Uncharted 3: Drake’s Deception

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
آقا من تازه شروع کردم این سری بازی رو برم.

الان آنچارتد 1 میرم !

آقا این چرا اینجوریه ! :d

بازی سال 2007 و همچین گرافیک خرکی !؟!؟ از خیلی از مولتی پلت های الان سر تره به خدا !

انیمیشنهاشون یه سر و گردن حتی از بازیهایی مثل مکس پین 3 هم بالاتره !

کفمان برید ! :d

دیگه انیمیشن های نسخه 1 از مکس پین3 که بالاتر نیست!!!رعایت کن جان من....:d

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
  • Like
Reactions: Sega_genesis

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,987
نام
sami
من تازه ps3 خریدمو اولین بازی اینو تموم کردم.دمشون گرم خیلی با حال بود.هر چی خواسته بودن تو بازی گذاشتن.هیجانی ترین بازی عمرم بود
خلاصه تو سه کلام بهتون بگم:
1-آب
2-شن
3-ناتان
همینو بس

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
الان تعداد Kill های بازی رو توی سایت Naughty Dog میدیدم دیدم رسیده به 1 میلیارد و 602 هزار نفر
در حالی که Killzone 3 تعداد Kill هاش 1 میلیارد و 579 هزار نفر هست
Melee Kill های Uncharted 3 هم تقریبا 6.5 برابر Killzone 3 هست که در نوع خودش جالبه :d

• Like

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
الان تعداد Kill های بازی رو توی سایت Naughty Dog میدیدم دیدم رسیده به 1 میلیارد و 602 هزار نفر
در حالی که Killzone 3 تعداد Kill هاش 1 میلیارد و 579 هزار نفر هست
Melee Kill های Uncharted 3 هم تقریبا 6.5 برابر Killzone 3 هست که در نوع خودش جالبه :d
کیلزون3 حدود 3-3.5 میلیون فروخته این بازی احتمالا8 میلیون.توی black friday هم سونی به هر ps3 یدونه آنچارتد3 میبنده فروشش احتمالا 300-400 هزار تا زیاد میشه:d

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
کیلزون3 حدود 3-3.5 میلیون فروخته این بازی احتمالا8 میلیون.توی black friday هم سونی به هر ps3 یدونه آنچارتد3 میبنده فروشش احتمالا 300-400 هزار تا زیاد میشه:d

این بازی به نسبت سبکی که داره آمار مولتیپلیر اش فوق العادست !
Killzone 3 یه بازی FPS هست که آمار مولتیپلیر اش باید خیلی بهتر از یه بازی سوم شخص باشه !
با اعلام فروش 8 میلیونی Uncharted 1 و 2 تا اکتبر پارسال و اعلام فروش 17 میلیونی کل سری تو آپریل امسال میشه نتیجه گرفت فروش Uncharted Golden Abyss تقریبا 1.5 میلیون فروخته و Uncharted 3 چیزی حدود 8 میلیون تا آپریل البته
اگه تا آخر امسال بخوایم حساب کنیم آمار فروش این بازی تقریبا دور و ور 10 میلیون میچرخه :d

• Like

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
به 10 میلیون برسه خیلی جالب میشه:d
یک عمر ملت پز فروش 15 میلیونی هیلو 4 رو میدادن درصورتی که حداقل 3 میلیون سر همین باندل های مفتکی فروخت!

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
به 10 میلیون برسه خیلی جالب میشه:d
یک عمر ملت پز فروش 15 میلیونی هیلو 4 رو میدادن درصورتی که حداقل 3 میلیون سر همین باندل های مفتکی فروخت!
هيلو ٤ ديگه چيه!؟!
باورتون ميشه از كل سري هيلو يك تريلر هم نديدم!!!؟؟
كاش فن هاي ايكس باكس پز ألن ويك رو ميدادن حداقل دلمون خوش بود ي بازي قابل مقايسه هست با انحصاري هاي سوني!
اخه هيلو....!!:|

enayati11_ballack1

کاربر سایت
Dec 18, 2007
121
نام
Ramin
هيلو ٤ ديگه چيه!؟!
باورتون ميشه از كل سري هيلو يك تريلر هم نديدم!!!؟؟
كاش فن هاي ايكس باكس پز ألن ويك رو ميدادن حداقل دلمون خوش بود ي بازي قابل مقايسه هست با انحصاري هاي سوني!
اخه هيلو....!!:|

اگه یه تریلرم ازش ندیدی رو چه حسابی در موردش نظر میدی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر