Uncharted 3: Drake’s Deception

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
من کالکتور پکشو گرفتم خیلی چیز باحالی بود؟ مخصوصا صندوقش.

---------- نوشته در 10:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:12 AM ارسال شده بود ----------

کسی کالکتور اسکای ریم یا رسیستنس 3 برا فروش داره؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

merci0111

کاربر سایت
Aug 20, 2010
49
نام
ali
دوستان ببخشیدا خیلیا تموم کردن این بازیو ولی ما از capter11 گیر کردیم هر کاریم کردیم نفهمیدیم چیه میشه راهنمایی کنید از اون گودال میپری پایین میری نزدیک نوشته میخونیش بعدش select میزنی بعدش که نقشه میده بهت نمیدونم باید چیکار کنم
اونجایی رو میگم که همش مثلث میزنی دستشو میکنه توی سوراخه اونجاشو گیر کردم ممنون میشم اگر با عکس فایل پی دی اف یا ... راهنماییم کنید یا علی

• Like

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
دوستان ببخشیدا خیلیا تموم کردن این بازیو ولی ما از capter11 گیر کردیم هر کاریم کردیم نفهمیدیم چیه میشه راهنمایی کنید از اون گودال میپری پایین میری نزدیک نوشته میخونیش بعدش select میزنی بعدش که نقشه میده بهت نمیدونم باید چیکار کنم
اونجایی رو میگم که همش مثلث میزنی دستشو میکنه توی سوراخه اونجاشو گیر کردم ممنون میشم اگر با عکس فایل پی دی اف یا ... راهنماییم کنید یا علی
دوست عزیز اون نقشه رو بگیر دستت و سعی کن اون 3 تا ستونی که تو نقشه کشیده رو پیدا کنی و تو یه جهتی قرار بگیری که چیزی که میبینی دقیقا شبیه اونی باشه که تو نقشه هستش.
الان دقیق یادم نیست کجای بود اما میدونم که :
سالنی که توش هستی چهار گوشه دیگه.از جایی که وارد میشی، گوداله که میپری پایین برو سمت راست به کنج سالن بعد یکمی برو دست راست و بعد به سمت همون جایی که ازش اومدی واستا و نقشه رو بگیر دستت خودش بقیه رو اوکی میکنه.

• Like

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,469
نام
محمد
مطمئن نیستم کجا رو میگید ولی فکر کنم اینجا باشه:
Uncharted 3 Walkthrough Chapter 11 - As Above, So Below

• Like

merci0111

کاربر سایت
Aug 20, 2010
49
نام
ali
دوست عزیز اون نقشه رو بگیر دستت و سعی کن اون 3 تا ستونی که تو نقشه کشیده رو پیدا کنی و تو یه جهتی قرار بگیری که چیزی که میبینی دقیقا شبیه اونی باشه که تو نقشه هستش.
الان دقیق یادم نیست کجای بود اما میدونم که :
سالنی که توش هستی چهار گوشه دیگه.از جایی که وارد میشی، گوداله که میپری پایین برو سمت راست به کنج سالن بعد یکمی برو دست راست و بعد به سمت همون جایی که ازش اومدی واستا و نقشه رو بگیر دستت خودش بقیه رو اوکی میکنه.

خیلی ممنونم 10 روز بود گیر بودم تو این مرحله

---------- نوشته در 10:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:22 PM ارسال شده بود ----------

مطمئن نیستم کجا رو میگید ولی فکر کنم اینجا باشه:
Uncharted 3 Walkthrough Chapter 11 - As Above, So Below
بله داداش دمت گم خیلی لطف کردی

• Like

amak

کاربر سایت
Sep 10, 2012
183
نام
امیر علی
گنج ها

سلام یکی به من بگه این گنجا کجاست
من 6 بار بازی رو تموم کردم الانم 64 تاشونو گرفتم
اگه یه راهنمایی یا یه سایتی چیزی بهم بگید ممنون میشم:horse:

• Like

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
سلام یکی به من بگه این گنجا کجاست
من 6 بار بازی رو تموم کردم الانم 64 تاشونو گرفتم
اگه یه راهنمایی یا یه سایتی چیزی بهم بگید ممنون میشم:horse:
راهنمای-تروفی-های-بازی-uncharted-3-drakes-deception
اینجا کامل همه چیز رو همراه با عکس و ویدئو و توضیحات نوشتاری نوشتم. امیدوارم کمک کنه

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
آقا من تازه شروع کردم این سری بازی رو برم.

الان آنچارتد 1 میرم !

آقا این چرا اینجوریه ! :d

بازی سال 2007 و همچین گرافیک خرکی !؟!؟ از خیلی از مولتی پلت های الان سر تره به خدا !

انیمیشنهاشون یه سر و گردن حتی از بازیهایی مثل مکس پین 3 هم بالاتره !

کفمان برید ! :d

• Like

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
آقا من تازه شروع کردم این سری بازی رو برم.

الان آنچارتد 1 میرم !

آقا این چرا اینجوریه ! :d

بازی سال 2007 و همچین گرافیک خرکی !؟!؟ از خیلی از مولتی پلت های الان سر تره به خدا !

انیمیشنهاشون یه سر و گردن حتی از بازیهایی مثل مکس پین 3 هم بالاتره !

کفمان برید ! :d
اگه قلبت ضعیفه 2 و 3 رو بازی نکن دیگه :d

• Like

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
کسی این فیلم هندیه Ek Tha Tiger رو دیده فک کنم تو آنچارتد همچین صحنه هایی نیست :d.
کلان فیلمش : سلمان خان = نیتن دریک :d.
چند ماه پیش بلاگش رو خودم زدم :D ! یک کپی ناشیانه از Uncharted 3 هست .

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر