Unpopular Opinion Center | [قوانین پست اول مطالعه شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
wtkdyvsmn0l61.jpg

با عرض سلام خدمت همه کاربرهای عزیز این انجمن
احتمالا برای شما هم شده که سلیقه گیمینگ تون و نظرات تون در مورد مباحث مختلف با چیزی که به صورت عمومی مورد قبوله اختلاف زیادی داره. نظر شما نظر منفور و ناپسندیه و با جریان غالب همخونی نداره.​

این جا جاییه که میتونید این نظرات تون رو بدون هیچ پیش داشت و رودربایستی ای به اشتراک بذارید​

چند تا قانون رو باید رعایت کنید در این خصوص :
  1. قبل از هر چیز تو متن نظراتتون احترام به سلایق همدیگه رو مد نظر قرار بدید و سعی کنید به هیچ وجه متن تون جنبه توهین آمیزی نداشته باشه
  2. نظر Unpopular شما باید فقط در مورد ویدیوگیم باشه.
  3. مهم تر از قانون قبل، حتما نظرتون Unpopular Opinion باشه. این که بگید Ride to Hell Retribiution بازی مزخرفی بود یا این بازی ای که هفتصد تا نمره کامل و کلی جایزه برده بهترین بازی تاریخه، Unpopular Opinion محسوب نمیشن. حتی اگه ده بیست نفر یه گوشه ای خلافش رو بهتون گفته باشند.
  4. به هیچ وجه نظرات همدیگه رو جهت تمسخر و ایجاد بحث و درگیری نقل قول نکنید. اگه کسی با احترام نظرشو در مورد چیزی گفته که مخالف نظر شماست، شما حق ندارید با بی احترامی باهاش برخورد کنید. و اگه نظر شخصی با بی احترامی همراه بود، پست مربوطه رو گزارش کنید تا رسیدگی شه
  5. و مهم تر از هر چیز از قوانین کلی انجمن نظیر ادبیات مناسب، عدم ارسال پست های سیاسی و مذهبی، ارسال عکس های حجیم و... حتما رعایت کنید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
همین شما طرفدارهای SW هستید که EA رو سر پا نگه داشتید:D
خیر:-" اون موقع که ما SWی نداشتیم، شما Bioware فن ها حامی EA بودید:D
ما که تازه چند ساله Jedi Fallen Order تحویل گرفتیم:D

همچنان تاکید کنم که کاملا این پست ها در مورد بازی هست:)) :-" به من باشه حداقل الان Ea این یه بازی رو داره:-" اون یوبی نکبت ولی هرچی خوبی بود رو گند زده بهش! بیشتر مستحق بدترین ناشره:-"

پ.ن: از نظر شخصی هم کلا چندتا ناشر دیگه هستن که هیچوقت بازی جذابی نداشتن برام، اونا به طور کلی بدترن:-"

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,353
نام
مــاکــان
خیر:-" اون موقع که ما SWی نداشتیم، شما Bioware فن ها حامی EA بودید:D
ما که تازه چند ساله Jedi Fallen Order تحویل گرفتیم:D

همچنان تاکید کنم که کاملا این پست ها در مورد بازی هست:)) :-" به من باشه حداقل الان Ea این یه بازی رو داره:-" اون یوبی نکبت ولی هرچی خوبی بود رو گند زده بهش! بیشتر مستحق بدترین ناشره:-"

پ.ن: از نظر شخصی هم کلا چندتا ناشر دیگه هستن که هیچوقت بازی جذابی نداشتن برام، اونا به طور کلی بدترن:-"
اگه جدا در مورد خود EA صحبت میکنی منم قبلا همیشه برام سوال بود که چرا اکتیویژن/Ubi هیچوقت جای EA نمیگیرن با اینکه تو سالهایی بارها از EA بدتر کار میکردن.
EA زمانهایی لقب کمپانی منفور میگرفت که همچنان داشت مس افکت/دراگون ایج و بتلفیلدهای عالی میساخت.
اونطرف اکتیویژن فقط COD داشت یا UBI هم فقط دانگرید و دروغ تحویل ملت میداد.
برای همین برای منم عجیب بود.

اما الان اگه یکی سوال کنه میگم با اختلاف فاحش منفورترین EA هست.
این بازیهای خوب چند سال اخیرش مثل TF/Apex/SW نباید پای EA گذاشت ، همش با ورود ریسپاون و خروجی فوق العادشون مقدر شده ، نباید خیلی به پای EA نوشت.
EA اگه کار همیشگیش رو بکنه باید منتظر باشیم ریسپاون هم چندسال دیگه تِر بزنه و مثل باقی استودیوهای EA فقط سایه ای از گذشته خوبش باشه.

که امیدوارم اینطور نشه و این تیمی که با ریسپاون اضافه شدن بتونن تو رده های مدیریتی EA رشد کنن و در آخر سیاست کلی کمپانی رو تغییر بدن.
مثل شرایطی که وینس زمپلا داره تو کمپانی بزرگتر میشه و پیشرفت میکنه.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
سلام

حدود 3 ماهه که به هر روشی که امکان داشت ازتون خواستیم که رعایت کنید اما خب توجهی نشد. هر پست غیر مرتبط متاسفانه بن دائمی خواهد شد.
سلام

فکر میکنم اگه دقیقا اون تهدیدی که بهتون شده رو نقل کنید بچها بیشتر جدی بگیرن و رعایت کنن. تا اینکه بیاید مارو متعاقبا تهدید کنید :|
البته خودم از الان سعی میکنم چیزی نگم.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
اگه جدا در مورد خود EA صحبت میکنی منم قبلا همیشه برام سوال بود که چرا اکتیویژن/Ubi هیچوقت جای EA نمیگیرن با اینکه تو سالهایی بارها از EA بدتر کار میکردن.
EA زمانهایی لقب کمپانی منفور میگرفت که همچنان داشت مس افکت/دراگون ایج و بتلفیلدهای عالی میساخت.
اونطرف اکتیویژن فقط COD داشت یا UBI هم فقط دانگرید و دروغ تحویل ملت میداد.
برای همین برای منم عجیب بود.

اما الان اگه یکی سوال کنه میگم با اختلاف فاحش منفورترین EA هست.
این بازیهای خوب چند سال اخیرش مثل TF/Apex/SW نباید پای EA گذاشت ، همش با ورود ریسپاون و خروجی فوق العادشون مقدر شده ، نباید خیلی به پای EA نوشت.
EA اگه کار همیشگیش رو بکنه باید منتظر باشیم ریسپاون هم چندسال دیگه تِر بزنه و مثل باقی استودیوهای EA فقط سایه ای از گذشته خوبش باشه.

که امیدوارم اینطور نشه و این تیمی که با ریسپاون اضافه شدن بتونن تو رده های مدیریتی EA رشد کنن و در آخر سیاست کلی کمپانی رو تغییر بدن.
مثل شرایطی که وینس زمپلا داره تو کمپانی بزرگتر میشه و پیشرفت میکنه.
یوبیسافت هم یه تایمی خیلی منفور بود اکتی هم همینطور ولی بالاخره یکم بهتر شدن همونطور که الان بلیزارد هم برای من و خیلیا منفور شده و باز شاید تا چند سال دیگه یکم بهتر بشن ولی الکترونیک ارتز (بنظرم اینجوری بگیم بهتره که بفهمیم صحبت درمورد خود شرکته رمزی نیست) همیشه همینجور افتضاح بود هیچ تایمی تو این سالها نشده سعی کنه به نفع طرفدارا و کامیونیتی قدم برداره من از همون زمان که گفتن بازیای سینگل پلیر مردن قید شرکتو زدم این حرفشون بیشتر بازتاب تفکراتشون بود که سود بازیای مولتی رو ترجیح میدن و بیشتر همون بازیای مولتی رو زنده نگه داشتن اکثر ای پی های خوبی که دستشون بود رو نابود کردن تو این سالها ولی یوبی یا اکتی رو نگاه کنید بعد از یه تایمی دوباره اون ای پی هایی که خراب کردن رو درست کردن
درکل اشتباه خود گیمراس که خصوصا تو خارج بخاطر ارزش پولشون چشم بسته به این شرکتا سود میرسونن اگه ساپورتشون نکنن کم کم مجبور میشن واسه همون سود هم که شده تغییرات ایجاد کنن مثل بلیزارد که تو diablo immortal عملا همه چیزو پولی کرد و وقتی دید خیلیا بابتش پول میدن تو diablo 4 که بازی فول پرایس هست دارن بتل پس میدن من که یادم نمیاد اخرین بار کی لوگوی الکترونیک ارتز رو توی بازی دیدم کلا سعی میکنم سمت شرکتایی که فقط به فکر پول دراوردن هستن و اهمیتی به طرفداراشون نمیدن نرم

• Like
Reactions: soltanmasoud

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
459
شت. یعنی شت به تمام معنا. گه گاهی به این تاپیک سر میزدم ولی چند صفحه گذشته رو ندیده بودم. یعنی هر جا، هررر جایی که میتونن یه سری با هم تبادل نظر داشته باشن رو نمیتونن تحمل کنن. من خودم اکانت قبلیم اسمش mohsen gt5 بود که چند وقتی نیومدم سایت و متاسفانه پسورد و اطلاعات دیگه اکانتم رو فراموش کردم با این اکانت دوباره چند وقتی هست اومدم که احتمالا دوستایی که قبلا در ارتباط بودیم شناختن...

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
پیرو پست ادمین خب چیکار میشه کرد!!! ببینید کسی بخواد ریپ بزنه اصلا اینجا پستی نمیده. تو دنیای واقعیم حتما خصوصا تو university ها دیدین. یه عده پروتست میکنن و طرفدارای EA اصلا درگیر نمیشن. فقط گوشی درمیارن زنگ میزنن چند جا یا تصویربرداری میکنن.

• Like
Reactions: Mohsen GT

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
پیرو پست ادمین خب چیکار میشه کرد!!! ببینید کسی بخواد ریپ بزنه اصلا اینجا پستی نمیده. تو دنیای واقعیم حتما خصوصا تو university ها دیدین. یه عده پروتست میکنن و طرفدارای EA اصلا درگیر نمیشن. فقط گوشی درمیارن زنگ میزنن چند جا یا تصویربرداری میکنن.
ربط این پستت رو به پست ایشون متوجه نمیشم؟ درباره خایمالا حرفی نزد که. داره میگه کاربرای عادی حرف فلان نزنن وگرنه بن میشن

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,561
نام
Mehrdad
هیچی به اندازه این كه بیای خونه، در رو باز كنی و ببینی گربه ات با چشم های خواب آلود دم در نشسته (یعنی دم در، در انتظار تو خوابش برده و وقتی میای، از سر و صدای پشت در و همچنین بو، متوجه اومدنت میشه)

و وقتی میای تو با meow های ذوق زده توأم با غُر (كه یعنی كجا بودی تنها بودم و دلم برات تنگ شد) ازت استقبال میكنه، خودشو بهت میماله و به خُر خُر میفته، و بعد خیالش راحت میشه و به بازی خودش میپردازه...

هیچی به اندازه این تجربه وقتی میای خونه، خوشحالت نمیكنه... این فقط گوشه ای از عشقی هست كه گربه بهت میده..

دوست گربه >>>>>>> دوست ادم

سیاه و بزرگه (پنتر) رو پارسال رو تراس خونه پیدا کردم، 1.5 سالشه، خاکستری راه راه و کوچیکه(تی تی) هم امسال تو باغ دوستم پیدا کردیم، 5-6 ماهشه، این دو عزیز بهترین دوست های من هستند، به معنای واقعی عاشق هم هستیم، البته داستان های خاص خودشونم دارند، مثلا هنوز جرئت نکردم جلوشون Stray رو بازی کنم چون نمیخوام تلویزیونم خط خطی شه :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
به هیچ عنوان فکر نمی کردیم که او را برای اجرای حکم انتقال داده‌اند. خبرش با سه روز تاخیر به ما رسید و همان لحظه، ما را در هم شکست. ساعت ها گریه می کردیم. محسن می گفت: «تنها هدف زندگیم از صبح تا شب کار کردن توی کافه ست و بعدش هم بیام خونه و فقط PS4 بازی کنم.»

از توییتر همایون سلیمانی هم سلولی جاوید نام محسن شکاری

گر به این درد بمیریم رواست...

پ.ن: برای اینکه اقایون ناراحت نشن!!!!!

PS4 >>>> PS5

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
ربط این پستت رو به پست ایشون متوجه نمیشم؟ درباره خایمالا حرفی نزد که. داره میگه کاربرای عادی حرف فلان نزنن وگرنه بن میشن
خب دلیلش قطعا همینه سید. از دیروز بگیر بگیر راه انداختن. حتما همون شایه مالان هم آمار گرفتن اخطاری چیزی دادن... وگرنه مدیرا بارها ثابت کردن کدوم ورین
همین دو ساعت پیشم دوست خودمو بردن. فقط وقت کرد بگه چتها و اس ام اسا رو پاک کنم.

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
406
نام
Ara$h
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر