیل به عمل یا حرف میشه و خودش رو نشون میده،

فقط اینکه خوشبختانه این روز ها این حرفا انپاپیولر نیست، وضعیت بعضی از ادما از جمله جامعه ما در مواجهه با حیوانات... یعنی اصل کاری و ریشه.. هم هیچی.. بماند.

* "پدرسگ" هم استثناست چون میتونه حالت تعریف هم داشته باشه (:D)
این منو یاد یه داستان جالبی انداخت :-"

استفاده از کلمه هایی مثل "سگ" و ... به عنوان فحش و ناسزا کلا توی خاورمیانه زیاده و دوستان عرب هم استفاده میکنن ولی توی خیلی دیگه از کشور ها و زبان ها اصلا معنی نداره به کسی بگی سگ و ...

من یه مدت به عنوان مترجم کار میکردم و خیلی خلاصه فرد فارسی زبان گرامی از دست یه مامور دولتی(سوئدی) خیلی شاکی بود :-" دقیق یادم نیست مشکل سر چی بود اون موقع ولی طرف اعصابش خورد شد به من گفت" داداش به این یارو بگو تو سگی، از سگم پست تری:))" به صورت عادی خوب اینو نمیشه مستقیم ترجمه کرد و مثلا بجاش ادم میگه اره این یارو داره بهت فحش میده و توهین میکنه ولی اون روز من خسته بودم و نمیدونم چرا عین همون جمله رو ترجمه کردم :D فرد سوئدی محترم هم کف کرده بود و منظور رو نفهمید، برگشت گفت "اره من سگم" و با خنده یه صدای "هاپ هاپ" هم دراورد و فکر کرد طرف شوخی میکنه یا .... :-" منم اون وسط زدم زیر خنده :-"
دوست بی اعصاب فارس زبونمون هم اعصابش خورد شد 4 تا فحش بار من کرد، 4 تا فحش بار اون بنده خدا و نزدیک بود کار به دعوا و بزن بزن بکشه...

خلاصه اینکه، با حیوون ها مهربون باشیم :-"

بای

آخرین ویرایش:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
نسل 1 تا 3 رپفارسی شدیدا اورریتده و بیشترین دلیل فرار کردن ملت از رپ همینان
پدر رپ و مادر رپ و عمو و عمش در حال حاضر جز درجا زدن و تولید موزیک غیر قابل گوش دادن کار دیگه ای نمیکنن (کاری به 15 20 سال پیششون ندارم، الانو میگم که هنوزم دارن با همون فرمول 10 سال پیش موزیک میدن، زحمتی هم که کشیدن توی این 2 دهه با موجود عدم درآمد و غیرمجاز بودن و ... هم در جریانم و دمشون گرم)
این به خودی خود مشکلی شاید ایجاد نکنه ولی بودنشون باعث میشه آرتیست های جدید(نسل 4 و 5) خیلی خیلی کمتر شنیده بشن. طرف هفته ای یه موزیک کاملا استاندارد میده بیرون کلا 2000 نفر میشنونش بعد از اونطرف یکی 3 سال یبار یه موزیک 12 دیقه ای(که بیشتر از 2 بار واقعا نمیشه بهش گوش داد) میده 2 میلیون شنیده میشه توی هفته اول :))
نکته بعدی هم موزیک محتوا دار(!) و به قولی هیپ هاپ واقعی(what a joke) سرطان ترین چیزیه که یه مدت توی مارکت باب شده بود و خداروشکر داره کمتر میشه، دنبال محتوا و حرفای سنگینی برو کتاب بنویس یا پادکست ضبط کن، بخدا خیلی تاثیرش بیشتره. به قول شاعر اینجا خیابونه نه پیام نور
و اینکه واقعا الان موزیک r&b و ملودیک رپ(و زیرشاخه هاش) ایران در حد استاندارد جهانیه و پروداکشن خیلی خوبی داره.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
عشق‌ هنوز در این دوره زمونه کثیف، وجود داره.
گشتم نبود، نگرد نیست

وقتی کسی که می پرستیش و اونم ادعا میکنه عاشقته، هر هفته میاد خونتون و با مادرت میشینه چهار ساعت دل و قلوه میگیره و بهش میگه "مامان جون"، بعد آخرین بار مادرت ازش میپرسه "شما واقعا حسین رو میخوای؟ کس دیگه ایی تو زندگیت نیست؟" اونم جواب میده "آره واقعا میخوامش، نه مامان جون به جز حسین هیچ کس نیست" بعد دقیقا دقیقا دقیقا یک هفته بعدش دوستش بهت زنگ میزنه و میگه "حسین امروز عقد شهلاست" و تو آمار میگیری و میبینی درست میگه. و اونم هزارتا دروغ سر هم میکنه که خانوادش مجبورش کردن و بعد من الاغ میفهمم دقیقا یک سال بوده که با اون طرف بیرون میرفته. دقیقا همون زمانهایی که با تو بود.
بعد تو شب و روزت میشه گریه و قرص و آخرش زخم معده میگیری، اعصاب و روانت کامل نابود میشه، کارت میشه خوردن ۵-۶ قرص در روز و دیگه هیچوقت اون آدم سابق نمیشی و فقط سیگار میکشی و گریه میکنی و میگی "خدا مگه میشه یکی اینجوری دروغ بگه و اینجوری آتیشم بزنه؟"

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
گشتم نبود، نگرد نیست

وقتی کسی که می پرستیش و اونم ادعا میکنه عاشقته، هر هفته میاد خونتون و با مادرت میشینه چهار ساعت دل و قلوه میگیره و بهش میگه "مامان جون"، بعد آخرین بار مادرت ازش میپرسه "شما واقعا حسین رو میخوای؟ کس دیگه ایی تو زندگیت نیست؟" اونم جواب میده "آره واقعا میخوامش، نه مامان جون به جز حسین هیچ کس نیست" بعد دقیقا دقیقا دقیقا یک هفته بعدش دوستش بهت زنگ میزنه و میگه "حسین امروز عقد شهلاست" و تو آمار میگیری و میبینی درست میگه. و اونم هزارتا دروغ سر هم میکنه که خانوادش مجبورش کردن و بعد من الاغ میفهمم دقیقا یک سال بوده که با اون طرف بیرون میرفته. دقیقا همون زمانهایی که با تو بود.
بعد تو شب و روزت میشه گریه و قرص و آخرش زخم معده میگیری، اعصاب و روانت کامل نابود میشه، کارت میشه خوردن ۵-۶ قرص در روز و دیگه هیچوقت اون آدم سابق نمیشی و فقط سیگار میکشی و گریه میکنی و میگی "خدا مگه میشه یکی اینجوری دروغ بگه و اینجوری آتیشم بزنه؟"
بزرگوار چه مدیریت زمانی داشته که هم >4 ساعت اینور بوده هر روز هم با اون ور بیرون می رفته :-"

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
بزرگوار چه مدیریت زمانی داشته که هم >4 ساعت اینور بوده هر روز هم با اون ور بیرون می رفته :-"
بعد ازدواجش چند بار پیام داد بیا ببینمت که آخرین بار سال پیش بود.

دختر خالش بهم میگفت واقعا دوست داشته حسین!!! منم گفتم بره درشو بزاره :lol:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر